Ninja Gaiden Sigma 2 Plus

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها

از لحاظ گیم پلی و داستان ، Sigma 1 بهتره یا 2 ؟
بازی افت فریم شدیدی داره ! بارزترین نکیته منفیش هست. نسخه قبلی هیچ افت فریم قابل توجهی نداشت .... نمیدنم چرا سره این نسخه Epic Fail شدن ! البته کارشون توی DOA5 عالی بود ...

از لحاظ gameplay بازیش خیلی action تر هست نسبت به نسخه اولی ... اما میزان جست و جو کردن ایناش مقداری کمتره . سیستم level up سلاحها و ... هم عوض شده. خون و خون ریزی که در مجموع خیلی زیادتره . خوده بازی نسبت به شماره اولش چیزه زیادی نداره و تکرار همون هست تو محیطهای جدیدتر. اما باز به قسمت اولش نمیرسه.
داستانش هم چیزه خاصی نیست !
کلا NG1 اولی به نظرم یکی از بهترین HnS های تاریخ هست.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
حجم بازی چقدره؟ فردا برای پلاس رایگان میشه ارزش حجمشو داره؟ از نسخه اولش نسبتا خوشم اومد

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
عذر میخوام نسخه اول فری شده! تو استور عکس نسخه دوم رو بعنوان فری گذاشته بودن ولی الان نسخه اول فری شده

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
منم گرفتم بازیشو از شماره 2 بیشتر خوشم اومد تکنیکاش خیلی خوبه :x حتما بازی کنید که عالیه. تو پکش یه کد ام داره کسی میدونه این کد چیا به بازی اضافه میکنه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب دوستان دولم این بازی را بخرم یا نه امروز سایت رسمی شو کامل دیدم و تریلر و گیمپلی رو هم دیدم:

NINJA GAIDEN Σ2 PLUS Official Site

افت فرم داره؟
بعضی موقعها خیلی زیاد. در حده 15-16 فریم میرسه. AA هم از بین میره که مثلا فریم بیاد بالا اما کمک چندانی میکنه
در کل در مقایسه به نسخه اولش به نظرم بهتر نیست . نسخه اول واقعا شاهکار هست

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
روند بازی شماره اول خیلی قدیمی بود کاملا معلوم بود که مال نسل پیشه ! ( بعضی بازی ها مثل RE 4 رو الانم بازی کنی بعد این همه سال هنوز لذت بخشه و زیاد نشون نمی ده مال نسل قبله )
ولی گیم پلی این بازی تو شماره یک داد می زنه من خیلی خیلی قدیمی هستم ( + بازی سخت هم هست گیم پلی بازی هم خشک هستش چون قدیمیه ) در نتیجه من سریع پاکش کردم ! شماره یک رو به دوستان که اهل H&S سخت نیستن به هیچ وجه توصیه نمیشه ( نظر شخصی ) .
H&S از نظر من اول DMC بعد GOW که متاسفانه DMC عرضه نشده ( یه داستان فرعی با Nero عالی میشد :d - یه DMC قرار بود برای PSP عرضه بشه Capcom منحلش کرد متاسفانه Capcom با کنسول سونی دشمن هستش هم RE و هم DMC رو ازش دریغ کرده تو هر دو نسل :| )

ولی شماره 2 ام رو نمی دونم چطوری هستش چون شماره یک رو بازی کردم پشیمون شدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر