Nintendo 3DS

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دیگه دارم از خریدن 3ds منصرف می شم به نظرم اشتباه کردم
کنسول بازی داره خیلی هم داره و از رقیبش اوضاش از این نظر خیلی بهتره
مشکلی که من و شما داریم بازی ارج هست که البته من یکی بیشتر بهم حال میده چون وقتی هک میشه اینقدر بازی میاد تو دست و بالت که می مونی کدوم رو بری و در آخر هیچ کدوم رو نمیری
PS3 که هک نشده بود همه بازی های مهم رو ارج می گرفتم تموم می کردم ولی از وقتی که هک شده به غیر از یکی دو تا بازی هیچی روش نرفتم
3DS هم دقیقا همین شکلیه. وقتی بازی رو می خرم تا همه قسمت هاش رو نرم ول کن نیستم . کلا ارج خریدن لذت بازی رو بیشتر می کنه. باد آورده رو باد میبره ماجرا همین هک شدنه کنسوله که لذتش هم باهاش تا حدودی میره ولی خوب خیلی ها قدرت خریدشون پایینه و قبول دارم که هک هم بشه همه گیم هاش رو میرن ولی خوب من اونجوری نیستم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,121
من همین امروز رفتم خریدم هیچی بلد نیستم.من الان دستگاه رو میذارم با اینترنت آپدیت بشه ولی یکم میره ارور میده تا حالا چند بار گذاشتم ولی هر دفعه یه جای آپدیت قطع میشه.حالا میخواستم بدونم نمیشه با کامپیوتر آپدیت کنیم بریزیم رو دستگاه؟ریجنش هم مال امارات هست
بعد این eshop چطوریه؟بعد آپدیت اضافه میشه؟بازی هم میشه ازش خرید؟یا فقط از این بازیهای آرکید و دمو داره؟آخه تو شیراز بازیهاش گیر نمیاد

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
راستی raman orgins 3ds اومد

تاریخ انتشار دقیقی نداره چطور شده اومده؟

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

من همین امروز رفتم خریدم هیچی بلد نیستم.من الان دستگاه رو میذارم با اینترنت آپدیت بشه ولی یکم میره ارور میده تا حالا چند بار گذاشتم ولی هر دفعه یه جای آپدیت قطع میشه.حالا میخواستم بدونم نمیشه با کامپیوتر آپدیت کنیم بریزیم رو دستگاه؟ریجنش هم مال امارات هست
بعد این eshop چطوریه؟بعد آپدیت اضافه میشه؟بازی هم میشه ازش خرید؟یا فقط از این بازیهای آرکید و دمو داره؟آخه تو شیراز بازیهاش گیر نمیاد
احتمالا برا اشتراکته که قطع میشه. اگه اپدیت نمشده تا حالا اره بعد اپدیت شاپ اضافه میشه.و بازی هاش فیزیکی میاد تو شاپ بازی های ارکید هست و دمو .تو تهران یه فروشگاه معتبر هست بهش سفارش بده برات پست میکنه یا از بچه های کلوپ بازی تو قسمت خرید فروش تهیه می تونی کنی.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who

منم شیرازم اما 3ds شیراز پیدا نکردم شما از کجا خریدی
در مورد ابدیت هم اینترنت شما قطع میشه به خاطر همین خاطر ابدیت نمی کنه با کامپیوتر هم نمی تونی ابدیت کنی
ای شاپ هم بعد از ابدیت اضافه میشه بازی هم داره اما بازی های مخصوص به خودش رو داره بازی های خوبی داره دمو هاش هم مجانی اما 30 بیشتر نمی تونی استفاده کنی
بازی هم خواستی خودم دارم رزیدنت اویل جدید رو 70 می فروشم به امضام مراجه کنید

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

دمه صبح بعد از ساعت رایگان بزار که سرعت ازهمه موقع ها بهتره
امکانش هم نیست که با پی سی دان کنی
نه همین الان Eshop باید داشته باشی. آیکون مخصوص داره. بازی هم فقط بازی های کوچیک هست. بازی های ریتیلی رو که روی فلش کارت اومده رو نمی تونی بخری
بازی هم همین جا رو همیشه چک کن و قسمت فروشگاه بازی سنتر

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,121
منم شیرازم اما 3ds شیراز پیدا نکردم شما از کجا خریدی
در مورد ابدیت هم اینترنت شما قطع میشه به خاطر همین خاطر ابدیت نمی کنه با کامپیوتر هم نمی تونی ابدیت کنی
ای شاپ هم بعد از ابدیت اضافه میشه بازی هم داره اما بازی های مخصوص به خودش رو داره بازی های خوبی داره دمو هاش هم مجانی اما 30 بیشتر نمی تونی استفاده کنی
بازی هم خواستی خودم دارم رزیدنت اویل جدید رو 70 می فروشم به امضام مراجه کنید
هایپر استار خریدم 370
برای بازی هم پیام خصوصی میدم

---------- نوشته در 11:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 AM ارسال شده بود ----------

دمه صبح بعد از ساعت رایگان بزار که سرعت ازهمه موقع ها بهتره
امکانش هم نیست که با پی سی دان کنی
نه همین الان Eshop باید داشته باشی. آیکون مخصوص داره. بازی هم فقط بازی های کوچیک هست. بازی های ریتیلی رو که روی فلش کارت اومده رو نمی تونی بخری
بازی هم همین جا رو همیشه چک کن و قسمت فروشگاه بازی سنتر
آپدیت بالاخره موفق شدم ولی حالا یه مشکل دیگه دارم.الان برنامه که میخوام دانلود کنم زیپ کد ازم میخواد من هم کشور رو آمریکا زدم الان چی کار کنم بتونم برنامه های رایگانش رو دانلود کنم؟

3ds ریجن لاک داره برای بازیهاش؟مال من روش زده امارات و عربستان یعنی پال دیگه؟بعد بازیهای پال گیر میاد اینجا یا یو اس هست همش؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر