Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
اقا یه مشکل:
مرحله ی 6 هستم.رفتم تو اون معبدی که اکلت ها ریختن.همه رو کشتم.اون غول بزرگ استخونی هم اومد.اونو که کشتم فیلمش رو نشون داد.همین که فیلم شروع میشه دیگه بازی و دستگاه قفل میشه!
به خاطر فیلمش دسته داره شک میده.وقتی قفل میکنه همینجوری دسته شک میده و دیگه قطع نمیشه.هیچ کلیدی هم کار نمیکنه.فقط تنها راهش اینه که دستگاه رو خاموش کنم یا دی وی دی رو بیارم بیرون....
چی کار کنم؟مشکل از چیه؟

این مشکل برای من هم پیش آمد البته نه تو این مرحله تو دو سه تا مرحله دیگر...
مشکل هم کاملا مربوط به دیسک هست
دیسک رو دربیار ببین روش لکه ای نیوفتاده بعد یکم پاکش کن درست میشه....
اگرم نشد فقط باید دیسکت عوض کنی
این بازی تنها مشکلش دوربین ضعیف بازی بود که وسط بازی که تو حسی یکدفعه حالتو میگیره و کامل متوجه میشه که بازیه و الکیه....

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
غوغای انیمیشن و خون ؟ والا توی xbox با بازی Ninja Gaiden Black هم همچین اکشن و خونی هم موجود بود . اگه همینم نداشت که باید بازیش روی xbox میومد نه Xbox360 و من دیگه نمیگفتم چیزی بین نسل قبل و فعلی میگفتم نسل قبل
گرافیک یک بازی یعنی طراحی شخصیت ها + بافت و اجرای بازی + تنوع رنگ و .... کلی چیز که همه را بررسی کرد .
من به عنوان یه گیمر انقدر گرافیک بالا نخواستم که شما میگینپردازش :laughing: من یه چیزی خواستم در سطح روز نه اینکه با یه موتور گرافیکی قدیمی تغییر داده شده بازی را تشکیل بدن ( البته با عذر خواهی از طرفداران ریوهایوباسا )
من خودم هم بازی هم ریو هایوباسا را خیلی دوست دارم ولی این موجب نمیشه که چشمامو رو به حقیقت ببندم بگم "وای عجب گرافیکی ، آدم احساس میکنه نسل هشتمه
رو black اينجوری بود؟ شما اصلاً black بازی کردی؟ تو black تا اونجا که من يادمه يه مقدار بسيار کمی خون و ضربه هاييم که ميزد دستو پا قطع نمکرد فقط گاهی اوقات گردن ميزد..شما انيميشنهای ng2 رو داری با balck مقايسه ميکنی؟ يعنی به اين نتيجه رسيدی که کنسول قبلی مايکروسافت توان پردازش ng2 رو داشت؟
بنده عرض نکردم گرافيک ng2 بالاست..بنده گفتم وقتی اين همه انيميشنهای زيبا داريم تو بازی ميبينيم ديگه نبايد انتظار داشت گرافيک کلی بازی هم بالا باشه..ما عادتمونه همجا بشينيم بگيم لنگش کن ..در صورتی که تو گود نيستيم ببينيم اوضاع از چه قراره فقط سعی ميکنيم ظاهر ببين باشيم.
ng2 نواقصی داره مطمئناً , از جمله دوربين ، افت فريم تو بعضی صحنها ، و.... ولی گرافيک ng2 رو من نقص نميبينيم ..درسته که پايينه ولی در کنار اون انيميشنهای زيبا گرافيک بازی نبايدم بالا باشه.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
رو black اينجوری بود؟ شما اصلاً black بازی کردی؟ تو black تا اونجا که من يادمه يه مقدار بسيار کمی خون و ضربه هاييم که ميزد دستو پا قطع نمکرد فقط گاهی اوقات گردن ميزد..شما انيميشنهای ng2 رو داری با balck مقايسه ميکنی؟ يعنی به اين نتيجه رسيدی که کنسول قبلی مايکروسافت توان پردازش ng2 رو داشت؟
بنده عرض نکردم گرافيک ng2 بالاست..بنده گفتم وقتی اين همه انيميشنهای زيبا داريم تو بازی ميبينيم ديگه نبايد انتظار داشت گرافيک کلی بازی هم بالا باشه..ما عادتمونه همجا بشينيم بگيم لنگش کن ..در صورتی که تو گود نيستيم ببينيم اوضاع از چه قراره فقط سعی ميکنيم ظاهر ببين باشيم.
ng2 نواقصی داره مطمئناً , از جمله دوربين ، افت فريم تو بعضی صحنها ، و.... ولی گرافيک ng2 رو من نقص نميبينيم ..درسته که پايينه ولی در کنار اون انيميشنهای زيبا گرافيک بازی نبايدم بالا باشه.

نه شما فقط black بازی کردی .
میشه از شما که تو گودین و تا اعماق وجود بازی Ng2 و team Ninja را می بینین بپرسم افت فریم تو بعضی صحنه ها ( که حتی ممکنه به 10 تا 15 فریم در ثانیه برسه ) ، دوربین ، و ... مشکل دار توی این بازی شامل چی میشه ؟ حتما صدای بازی
گرافیک هم یعنی فقط انیمیشن خوب ( که انصافا هم خوبه ) . صرفا فقط همین ؟
پس حتما شما راست میگین .:tick:

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من تو غول چپتر 3 اون که شبیه مار هست موندم !

میشه یکی بگه چجوری بکشمش !؟

اون غول فقط باید با تیر و کمون کشته بشه
کنار صحنه یه جسد هست . تیر از روی اون بردار . بعد تیرکمونتو شارژ کن تا زردرنگ شه بزن تو صورتش . وقتی هم اومد طرفت جاخالی بده
2-3 دفعه که بزنی میاد دستت . ( البته نینپو هم بسیار تاثیر داره )

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,015
نام
امیر حسین
غول سوم رو هم با ninpo بزن
هم با پنجه
هم با تیرکمون
جا خالی زیاد بده.وقتی که بر عکس شد زود برو با پنجه بزنش.بعدش هم ninpo اتیش بزن.تیر کمون و جا خالی هم یادت نره...خیلی راحته.
×××××××××××××××××××××××××
بچه ها.دیسک T-GATE چطوره؟من تی-گت این بازی رو پیدا کردم.مشکلی پیدا نمیکنه؟بخرمش؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بچه ها.دیسک T-GATE چطوره؟من تی-گت این بازی رو پیدا کردم.مشکلی پیدا نمیکنه؟بخرمش؟

والا من 5 تا از بازیام روی t-gate هستش
اذیتم که نکرده - ولی خوب من verbatim را ترجیح میدم

آخرین ویرایش:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
این نینپو رو چه جوری استفاده کنم !؟
یعنی بلدم وقتی y , x رو بزنم میزنه ولی نمیدونم چیکار میکنه !؟
یه سوال دیگه پنچه چیه !؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
این نینپو رو چه جوری استفاده کنم !؟
یعنی بلدم وقتی y , x رو بزنم میزنه ولی نمیدونم چیکار میکنه !؟
یه سوال دیگه پنچه چیه !؟

باید y و b رو بگیری بعد میزنه البته بسته به نوع ninpo داره...استارت رو بزن برو گزینه آخر...
پنجه هم یک سلاح هست که فکر کنم تو مرحله اول یا دوم میگیریش...مگه نگرفتیش؟!!!:eek:

غول مرحله سه هم فقط با تیر کمون بزنش...

این سئوال من رو جواب بدید ممنون میشم...

این امتیازاتی که آخر هر مرحله میده رو چه حسابی؟ و کی باید بفهمی که خوب کار کردی یا ضعیف؟؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
پس اگه انتظار من و خیلی از کسایه دیگه زیاده چرا نسل جدید اومد ؟ مگه همون Ps2 , xbox چه مشکلی داشتن ؟
God of war 2 یا Ninja gaiden black حتی میتونستن تو این نسل حرفی برا گفتن داشته باشن . مگه God of war:COO نسخه psp نبود که تمام حرف و حدیث ها را تموم کرد ؟
ببینید مهدی جون ، من با نظرتون اصلا موافق نیستم .
این بحث جاش تو این تاپیک نیست ولی من با عرض پوزش از تمام کسایی که تو این تاپیک این پست های منو میخونن ( من با این پست حق کسایی را میگیرم که میخواد درباره NG2 مطلب بخونن ) باید بگم یک بازی وقتی بازیه خوبیه که نه تمام بلکه حدود 70 درصد قابلیت یک بازی خوب مثل گرافیک - صدا - داستان و گیم پلی را تقریبا به طور مساوی داشته باشه تا بشه Gear of war تا بشه God of war تا بشه Metal Gear Solid و امثالهم ...
من نگفتم بازی Ninja Gaiden بده ، من گفتم سطح گرافیکی بازی از سطح گیم پلی بازی پایین تره که این موجب یک ناهمگونی در بازی و ایجاد ناخورسندی ( در سطح زیاد و کم بستگی به شخص ) مبشه
نسل جدید اومد تا کمبودهای نسل قبل رو جبران کنه . شما به چند بازی خاص مثل gow یا halo2 و یا black و ninja gaiden ودو سه بازی خاص دیگه که میشه گفت گرافیک و ساختی فراتر از بازیهای هم دوره خودشون داشتن نگاه میکنی و انتظار داری که نسل جدید باید تفاوت بیشتری در برابر اونا داشته باشه در حالی که در همین نسل جدید هم بازیهایی هست که با همین بازیهایی که عنوان کردم هم قابل قیاس نیستند مثل acc و یا cod4 و mgs4 و ... که اینها بازیهایی هستند که مثل بازیهای معروف نسلهای قبلی، خاص و تکرار نشدنی هستند .
در مورد ng2 هم شاید در یک نگاه بازی شبیه به سری قبلش باشه و قابل قیاس با بازیهای بزرگ هم نسل خودش نباشه ولی شما باید همه چیز رو در کنار هم در نظر بگیری مثلا بنظر شما با اون همه دشمن و اجساد روی زمین و خون پاشیده شده در اطراف میشه گرافیکی فرای گرافیک حال حاضر توقع داشت ؟! مطمئنا خودتون میدونید که تمام این جزئیات باید پردازش بشن و بازیسازا تا حدی میتونن از قدرت پردازشگرهای کنسول استفاده کنن که بطبع این محدودیت باعث میشه از بعضی فاکتورها چشم پوشی کنن . حالا این فاکتورهایی که ازشون کاسته میشه واسه بعضیها مهمه ولی برای بعضی دیگه خیلی مهم نیست و این سلیقه و توقع بازیکن هستش که نظرش رو در مورد این بازی تشکیل میده . مطمئنا این بازی به مذاق دوستانی که گیم پلی سریع و اکشن پر از خون ریزی رو دوست دارن یه بازیه فوق العاده بود و بازیسازان هم این بازی رو باب میل این دوستان ساختن و کسی که این سبک رو دوست داره نه وقت میکنه و نه واسش مهمه که جزئیات محیط اطراف رو نگاه کنه ، اما در مقابل کسانی مثل شما که دوست دارن محیط رو خوب بررسی کنن و به جزئیاتش توجه کنن مسلما کمبودهایی میبینن که باعث میشه بازی در نگاه کلی از ارزشش کم بشه . دقیقا برعکس بازیهایی که نام بردید طوری ساخته شدن که تعادل رو در هر زمینه حفظ کنن که شاید در کل بهتر بنظر بیان ولی توقع گیمر رو در یه حدی براورده میکنن که میشه گفت این براورده کردن هم متعادله و نه در حد عالی . بهر حال اصل اینه که هر بازی برای طیف خاصی از گیمرها ساخته میشه و بنظر من بهتره که هر کس بنا به خواسته خودش بازیه خاصی رو انتخاب کنه تا نیازهای روحی و درونیش در حد عالی ارضا بشه و نه در حد متوسط و با احساس کمبود .
من اصلا پنجه ندارم !:(

توی مرحله دوم باید پیداش کنی . البته فکر کنم بعد از تموم کردن مرحله توی شاپ بتونب بخریش .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نسل جدید اومد تا کمبودهای نسل قبل رو جبران کنه . شما به چند بازی خاص مثل gow یا halo2 و یا black و ninja gaiden ودو سه بازی خاص دیگه که میشه گفت گرافیک و ساختی فراتر از بازیهای هم دوره خودشون داشتن نگاه میکنی و انتظار داری که نسل جدید باید تفاوت بیشتری در برابر اونا داشته باشه در حالی که در همین نسل جدید هم بازیهایی هست که با همین بازیهایی که عنوان کردم هم قابل قیاس نیستند مثل acc و یا cod4 و mgs4 و ... که اینها بازیهایی هستند که مثل بازیهای معروف نسلهای قبلی، خاص و تکرار نشدنی هستند .
در مورد ng2 هم شاید در یک نگاه بازی شبیه به سری قبلش باشه و قابل قیاس با بازیهای بزرگ هم نسل خودش نباشه ولی شما باید همه چیز رو در کنار هم در نظر بگیری مثلا بنظر شما با اون همه دشمن و اجساد روی زمین و خون پاشیده شده در اطراف میشه گرافیکی فرای گرافیک حال حاضر توقع داشت ؟! مطمئنا خودتون میدونید که تمام این جزئیات باید پردازش بشن و بازیسازا تا حدی میتونن از قدرت پردازشگرهای کنسول استفاده کنن که بطبع این محدودیت باعث میشه از بعضی فاکتورها چشم پوشی کنن . حالا این فاکتورهایی که ازشون کاسته میشه واسه بعضیها مهمه ولی برای بعضی دیگه خیلی مهم نیست و این سلیقه و توقع بازیکن هستش که نظرش رو در مورد این بازی تشکیل میده . مطمئنا این بازی به مذاق دوستانی که گیم پلی سریع و اکشن پر از خون ریزی رو دوست دارن یه بازیه فوق العاده بود و بازیسازان هم این بازی رو باب میل این دوستان ساختن و کسی که این سبک رو دوست داره نه وقت میکنه و نه واسش مهمه که جزئیات محیط اطراف رو نگاه کنه ، اما در مقابل کسانی مثل شما که دوست دارن محیط رو خوب بررسی کنن و به جزئیاتش توجه کنن مسلما کمبودهایی میبینن که باعث میشه بازی در نگاه کلی از ارزشش کم بشه . دقیقا برعکس بازیهایی که نام بردید طوری ساخته شدن که تعادل رو در هر زمینه حفظ کنن که شاید در کل بهتر بنظر بیان ولی توقع گیمر رو در یه حدی براورده میکنن که میشه گفت این براورده کردن هم متعادله و نه در حد عالی . بهر حال اصل اینه که هر بازی برای طیف خاصی از گیمرها ساخته میشه و بنظر من بهتره که هر کس بنا به خواسته خودش بازیه خاصی رو انتخاب کنه تا نیازهای روحی و درونیش در حد عالی ارضا بشه و نه در حد متوسط و با احساس کمبود .
به نظر من اول باید سوءتفاوت پیش اومده را برطرف کنم
من خودم یکی از طرفدارهای Team Ninja و بازی Ninja Gaiden 2 هستم و قصد زیر سوال بردن بازی را ندارم
ولی شرکت Team Ninja میتونست با دقت بیشتر و حتی شایدم هزینه بیشتر و موتورگرافیک بهتر گرافیک بهتری را برای نسل بعد همراه داشته باشه .
ولی کلا شما حرفهای منو بد برداشت کردید . من هیچ وقت نگفتم بازی NG2 کم ارزشه ، بلکه بازی هست قابل قبول ولی میتونست بهتر باشه .
تمام اشخاصی که بازی میکنن ، تمام نکات بازی را بررسی میکنن ، اینو میتونین تو حرفای روزمره همه ، تو تمام پست ها بخونین " راستی این بازی X که اومده باحاله ؟ "
باحال یعنه چی ؟ تا حالا جدی کسی به این سوال فکر کرده ؟ با حالی تو چیه ؟
باحالی یعنی بازی با داستانی جذاب + گرافیک در سطح قابل قبول + صداگذاری مطبوع + نوعی از گیم پلی که هم نوآوری داشته باشه و هم تمام موارد قبل را پشتیبانی کنه
بازی مثل ACC یا Gear of War یا حتی بازی Maxpayne با اینکه بازی هست قدیمی ولی تمام نکات بالا را تو خودشون جا داده بودن و برای همین همیشه تو ذهن همه خواهند موند
بازی NG2 بازی هست که تونست به جز موارد محدودی ( مثل دوربین و بافت ها ) توجه همه را به خودش جلب کنه و امتیازهای نسبتا خوبی را هم بگیره .
ولی NG2 عنوانی بود که میتونست بهتر از اینی که هست ، باشه
بهتره این بحث همین جا هم تموم بشه ، چون بحث و موضوعی هست جدا از این تاپیک و خارج از حوصله جمع و ممکنه موجب بن شدن من بشه :-"
با عرض پوزش از همه

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من پست قبل خودم را به تاپیک بحث آزاد درباره جزئیات فنی بازیها منتقل کردم تا هم مزاحم تاپیک Ninja Gaiden 2 نباشیم و هم اونجا راحت تر به بحث بپردازیم
از دوستان هم خواهش میکنم اگه میخوان نظرات خودشون را درباره پست قبلی بیان کنن بیان به آدرس بالا
یکی از مدیرا اگه لطف کنه و پستهای خارج ار این موضوع تاپیک Ninja Gaiden 2را به تاپیک بالا منتقل کنه یه دنیا ممنونش میشم :love:
ممنون از همه

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,015
نام
امیر حسین
من با حرف هاي نويد موافقم....
گرافيك خوب بود.ولي عالي نبود.
ولي من به شخصه تو عمرم بازي به جذابي و زيباييه نينجا2 نديدم....مطمئن هم هستم تا هميشه به ياد دارمش...گيم پلي اش خداست.الان كه ديويديم خراب شده اصلا حال روشن كردن دستگاه رو هم ندارم!
فقط نينجا گايدن...
ولي ميتونست بسيار بهتر هم بشه گرافيكش...
ولي در مقابل گيم پلي اش،گرافيك اصلا اديتم نكرد....

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
این غول مرحله 14 عجب سخته !!!! همون که یارو پیر مرده آزادش کرد...
هر کاری به سرش آوردم خونش از یک چهارم کمتر نرفت....:eek:

میگم راهکاری داره که کلکشو بکنم؟ با این کاری که می کنم امکان نداره شکستش بدم!!!!:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر