Ninja Gaiden III | X360

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
مطمئنین خشونتش بیشتر شده ؟ :d

خشونت بیشتر شده یعنی اگه قطع عضو داشت با این خشونت روده و معده رو زمین ولو می شد ولی حیف که قطع عضو نداره

یعنی چی؟ هر بازی ایی افت فریم نداشته باشه Okeye ؟؟:biggrin1: پس اگه موتورش Cry engine 3 بود چی میشد؟

چرا برای من که جاهای افت فریم داشت مخصوصا جاهای که شلوغ می شه

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
همه نکات منفی یه طرف دوربین بازی اونطرف!!! :d چرا اینجوریه؟ اصلا معلوم نیست ryu چیکار میکنه !؟ نمیشه تغییرش داد؟
تنها جذابیت بازی اچیومنته، در طول 5 دقیقه ی که بازی کردم 10تا انلاک کرد .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
راست که میگن تا اخر بازی فقط با یه شمشیر میری!!:|بعدم چرا تو بازی اصلا بهت خون نمیده.یعنی حتما باید تمام دشمنان نابود کنی تا خونت دوباره پُر شه.:|واقعا گند زدن به اصالت بازی.

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
راست که میگن تا اخر بازی فقط با یه شمشیر میری!!:|بعدم چرا تو بازی اصلا بهت خون نمیده.یعنی حتما باید تمام دشمنان نابود کنی تا خونت دوباره پُر شه.:|واقعا گند زدن به اصالت بازی.
نه تو مرحله دوم یک تیر کمونم میگیری...
و نه تا پایان جنگ جونت پر نمیشه ولی وسط جنگ اگه دراگونتو بزنی جونت پر میشه.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اینقدر بد نیست از اون نینجا گیدن 2 صد برابر بهتره .گرافیک مزخرف داشت.خیلی پیشرفت کرده. تو نینجا گیدن های قبل همش هیولا کشی بود .این نه صحنه های اکشن اش خیلی خوب شده.نمره های سایت رو ول کنید .من شخصا بعد نسخه های نس .بلک رو خوشم امد و همین شماره 3.فقط قبول دارم سلاح تنوع نداره و ارتقا شون.وطلسم.اگه اونو کار می کردن روش خیلی عالی بود.

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
اینقدر بد نیست از اون نینجا گیدن 2 صد برابر بهتره .گرافیک مزخرف داشت.خیلی پیشرفت کرده. تو نینجا گیدن های قبل همش هیولا کشی بود .این نه صحنه های اکشن اش خیلی خوب شده.نمره های سایت رو ول کنید .من شخصا بعد نسخه های نس .بلک رو خوشم امد و همین شماره 3.فقط قبول دارم سلاح تنوع نداره و ارتقا شون.وطلسم.اگه اونو کار می کردن روش خیلی عالی بود.

از 2 صد برار بهتره؟؟؟؟؟:)) اقا الکی از بازی تعریف نکن!!!!! شماره دو با اینکه سخت بود ولی عالی بود!!!!

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
شما اگه نقد کننده بودی الان به duke nukem forever ده میدادی

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
من حدود یکی دو ساعتی بازی کزدم این بازی پتانسیل های زیادی برای تبدیل شدن به یک شاهکارو داشت ولی متاسفانه عواملی چون دوربین ناکار آمد کند شدن روند مبارزات نسبت به نسخه های پیشین و عدم برخورداری از یک گرافیک تکنیکی خوب باعث سقوط این عنوان شده است.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
من از بازی خوشم اومد نگفتم اسونه یا سخت.درباره گرافیک گفتم. بازی خوبی بود به نظرم .نظرمو مثل شما که بدت اومده تحمیل زوری نمیکنم. شما کجای حرفم خنده داشته؟گرافیک نینجا 2 مزخرفه حالا شما میاید میگید نه چون سخت بوده خوبه؟

---------- نوشته در 02:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:57 AM ارسال شده بود ----------

من عاشق این سری بودم، با حرفای بقیه از دانلود کردم این نسخه پشیمون شدم
شما بازی کن وببین بعد وبعد نقد کن بی طرف خوبی و بدی بازی رو به ما بگو.اما من توصیه می کنم مثل دیدن رو نه شنیدن رو پیش بگیر.موفق باشید من که خوشم اومد.

---------- نوشته در 02:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 AM ارسال شده بود ----------

همین سختیش عالیش کرده بود:d
این یکی که عینه آبه خوردن بود
نظر شما رو عرض کردم تحمیل نکنید من خوشم اومده شما وشاید خیلی ها هم خوششون نیامده. من گفتم.شما هم بگید .الکی نگفتم نینجا گیدن هامم رو دستم نمونده که بخوام تبلیغ کنم.

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
من از بازی خوشم اومد نگفتم اسونه یا سخت.درباره گرافیک گفتم. بازی خوبی بود به نظرم .نظرمو مثل شما که بدت اومده تحمیل زوری نمیکنم. شما کجای حرفم خنده داشته؟گرافیک نینجا 2 مزخرفه حالا شما میاید میگید نه چون سخت بوده خوبه؟

---------- نوشته در 02:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:57 AM ارسال شده بود ----------

شما بازی کن وببین بعد وبعد نقد کن بی طرف خوبی و بدی بازی رو به ما بگو.اما من توصیه می کنم مثل دیدن رو نه شنیدن رو پیش بگیر.موفق باشید من که خوشم اومد.

---------- نوشته در 02:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 AM ارسال شده بود ----------

نظر شما رو عرض کردم تحمیل نکنید من خوشم اومده شما وشاید خیلی ها هم خوششون نیامده. من گفتم.شما هم بگید .الکی نگفتم نینجا گیدن هامم رو دستم نمونده که بخوام تبلیغ کنم.

اولا که نینجا گیدن 2 خیلی وقت پیش عرضه شده برای اون موقع گرافیکش خوب بوده
با الان مقایسه نمیشه کرد
بعدشم
نمرات بازی نگاه کن
شما زیادی خوشت اومده
وگرنه بقیه بدشون نیمده;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر