Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
ببخشید مثل قاشق نشسته پریدم وسط
اولا که بازی اصلا هم سخت نیست من روی جفت درجه هاش تموم کردم
دومی یه سوال
crystall skull به چه درد می خورد ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ببخشید مثل قاشق نشسته پریدم وسط
اولا که بازی اصلا هم سخت نیست من روی جفت درجه هاش تموم کردم
منظورت از جفت درجه ها کدوماس ؟ اگه آخریش WARIOR بود mentor که شروع شد سختیش میاد دست.

روی 2تا درجه اول من هیچ مشکلی نداشتم ولی روی mentor تا حالا فقط تا باس چپتر 1 تونسم خودمو برسونم :cheesygri

دومی یه سوال
crystall skull به چه درد می خورد ؟

هر 10تاشو که پیدا کنی 1 اچیومنت باز میشه (یعنی 3تا واسه 30 تاش) 30تارم که پیدا کنی 1 گیمرپیک هم بهت میده .

--------------------------------

کلا چنتا لباس باز میشه ؟ اون لباس طلاییه رو کسی گرفته ؟

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام دوستان عزيز.
خداييش بازيه توپيه . من تازه شروع کردم. عاشقش شدم. خداييش هم سخته.! البته برای ما تازه وارد ها.
من تو چپتر 2 اونجايی که ميره باباشو پيدا ميکنه وسط خونه ای که آتيش گرفته گير کردم. غولش!! خيلی سخته.! :D شايد هم برای من سخته.
هرکاری ميکنم لامصب ميکشه مارو. چيکارش کنم؟ چجوری بزنمش؟ بيشترين جونی که تونستم ازش کم کنم تا نصفه بود.! ديگه بيشتر از اون کشش ندارم :D
لطفا کمک کنيد . ممنون

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ببخشيد دوستان ، همين الان که داشتم بازی ميکردم تونستم این غول رو رد کنم . شانسی شانسی :D
رمز موفقيت ! :
جابجا شدن سريع
جاخالی دادن از ضربه های حريف
زدن خنجر از پشت به حريف :D
----------
حالا يک سوال : الان 3 تا اصلحه دارم ، شمشيرم رو لول 2 کردم. الان هم پول دارم که يا شمشير رو لول 3 کنم يا برم مثلا اون خنجر هايی که به پاش و دستش وصل ميشه رو لول 2 کنم. به نظر شما کدوم بهتره؟ يعنی پولم رو بزارم رو يک وسيله و اون رو هی لول آپ کنم يا نه؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ببخشيد دوستان ، همين الان که داشتم بازی ميکردم تونستم این غول رو رد کنم . شانسی شانسی :D
رمز موفقيت ! :
جابجا شدن سريع
جاخالی دادن از ضربه های حريف
زدن خنجر از پشت به حريف :D
----------
حالا يک سوال : الان 3 تا اصلحه دارم ، شمشيرم رو لول 2 کردم. الان هم پول دارم که يا شمشير رو لول 3 کنم يا برم مثلا اون خنجر هايی که به پاش و دستش وصل ميشه رو لول 2 کنم. به نظر شما کدوم بهتره؟ يعنی پولم رو بزارم رو يک وسيله و اون رو هی لول آپ کنم يا نه؟
من با شمشیر خیلی حال میکنم
فقط هم شمشیر را ارتقا میدم
پ.ن:البته تو مرحله 11 خود بازی شمشیرت را خودکار ارتقا میده

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
کسی میتونه بگه اون روباتهای بزرگو چه طوری میشه بکشیم همونایی که بعضی هاشون تیر بار دارن و بعضی های دیگه موشک شلیک میکنن

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
کسی میتونه بگه اون روباتهای بزرگو چه طوری میشه بکشیم همونایی که بعضی هاشون تیر بار دارن و بعضی های دیگه موشک شلیک میکنن
بهترین روش نیپو هست . اونیکه آتیش میزنه ...
میتونی با داس و پرش هم بزنیشون ... آخرش میترکن پس وقتی حس کردی کارش تمومه ازش فاصله بگیر.
gl

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
میگم سرنوشت اون دختره که اول بازی نشونش داد چی میشه؟
بازی داستان ساده ای داشت
فکر کنم حتی تا مرحله 3 هم نرفتین :biggrin1:
ولی آخره بازی :
ریو و خانوم سونیا با هم با خوبی و خوشی میرن خونه بخت :cheesygri:cheesygri:cheesygri
و دنیا را از شر هرچی پلیدی و ظلم و ستم هست نجات میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر