Nintendo 3DS

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
البته این ۷۰ درصد پیشرفت سایت هست نه فلش کارت!
میدونید من از چی تعجب میکنم؟یهو یکی گفت هک شده و همه خوشحال شدن در حالی که خبر مربوط به کرون مال چند ماه پیشه.چند ماه پیش همه باید ذوق میکردن!

دوست عزیز کاری به اون 70 درصد نداره شما این سایتو بخون
Crown3DS & Crown 3DS card hack 3DS games - first 3DS card in the world

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
اگه تو سایت های مطرح برید نوشتن هیچ چیزی نمیتونه رام های 3ds رو اجرا کنه.لطفا سوال نفرمایید!
البته کرون ادعا کرده که به زودی فلش کارتی میده که بازی 3ds رو اجرا کنه.خیلیا میگن fake هست.قرار بود تا اخر سال میلادی پیش بیاد که نیومد.
یکی از بچه های gbatemp ایمیل زده بود بهش گفتن تا آخر همین ماه میلادی ریلیز میشه.
نظر شخصی من اینه کرون fake نیست و همین زودیا ریلیز میشه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
اقایون من یه mario 3d landریجن فری دارم هفته پیش از یگانه خریدم حالا تمومش کردم بازیو تعویض میکنم و در صورت لزوم سر میگیرم

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
البته این ۷۰ درصد پیشرفت سایت هست نه فلش کارت!
میدونید من از چی تعجب میکنم؟یهو یکی گفت هک شده و همه خوشحال شدن در حالی که خبر مربوط به کرون مال چند ماه پیشه.چند ماه پیش همه باید ذوق میکردن!

ولی الان که دقت می‌کنم به نظرم اون 70 درصد ربطی به پیشرفت سایت نداره
مگه یه سایت چیه که درست کردنش چند ماهه داره طول میکشه؟!
به نظرم به محض ریلیز شدن فلش کارت، سایت هم شروع به فعالیتش رو آغاز میکنه...
در ضمن؛منم چند ماه پیش ذوق کردم، ولی الان که دوستمون گفت پیش فروشش شروع شده بیشتر ذوق کردم!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
فروشگاه که برای من ارسال کرد گفت فری هست ریجن دستگاه رو هم نپرسید بازی که به دستم رسید بدون مشکل اجرا شد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ميشه بفرماييد از كدوم فروشگاه خريدي؟
:arrowd:
اقایون من یه mario 3d landریجن فری دارم هفته پیش از یگانه خریدم حالا تمومش کردم بازیو تعویض میکنم و در صورت لزوم سر میگیرم

----------

به صورت امانی با Zelda:OoT Pal عوض میکنم اگه بخوای، مثلا دو هفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر