Ninja Gaiden Sigma 2 | Trophies Guide

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
بهداد جان عمرا عسیسم! :D

داغی نمیگری چی داری میگی! :D برای اینکه NGSII رو پلا کنی باید حداقل روی 4 درجه سختی بازی رو تموم کنی که عملا تموم کردن بازی روی درجه Master Ninja بدون هیچ شوخی کار هر کسی نیست و من حاضرم سر همه چیزم شرط ببندم توی ایران 10 نفر هم واقعا NGSII رو روی MN نتونستن تموم کنن!

باید 30 40 تا Mission سخت رو با تمام مدال هاش تموم کنی که یعنی هر کدوم رو باید در بهرین حالت 4 بار بری. البته با توجه به اینکه گرفتن رنک های مثلا MN فوق العاده سخته فارسی ترش این هست که باید هر Mission رو 30 40 بار بازی کنی! :D

باید تقریبا 10 هزار نفر رو بکشی! 5 6 هزار تا تکنیک اجرا کنی و در نهایت خودت رو بکشی! :D

به فرض اینکه همه اینکارها رو هم بتونی بکنی و باز هم به فرض اینکه اصلا شب و روز نخوابی و پای کنسول بازی باید بالای یک هفته یک کله بازی کنی! :D شاید گرفتن اکثر تروفی های بازی فقط وقت گیر باشه (که همینطور هم هست چون کشتن به تنهایی کار نداره اما وقتی قرار باشه 10 هزار نفر رو بکشی قضیه یکم فرق میکنه!) اما واقعا تموم کردنب ازی رو درجه سختی Master Ninja واقعا کار هر کسی نیست و برای تموم کردن بازی فقط روی همین درجه سختی حداقل باید 2 تا 3 هفته بشینی بازی کنی! :D
:)) کسی تو ایران نکرده(پلات)؟
اخه رفیق گل هر چیزی یه راهی داره....
راهش اینکه از سیو دیگران استفاده کنی
مثله MW2 من همون روزی که خریدم پلات کردم(با استفاده از سیو:d)
راستی قیمت ای بازی چنده؟
اصلا قشنگ هست؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
تا انجایی که من میدونم نمیشه از Save های NGSII کپی گرفت و اگر هم بکاپ برداری نمیشه شیرش کرد و فقط روی کنسول خودت کار خواهد کرد!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
تا اونجایی هم که ما اطلاع داریم اگر از save بقیه استفاده بشه دیگه تروفی نمیده :d قبلا که اینطور بود ! الان هم احتمالا همین طوره :d

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اون کیس طرفمون که بعد چند روز اومده میگه من اینو پلات کردم و 13 تا پلات دارم اینا ، خیلی جالب بود. از قدیم گفتند دروغ هر چه بزرگتر ، قابل باورتر ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر