Nintendo 3DS

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
شایعه است
تایید نشده
تایید خواهد شد در tgs

---------- نوشته در 10:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 AM ارسال شده بود ----------

سلام من 13 سالمه و تازه عضو این سایت شدم امروز یه 3ds سفارش دادم بیارن برام. میشه یه توضیهی درموردش بهم بدین هک شده یا نه ایا اپدیتش کنم؟
هک نشده فقط یک نوع هک داره که بازی های ds رو اجرا می کنه که باید یک کارت r4 بگیری و اگه بخوای دستگاهت رو ابدیت کنی باید r4 هم ابدیت کنی ورژن r4 باید با اخرین ورژن دستگاه سازگاری داشته باشه

---------- نوشته در 10:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 AM ارسال شده بود ----------

اشتباه شده چون کاور ps3 رو براش گذاشتن توی gameinformer
بعدش با چه گرافیکی می خواد روی 3ds بیاد

---------- نوشته در 11:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:34 AM ارسال شده بود ----------

large.jpg

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
اگه r4 |رو ابدیت کنم بازی های ds رو بازم میخونه؟
قیمت ابدیتش چنده ؟:)

---------- نوشته در 05:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:29 PM ارسال شده بود ----------

سلام میشه بگید چه بازی رو کنسول بگیرم که باحال باشه در حد بزن بزن تفنگی زالد خوبه یا نه ؟:|

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who

---------- نوشته در 05:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:29 PM ارسال شده بود ----------

سلام میشه بگید چه بازی رو کنسول بگیرم که باحال باشه در حد بزن بزن تفنگی زالد خوبه یا نه ؟:|
1-یک r4 تهیه کنید که با اخرین ورژن دستگاه یعنی 4.0.8.1هماهنگ باشه برای این کار قبل از خرید به سایت r4 مراجع کنید
2-ابدیتش رو فقط باید دانلود کنید و بریزید روی مموری r4
3-باید نصبش کنید از طریق 3ds
4-دستگاه را ابدیت کنید
بازی Resident Evil Revelations رو بگیرید
[h=2][/h]

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

سلام من پشنهادم r4itt هستش تا آخرین آپدیت موجود رو هم جواب میده
بازی های ارجینال اینا رو بگیر
mario 3d land
re revelations
kid icarus
zelda هم خوبه اما اون 3 تای بالایی فوق العاده هستش

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
3ds هک شد......جدی میگم اینم منبع:
3DS ROM Loader Release - GBAtemp.net
دارم میمیرم از خوش حالی!!!!اخ جوووووووووووووووووووووووووون.....همین فردا یه فلش کارت سفارش میدم......
من کید ایکاروس رو دو روز دیگه میزارم بره فروش دوستان!!!!

---------- نوشته در 11:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 PM ارسال شده بود ----------

اخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.........fake بود مسخره.....مرتیکه ها یه جواب درست حسابی نمیدن.....

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
بچه ها واقعانی هک شده من دیگه اپدیت نکنم ؟

---------- نوشته در 02:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها ابن واقعا هک شده محشره این سایت منه توش بازی از 3ds زیاده بیاین دانلود کننین اگه هک شده فقط نیتندو !!!!!! ds‍ 3ds راستی این هک رو باید رو چی نصب کنیم r4 ؟

---------- نوشته در 02:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:13 AM ارسال شده بود ----------

من امروز بازی ماریو لند 3d رو دانلود میکنم از رم 43 http://www.roms43.com/*:d:d

---------- نوشته در 02:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:16 AM ارسال شده بود ----------

فقط میتونم از خوش حالی نصفه شب ساعت 2 جججججججججججججججججججججییییییییییییییییییییغغغغغغغغغغ بکشمم:d:d:d:d

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
بچه ها واقعانی هک شده من دیگه اپدیت نکنم ؟

---------- نوشته در 02:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها ابن واقعا هک شده محشره این سایت منه توش بازی از 3ds زیاده بیاین دانلود کننین اگه هک شده فقط نیتندو !!!!!! ds‍ 3ds راستی این هک رو باید رو چی نصب کنیم r4 ؟

---------- نوشته در 02:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:13 AM ارسال شده بود ----------

من امروز بازی ماریو لند 3d رو دانلود میکنم از رم 43 http://www.roms43.com/*:d:d

---------- نوشته در 02:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:16 AM ارسال شده بود ----------

فقط میتونم از خوش حالی نصفه شب ساعت 2 جججججججججججججججججججججییییییییییییییییییییغغغغغغغغغغ بکشمم:d:d:d:d
اره رو r4 بریز و مثل بازی اجرا کن یه تستی بزن ببین درست خبرمون کن (((((((((((http://3dsdl.com/))))))))))

آخرین ویرایش:

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
دوستان هک شد؟
چطوریاس؟
درست یا الکی؟
..............
چون کاربر GameWinner
تو پست 15 نوشته
it works!1! playin super mario 3D land now
.............
درسته؟
دانلود همین هک
3DS ROM Loader 1.1
سلام اقایa-l-i0917 شما نصبش کردی کار کرد ؟

---------- نوشته در 02:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 AM ارسال شده بود ----------

سلام من اگه امروز یه بازی دانلود کردم فردا شب خبرشو بهتون میدم الان دارم یه بازی دانلود میکنم اسمش هست Tom.Clancys.Ghost.Recon.Shadow.Wars میرم تستش میکنم فقط این هکه نصبش سخته ؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر