Nintendo 3DS

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مال شما چجوری uc ایه بعد برقش 220 ؟ من هم uc دارم و تست کردم یکبار که شانس آوردم نسوخت بعد رفتم توی نت سرچ کردم همه جا نوشتن مالتی ولتاژ نیست بدبختانه و باید آداپتور 220 بگیریم براش که نیست فعلاَ .

روش نوشته که عربستان سعودی. بازی های uc بهش می خوره. از این مشکی هاست
آداپتورش هم 220 هست. شما آداپتور 110 رو زدی به برق 220؟ اینکه سه سوت آداپتور رو می سوزونه!:D
این uc های داخل ایران هم همه فکر کنم مثل ماله من باشه و شما از خارج از ایران گرفتی

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
اولا فروش کم اونم تو ژاپن دلیل بر ضفع ویتا نیست دوما خیلی ها ازجمله ژاپنی ها منتظرن تا عرضه ی جهانی شه وقیمتش کم بشه

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
اولا فروش کم اونم تو ژاپن دلیل بر ضفع ویتا نیست دوما خیلی ها ازجمله ژاپنی ها منتظرن تا عرضه ی جهانی شه وقیمتش کم بشه

بس کنید اقا ، شما طرفدار ویتا هستی بجای خود اینجا تاپیک 3DS هست
یکم احترام بگزارید

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

پسر خوب اینجا جای این نیست که بگیم چی خوبه یا چی بده اینجا برای این هست که هرکس این دستگاه رو داره و مشکل وسوالی داره بپرسه نه چیز دیگه شما باید توی همون تاپیک ویتا نظر بدید نه اینجا
موفق باشید

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
روش نوشته که عربستان سعودی. بازی های uc بهش می خوره. از این مشکی هاست
آداپتورش هم 220 هست. شما آداپتور 110 رو زدی به برق 220؟ اینکه سه سوت آداپتور رو می سوزونه!:D
این uc های داخل ایران هم همه فکر کنم مثل ماله من باشه و شما از خارج از ایران گرفتی
نه من هم از ایران گرفتم دستگاه وکیوم هم بود .
توی سایت ها هم سرچ کردم همه گفتن که نسخه uc آداپتورش 110 است و مالتی ولتاژ نیست در نتیجه یا مال شما uc نیست چون توی عربستان سیستم پال فروش میره نه uc یا اینکه آداپتورش را عوض کردن برات و یا اینکه یه نسخه واسه عربستان زدن که uc باشه و آداپتورش 220 باشه که به نظرم احتمالش خیلی کمه :-/

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
من تو فکر خرید 3dsهستم به نظرتون بگیرم؟اونایی که دارن بگن راضی هستن؟از کجا بگیرم؟یه سایتی معرفی کنین برای خرید که قابل اعتماد باشه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من تو فکر خرید 3dsهستم به نظرتون بگیرم؟اونایی که دارن بگن راضی هستن؟از کجا بگیرم؟یه سایتی معرفی کنین برای خرید که قابل اعتماد باشه

قیمت با 2 بازی کاملا معمولی 390 !!!
پیش نهاد میشه از طبقه زیرین پاساژ لباف فروشگاه نمیا(DC) تهیه کنین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر