Nintendo 3DS

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
تا بحال بهترین بازی هند هلد تاریخه از نظر کیفی
بهترین هند هلد تاریخ؟؟؟؟! :-o
منظورت بهترین هند هلد 3ds نیست یا نینتندو؟
خیلی نظرت مبالغه امیزه!!!:d

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
احتمالا وی و دی اس نداشتی که داری میگی نیو 2 بهتره از تری دی لنده چون به شخصه اینقدر نیو سوپر ماریو برا توی اون دو تا کنسول رفتم که هیچ اشتیاقی به بازی کردن این بازی ندارم . تری دی لند به نظرم تا بحال بهترین بازی هند هلد تاریخه از نظر کیفی چون واقعا سطحش بالاتر از بازی های دیگه هندهلد هست و براحتی با یه بازی کامل می شه مقایسش کرد
محمد بازی کردی new super mario bros 2 رو؟؟کاری به متا نداشته باش فقط:D
اگه اره چند ساعت بازی کردیش؟؟دارم شخم میزنم این بازیو.واقعا عالیه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بهترین هند هلد تاریخ؟؟؟؟! :-o
منظورت بهترین هند هلد 3ds نیست یا نینتندو؟
خیلی نظرت مبالغه امیزه!!!:d
از نظر کیفی منظور از نظر کیفیت ساخته و فکر نمی کنم هیچ بازیه کنسول دستیی با این کیفیت تولید بشه
ولی از نظر همه چیز آیا بهترینه یا نه من نمی دونم چون فقط 4 تا کنسول دستی رو تجربه کردم و قدیمیا رو امتحان نکردم.
بعد ازین بازی رولیشنز و GOW های PSP توی لیست من قرار میگرن و بعد آنجارتد ویتا. اگه این بازی ها رو با بازی های دیگه اون کنسول دستی مقایسه کنیم واقعا یه سروگردن بالاترن

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
منم موافقم که 3D Land از Bros 2 خیلی باحالتره

نمی خام دیاد این بحثو آبو تاب بدم ولی به نظر من Bros 2 دقیقا یه توهین واقعیه .
من یه Trailer طولانی از گیم پلی بازی رو از یو توب چند وقت پیش دان کردم ، باورم نمیشد . این بازی دقیقا همون نسخه DS ه . منتها یکمی گرافیک Up شده ، فقط یکمی .
هیچ چیزه خاصی نداشت تازه یه سری از مکانیزم های 3d Land رو دقیقا توش Copy Past کرده بودن .

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نمی خام دیاد این بحثو آبو تاب بدم ولی به نظر من Bros 2 دقیقا یه توهین واقعیه .
من یه Trailer طولانی از گیم پلی بازی رو از یو توب چند وقت پیش دان کردم ، باورم نمیشد . این بازی دقیقا همون نسخه DS ه . منتها یکمی گرافیک Up شده ، فقط یکمی .
هیچ چیزه خاصی نداشت تازه یه سری از مکانیزم های 3d Land رو دقیقا توش Copy Past کرده بودن .
نخیر اینطوری نیست مراحلش فرق دارهپس
چون galaxy هم دو شمارش به هم شباهت داشتن پس شماره ی 2 توهین بوده نه اقا جان بازی به عنوان یک ماریو دو بعدی خوب هستش

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان از کجا r4 بره 3ds 4.0.0.10u بگیرم؟؟؟؟؟dstwo خیلی گرونه؟!؟!؟تا 40 می خوام...

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 PM ارسال شده بود ----------

منم موافقم که 3D Land از Bros 2 خیلی باحالتره

3d land خیلی توپه ولی بهترین بازی هند هلد نیست...
gta chinatown wars یعنی ترکوندم این بازیو......
3 دفعه رو ایپاد و یکدفعه رو ایپد و یکدفعه رو psp و یبار هم رو دی اس که کاملترین نسخه نسخه ds بود.....
زلدا های دی اس هم خیلی عالین...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر