Nintendo 3DS

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
من r4 ام رو از اینجا خریدم:
کنج

ریحن دستگاهی که از uk خریداری شده باشه eu هست و بازی هاش توی ایران نمیان.

شما یا باید صبر کنی تا بازی ها توی e-shop عرضه شن بخری و دانلود کنی یا باید صبر کنی دستگاه هک شه یا باید سفارش بدی برات بیارن (یک سری فروشگاه ها این کار رو می کنن) یا اگه آشنا داری اون ور بگی برات بفرسته و یا از فروشگاه هایی مثل play-asia که به ایران هم ارسال دارن خرید کنی. (البته play-asia بازی eu نداره)

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351

شما یا باید صبر کنی تا بازی ها توی e-shop عرضه شن بخری و دانلود کنی یا باید صبر کنی دستگاه هک شه یا باید سفارش بدی برات بیارن (یک سری فروشگاه ها این کار رو می کنن) یا اگه آشنا داری اون ور بگی برات بفرسته و یا از فروشگاه هایی مثل play-asia که به ایران هم ارسال دارن خرید کنی.
نه عزیز بازی برای pal گیر میاد ولی uc خیلی بیشتره.
راستی همین کنج یه سری بازی pal داشت که البته قدیمی بودن ولی خیلی ارزون میداد.فکر کنم 30 تومن!تا جایی که یادمه بازی star wars lego ، nintendo dog ، rayman 3d و چندتا بازی دیگه داشت.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
نه عزیز بازی برای pal گیر میاد ولی uc خیلی بیشتره.
راستی همین کنج یه سری بازی pal داشت که البته قدیمی بودن ولی خیلی ارزون میداد.فکر کنم 30 تومن!تا جایی که یادمه بازی star wars lego ، nintendo dog ، rayman 3d و چندتا بازی دیگه داشت.

الان کی از pal حرف زد؟

دستگاه ای که توی uk خریداری شده باشه ریجنش eu هست عزیز.

اون بازی ها هم دسته ۲ هستند.

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
الان کی از pal حرف زد؟

دستگاه ای که توی uk خریداری شده باشه ریجنش eu هست عزیز.

اون بازی ها هم دسته ۲ هستند.
uk همون پاله.کنسول من هم uk هست.همون پال میشه. من از نزدیک بازیا رو ندیدم که بدونم دست 2 یا 1 ولی طرف خودش میگفت بازی ها رو دستش مونده حراج کرده! اگه میخواین بخرین دقت کنید. من خودم میخواستم از فروشگاه **** (اسمشو نمیگم) کنسول بخرم،طرف میخواست یه کنسول دست دو بهم بندازه. رفتم تو بخش activity log دیدم چندتا بازی کرده.دموی رزیدنت اویل رو هم دانلود کرده بود بود حذفش کرده بود. بهم گفت کنسول های این ریجن،همینطوریه! بعد میخواست بازی mario 3d دست 2 رو به قیمت نو بده! خلاصه بعد از سر و کله زدن یه کنسول نو خریدم. از مغازه میخواستم برم بیرون گفت چطور activity log رو پاک کنم!

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
ی[/QUO

من بازی زلدا و splinter cell دارم ریجن پال میخوای؟[/Q

بازی رو با استریت فایتز یا درایور عوض میکنی زلیدا رو میگم یا چند میفروشی؟

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

چرا بازی سفارش نمیدی برات بیارن

از کجا ادرس بده بی زحمت

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
ی[/QUO

من بازی زلدا و splinter cell دارم ریجن پال میخوای؟[/Q

بازی رو با استریت فایتز یا درایور عوض میکنی زلیدا رو میگم یا چند میفروشی؟

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

از کجا ادرس بده بی زحمت
www.dcinpc.com

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من r4 ام رو از اینجا خریدم:
کنج

شما یا باید صبر کنی تا بازی ها توی e-shop عرضه شن بخری و دانلود کنی یا باید صبر کنی دستگاه هک شه یا باید سفارش بدی برات بیارن (یک سری فروشگاه ها این کار رو می کنن) یا اگه آشنا داری اون ور بگی برات بفرسته و یا از فروشگاه هایی مثل play-asia که به ایران هم ارسال دارن خرید کنی. (البته play-asia بازی eu نداره)
واقعا play asia به ایران هم میفرسته؟من رفتم تو بخش آدرس ایران رو داشت. مطمئنه؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
واقعا play asia به ایران هم میفرسته؟من رفتم تو بخش آدرس ایران رو داشت. مطمئنه؟

بله می فرسته.

در ضمن 3ds هایی که توی uk هست ریجنشون eu هست من نمی دونم چرا شما می گی pal هست!!!!

3ds به طور کل 4 تا ریجن اصلی داره :
na,jp,eu,aus

که ما به jp اش pal هم می گیم یه na اش هم uc.

aus هم زیر مجموعه eu هست اما برای این طراحی شده که وقتی یک سری بازی ها توی استرالیا ممنوع شد بشه دستکاری اش کرد دستگاه رو.

کلا دستگاه هایی که توی انگلیس هستن از ریجن eu هستند اگر دستگاه شما eu نیست پس برای انگلیس نیست.

بازی های کنج هم برید ببینید هیچ کدوم سلفون ندارند دست 2 هستند.
کارتریج هاش رو نگاه کنید روی رابط مسی اش خط افتاده یعنی توی دستگاه رفته.

آخرین ویرایش:

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
دوست گرامی eu هم جز پال هست. اصلا شما اسمشو هر چی میخوای بزار.تو ایران هم uc گیر میاد هم به قول شما eu یا uk . ولی uc خیلی بیشتره. همونطور که گفتم منم کنسول uk دارم.البته فروشنده ها میگن ریجن 1 و ریجن 2 . که 1 میشه uc و 2 میشه اروپا. بازی های ریجن 2 یک مثلث سبز در ضخامت جعبه کارتریجش داره.
جمع بندی :
تقریبا:
pal=eu=uk= region 2
ntsc=uc= region 1
**
پال در واقع استاندارد تلویزیونی هست مربوط به استرالیا،بخش اعظم آسیا و غرب اروپا.ntsc هم مربوط به آمریکاست.این هم نقشه:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0d/PAL-NTSC-SECAM.svg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
از پلی اسیا نگیرید بعد باید واسه یه بازی دوبرابرش پول بدید و آخرم معلوم نیست دستتون برسه یا نه
بهترین کار خرید از همین فروشنده های داخلیه

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
1-بچه ها نظرتون در مورد آپدیت کردن کنسول چیه؟ بعضیا میگن آپدیت نکنید.من میخوام از eshop استفاده کنم.باید آپدیت کنم
2-راستی چرا netflix تو eshop نیست؟ولی دیدم بعضیا دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر