Nintendo 3DS

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
اخه ربطی نداره
این کنسول بازی انحصاری زیاد داره
کسی بخاطر ریمن که نمیاد 3ds بخره
ممد بخدا دلم نمیاد ریمن رو روی کنسول خونگی یا pc بازی کنم دلم میخاد رو handheldبازی کنمش.الان دونه دونه دارم review میخونم ولی هنوزم دو دلم واسه خریدن 3ds یا ویتا البته EEE هم نزدیکه بشدت میتونه کمکم کنه تو خریدن یکی از این دوتا

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ممد بخدا دلم نمیاد ریمن رو روی کنسول خونگی یا pc بازی کنم دلم میخاد رو handheldبازی کنمش.الان دونه دونه دارم review میخونم ولی هنوزم دو دلم واسه خریدن 3ds یا ویتا البته EEE هم نزدیکه بشدت میتونه کمکم کنه تو خریدن یکی از این دوتا

با توجه به امضات بیشتر ویتا به سلیقت میخوره که با PS3 هم مچ بشه

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
دوستان من از ویزا کارت استفاده کردم.جواب داد.آدرسش آمریکا بود ولی حساب pal رو شارژ کردم.فعلا colors 3d رو دانلود کردم.
البته با این سایت تماس گرفتم گفت cash card 3ds داره برای us (دیگه نیازی نیست با ویزا کارت حسابتونو شارژ کنید)
پرداخت :: پرداخت مانده حساب II - Gamershop.ir - خرید فروش بازی اریجینال بلیزارد تایم کارت wow, warcraft, xbox, psn, aion, diablo, itunes, nintendo starcraft, sc, garena, game گیم ارجینا

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان یکی از بچه ها 3ds تمیز در حد اک میده ۳۷۰ تومن uc نظرتون چیه؟

نخر
دلار داره میاد پایین یه مدت دیگه میتونی آکش رو 350 بخری
البته بستگی به خودت داره که چقدر برات اهمیت داره
اگه نمی تونی صبر کنی 350 ازش بگیر

Stronghold2

کاربر سایت
Mar 9, 2012
60
همین الانشم بعضی سایتا 3DS آک رو میدن 380.
حالا اسم نمیبرم تبلیغ نشه...
=============================
کسی کنسول بنفششو دیده؟
اومده بازار ایران؟

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
دوستان بنظرتون 3ds رو اپدیت کنم ورژن 3.0.0 چون میخواستم دمو دانلود کنم یا منتظر شم هکش بیاد؟ میاد؟

الان اخرین ورژن 4.1.0.8 هست هکش هم معلوم نیست بهتره بازی بخری و بعد بفروشی بازی دست دو بخر که کمتر ضرر کنی اگه می خوای ابدیت کنی

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
فعلا کسی بر روی آسیب پذیری های System Software به صورت جدی کار نمی کنه پس دستگاه خودتون رو آپدیت کنید.

r4 ها به خوبی روی آخرین آپدیت جواب می دن من خودم r4itt رو روی 4.1.0-8U بدون مشکل دارم.

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
الان اخرین ورژن 4.1.0.8 هست هکش هم معلوم نیست بهتره بازی بخری و بعد بفروشی بازی دست دو بخر که کمتر ضرر کنی اگه می خوای ابدیت کنی
سلام دوست عزیز مشکل من اینه که دستگاهم uk نمیدونم بازی از کجا بخرم ) بازی تو بندر عباس گیر نمیاد(
فعلا کسی بر روی آسیب پذیری های System Software به صورت جدی کار نمی کنه پس دستگاه خودتون رو آپدیت کنید.

r4 ها به خوبی روی آخرین آپدیت جواب می دن من خودم r4itt رو روی 4.1.0-8U بدون مشکل دارم.
سلام r4 رو از کجا خریدی ؟ میفروشی؟

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
فقط شما مثل این که ویزاکارت دارید من که منتظرم بعد از امتحاناتم برم بک باری که انلاین خوب داشته باشه بخرم به نظرتون چی بخرم
بازی مالتی که تو ایران گیر بیاد kid icarus ، رزیدنت اویل روولوشن ،ماریو کارت من دیدم.البته با colors 3D میشه با هم نقاشی کشید :D .
سلام دوست عزیز مشکل من اینه که دستگاهم uk نمیدونم بازی از کجا بخرم ) بازی تو بندر عباس گیر نمیاد(
من بازی زلدا و splinter cell دارم ریجن پال میخوای؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر