Nintendo 3DS

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
دوستان به نظرم تا e3 صبر کنید ببینیم چی معرفی می کنن تو فکرم هست یه بازی که مولتی پلیر داره بخریم مثل مکس پین 3 یک گروه همیشگی بشیم امتیازمون هم توی یک جدول بزنن پوز خارجی ها رو بزنیم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
چرا بخش قرارهای آنلاین فعال نیست.خیلی ها Resident evil دارن.بابا بیان co op بزنیم.

آخه لذت کو آپ زدن به چت کردنشه . وقتی نشه حرف بزنیم که فرقی نمی کنه با کی بازی کنی :D
ماریو کارت مفت شد!(70 تومن) :D بشتابید که داره تموم میشه یه دونه بیشتر نمونده :D
http://forum.bazicenter.com/thread61799/

---------- نوشته در 12:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 PM ارسال شده بود ----------

سلام

یه 3DS مشکی UC دارم که Ambassador Certified هستش و اون 20 تا بازی نینتندو روش هستش + یه Zelda. هیچ مشکل ظاهری هم نداره و چون بازی نداشتم و DS دارم بیشتر اوقات خاموش بوده. چند بفروشمش خوبه؟

کنسول خالی رو میتونی از 350 تا 370 بفروشی
بازی رو میشه 60 الی 70 فروخت

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اخه حداقل با یه ایرانی بازی کنی پینگ درست و حسابی داری

نمی دونم چیه ولی به شدت آنلاینش روونه
حسابش رو بکن که من موقعی که داشتم با خطم ساعته 1 و نیم شب که اصلا سرعت خوب نیست دانلود می کردم و در عین حال کو آپ میزدم :D
معجزه بود :D
برای همین به نظر من لازم نیست با ایرانی بازی کنی البته بدم نیستا ولی خوب اینقدر ارزش نداره. اگه بشه یه هدست میکروفون دار گوشی بزنی به کنسول که بشه چت کرد که خیلی عالی میشه
نمی دونم حالا ورژن الانی این امکان رو داره یا اینکه باید ورژن جدید بدن

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
یه بنده خدایی درست میگفت:وقتی بازی ازجینال میخری 100 تومن لذتش خیلی زیاده.وقتی هک بشه بازی مفت دانلود میکنی حال نمیده به اندازه این.
من زیاد از kid خوشم نمیاد.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
یه بنده خدایی درست میگفت:وقتی بازی ازجینال میخری 100 تومن لذتش خیلی زیاده.وقتی هک بشه بازی مفت دانلود میکنی حال نمیده به اندازه این.
من زیاد از kid خوشم نمیاد.

به به چه حرف زیبایی
من هم اگه کید ایکاروس رو بگیرم فقط به خاطر مولتی بازی هست منم زیاد از بازی خوشم نیومده

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
شما راست میگید که اگه هک شه مولتی پلیر از دست میره ولی من خودم تو نسل قبل دی اس داشتم شدیدا هم تو کفش بودم لذت واقعی رو تو کنسول های نینتندو وقتی میتونی ببری که علاوه بر گشت و گذار تو دنیای بازی بتونی تو دنیای بزرگ بازی های نینتندو گشت و گذار کنی مثلا از زلدا بری ماریو بعد از ماریو بری تو کید ایکاروس و ...

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
بچه ها من دیگه mario 3d رو تموم کردم میخوام بفروشم.حدود یه هفته پیش یک هارد اکسترنال برای فروش گذاشتم تاپیکشو حذف کردن و بهم جواب هم نمیدن که چرا حذف شده.برای فروشش چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر