Nintendo 3DS

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
3ds صورتی ام اومد واقعا وسوسه کنندس با اینکه خودم ویتا دارم اما این 3ds خیلی باحاله فروشگاه dc ام ظاهرا اینو اورده دلم خواست :d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
3ds صورتی ام اومد واقعا وسوسه کنندس با اینکه خودم ویتا دارم اما این 3ds خیلی باحاله فروشگاه dc ام ظاهرا اینو اورده دلم خواست :d

اره ولي به نظرم تنها نكته ي وسوسه كننده اش رنگ سفيد داخل دستگاه است!
وگرنه صورتي خب رنگ ضايعيه برا لنگ درازايي مثل ما!:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
امروز بالاخره7 mario kart رو خریدم به شخصه منتظر چیزی پایین تر از این بودم اما وقتی بازیش کردم واقعا عالی بود
بعد از تموم کردن میخوام یک نقد ازش تو نینتندولند بنویسم
تازه ماریو Wii U هم فکر کنم تا هفته ی دیگه دستم برسه >:d

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
امروز بالاخره7 mario kart رو خریدم به شخصه منتظر چیزی پایین تر از این بودم اما وقتی بازیش کردم واقعا عالی بود
بعد از تموم کردن میخوام یک نقد ازش تو نینتندولند بنویسم
تازه ماریو Wii U هم فکر کنم تا هفته ی دیگه دستم برسه >:d

ای خدا من در مونده ماریو کارتم. گیر نمیاد. چند گرفتی؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
ای خدا من در مونده ماریو کارتم. گیر نمیاد. چند گرفتی؟

110 خواستی میتونم برات گیر بیارم البته نوش گرون تره
لامصب آنلاینش حرف نداره دیشب بازی میکردم هیچ کس نمیتونست به من نزدیک بشه چه برسه بخواد بزنه جلو
گیم پلیش واقعا حرف نداره از نسخه ی Wii هم گرافیکی تره هم سریعتره
خلاصه از همین الان برای نقدشم هیجان دارم >:d

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان هيچ بازي نخريد بازي هاي طلايي 3ds موندن تا بيان!!!!
Shin megami tensei 4
و persona 3d
و كلي بازي كه بالاي ٥٠ سات گيم پلي دارن ....كسي زلداش رو نگيره به نظر من با امولاتور بازي كنه....اگه سوالي هم راجبش داشت من هستم!!!!
راستي ff tactics براش تاييد نشده؟
البته بيشتر منتظر پكمن هستم...پكمن بازي نيست كه با ١٥ دقيقه بازي نظر كلي بدي حد اقل ١ ساعت تا ٢ ساعت بايد بازي كني منم ديدم سره black از درسم دارم ميفتم گذاشتم بره عيد تمومش كنم...

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان هيچ بازي نخريد بازي هاي طلايي 3ds موندن تا بيان!!!!
Shin megami tensei 4
و persona 3d
و كلي بازي كه بالاي ٥٠ سات گيم پلي دارن ....كسي زلداش رو نگيره به نظر من با امولاتور بازي كنه....اگه سوالي هم راجبش داشت من هستم!!!!
راستي ff tactics براش تاييد نشده؟
البته بيشتر منتظر پكمن هستم...پكمن بازي نيست كه با ١٥ دقيقه بازي نظر كلي بدي حد اقل ١ ساعت تا ٢ ساعت بايد بازي كني منم ديدم سره black از درسم دارم ميفتم گذاشتم بره عيد تمومش كنم...

بابا بی خیال علیرضا تو سلیقه ات خیلی با بچه های اینجا متفاوته :d کلا بازی های ژاپنی خیلی دوست داری
زلدا به نظرم توی 3DS خیلی بهتره تا با امولاتور بخوای روی pc بازی کنی تازه کلی هم باگ داره

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بابا بی خیال علیرضا تو سلیقه ات خیلی با بچه های اینجا متفاوته :d کلا بازی های ژاپنی خیلی دوست داری
زلدا به نظرم توی 3DS خیلی بهتره تا با امولاتور بخوای روی pc بازی کنی تازه کلی هم باگ داره
والا باگ هاش هم باز سازي شدن!!!!البته يه باگ خييييلي خفن داره كه اون اگه درست نشده باشه رسما بازي رو بندازي تو سطل اشغال!!
اون مرحله رو ميگم كه بايد ٨ تا مرغ پيدا كني!

Wiiu

کاربر سایت
Oct 9, 2012
17
Mario cart mario paper zelda dead or live new super mario bros2 resident evil revelation mario3dland kingdom hearts kid icarus بازیهای موجود بنده برای فروش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر