Nintendo 3DS

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان کسی اینجا بازی UC نداره که با هم برای یه مدت عوض کنیم ؟!
مثلا من زلدا رو بدم با یک بازی مثل ماریو لند یا ماریو کارت تعویض کنیم ... واقعا ارزش نداره برای چند روز بازی کردن 120 هزار پول بازی بدیم بعد با ضرر 50% بفروشیم تازه اگر فروش بره !!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازیش از بابت صدا گذاری داستان وگرافیک عالی هست حیف اندازه ویتا بود صفحه خیلی خوب بود .شما مگه 3دی اس نداری یا صفحه اونو ندیدید؟

برعکس من با اینکه دو تا صفحه نمایشگر هست خیلی بیشتر حال میکنم تا اینکه یه نمایشگر بزرگ داشته باشم
الان از پایین میشه خیلی سریع به اسلحه ها و وسایل دسترسی پیدا کرد و یه سری از معماها رو هم توی صفحه پایین حل می کنی

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
من کلا صفحه بزرگ رو ترجیح میدم ولی خب صفحه های3ds هم باعث خلاقیت بازیساز میشه و هم بخاطر سایزش 3dsرو یه کنسول واقعا همراه میکنه

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
برعکس من با اینکه دو تا صفحه نمایشگر هست خیلی بیشتر حال میکنم تا اینکه یه نمایشگر بزرگ داشته باشم
الان از پایین میشه خیلی سریع به اسلحه ها و وسایل دسترسی پیدا کرد و یه سری از معماها رو هم توی صفحه پایین حل می کنی

من هم بدم نمیاد از تی ری دی اس اما وضوح وشفافیت و بزرگ بودن صفحه رو باید ببینی فرض کن صفحه نینتندو اندازه ویتا بود با اون شفافیت .باور کن لذت داشت .یه سوال دارم پین کد بازی که تو جعبه هست برا لایو بازی کردنه؟برا چیه بهم توضیح میدید؟یا برا خرید هست و هدیه هست؟دو بار برام از جعبه هاش شانسی در اومده از تقریبا دوازده تایی که گیم خریدم قضیه اش چیه؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من هم بدم نمیاد از تی ری دی اس اما وضوح وشفافیت و بزرگ بودن صفحه رو باید ببینی فرض کن صفحه نینتندو اندازه ویتا بود با اون شفافیت .باور کن لذت داشت .یه سوال دارم پین کد بازی که تو جعبه هست برا لایو بازی کردنه؟برا چیه بهم توضیح میدید؟یا برا خرید هست و هدیه هست؟دو بار برام از جعبه هاش شانسی در اومده از تقریبا دوازده تایی که گیم خریدم قضیه اش چیه؟

عضو نینتندو کلاب که بشی اون کد ها رو بزنی می تونی باهاش بازی دانلود بگیری
هر کدی در عوضش بهت تعدادی کوین و همون سکه میده

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
میشه یه توضیحی در مورد نحوه عضو شدن بدی ! ..باید با خود دستگاه عضو شیم یا بریم تو سایت ـش ؟!
این کد ها تو همه بازی ها نیستن مثلا من یه زلدا دارم کجاش زده این کد رو ؟!

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
میشه یه توضیحی در مورد نحوه عضو شدن بدی ! ..باید با خود دستگاه عضو شیم یا بریم تو سایت ـش ؟!
این کد ها تو همه بازی ها نیستن مثلا من یه زلدا دارم کجاش زده این کد رو ؟!
یه کارت جدا گانه تو بعضی بازی ها تو پکش میزارن شانسی برا من تا حالا از دوازده تا دو تا در اومده.روش راست میگه دوستمون نوشته نینتندو کلاب .

---------- نوشته در 08:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

یه راهنمایی کن از کجا وچطور عضو بشم.

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

این کد ها همون کار پوینت ماکروسافت تو لایو ایکس باکس رو میکنه؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اگه روش نبوده فروشنده نامرد کش رفته ! :|
عضو شدنش از طریق سایت نینتندو هست و باید آدرس و کد پستی us یا کانادا داشته باشید چون فقط واسه این دو تا کشور ریلیز شده
نحوه کارکردشم اینه که هر بازیی که کدش رو بزنی یه سری کوین بهت میده که می تونی باهاش بازی آنلاک کنی
من هنوز خودم تا حالا انجام ندادم برای همین دقیق نمی دونم که مثلا هر بازی چقدر سکه میده و اینکه چقدر کوین واسه خرید یه بازی نیاز هست

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
دوستان یه سوال برای بازی کردن Resident evil Revelations باید یه SD CARD 4GB برای 3DS خرید یا اینکه نیازی نداره همون 2GB کافیه؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید میخوام بازی رو بخرم :d

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
در مورد بازی Resident Evil Revelations:
نیازی به کارت حافظه بالاتر نیست, من همون ۲گیگی که تو خود پک بود رو دارم و بازی راحت اجرا میشه

در مورد کلاب نینتندو :
اون کدها رو بعد از عضویت تو کلاب در قسمت Register a Product میزنید بعد یه فرم میاد که باید پرش کنید در نهایت بعنوان سکه بسته به کدی که زدید بهتون اعتبار میده
با این اعتبار میتونید از لیستی که پایین صفحه گذاشته بازی یا اقلام فیزیکی مثل بادبزن, دفترچه یادداشت یا حتی آخرش کنسول دستی Game & Watch رو تهیه کنید
ثبت کد کارت قرمز داخل دستگاه ١۶٠ سکه و ثبت کد کارت قرمز هر بازی ۳۰ سکه اعتبار داره، یه نظرسنجی هم هست که با پر کردنش ۳۰ سکه اعتبار دریافت میکنید
کلاب سیستم رنکینگ هم داره, مثلا اگر در یکسال نینتندویی ( از اول جولای هر سال تا ۳۰ام جون سال بعد ) ۳۰۰ تا اعتبار کسب کنید درجه تبدیل میشه به طلایی و اگر ۶۰۰ تا اعتبار کسب کنید درجه میشه پلاتینیوم, دقیقا مکانیزم سیستم اعتبارش مثل SQEX Members هست

در مورد شارژر کنسول UC :
برای دستگاه های UC نیاز به مبدل ۲۲۰ ولت به ۱۱۰ ولت داریم, برای این منظور یا باید ترانس یخچالی تهیه کرد یا باید آداپتور مبدل خرید

من از سایت چاره یه مبدل سفارش دادم و امروز از چاره برام آداپتور رسید ولی برخلاف اطلاعات سایتشون تبدیل ۲۲۰ به ۱۱۰ رو انجام نمیده بنابراین رفتم لاله زار و از اونجا تهیه کردم, اونجا مغازه ای هست به نام "الکتریک گسترش" که مبدل رو داره ( مارکش ALFA است ) و دو مدل ۳۰ وات و ۵۰ وات داره که به ترتیب ۷۰۰۰ و ۸۰۰۰ تومان قیمت دارند

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر