Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
چيزی که واسه من عجبيبه اينه که شما غوغای انيميشن خون و دستو پاهای قطع شده تو بازی داری ميبينی با سرعت بی نظير ...اونوقت چطور ميتونی فکر بکنی در کنار اين همه خصلت گرافيک کلی بازی هم بسيار بالا باشه؟
360 هم يه حدو توانی داره..و مشکل ما اينجاست که گرافيک رو ما فقط تو بافت ها و محيطها خلاصه ميکنيم...شما اگر تو اين بازی گرافيک بالا ميخواستی مطمعناً ديگه خبری از اين همه انيميشن خون و دستو پای قطع شده نبود..تمام اينا پردازش قوی ميخواد همونطور که گرافيک بالا نيازمند پردازش قوی هست

غوغای انیمیشن و خون ؟ والا توی xbox با بازی Ninja Gaiden Black هم همچین اکشن و خونی هم موجود بود . اگه همینم نداشت که باید بازیش روی xbox میومد نه Xbox360 و من دیگه نمیگفتم چیزی بین نسل قبل و فعلی میگفتم نسل قبل
گرافیک یک بازی یعنی طراحی شخصیت ها + بافت و اجرای بازی + تنوع رنگ و .... کلی چیز که همه را بررسی کرد .
من به عنوان یه گیمر انقدر گرافیک بالا نخواستم که شما میگینپردازش :laughing: من یه چیزی خواستم در سطح روز نه اینکه با یه موتور گرافیکی قدیمی تغییر داده شده بازی را تشکیل بدن ( البته با عذر خواهی از طرفداران ریوهایوباسا )
من خودم هم بازی هم ریو هایوباسا را خیلی دوست دارم ولی این موجب نمیشه که چشمامو رو به حقیقت ببندم بگم "وای عجب گرافیکی ، آدم احساس میکنه نسل هشتمه "

آخرین ویرایش:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
با با این بازیش خیلی سخته ترکیدم !!! سومین غول بازی همون که فکر کنم با بابامون میجنگه رو چه جوری بکشیم !!! ؟
راستی سایتی هست که توش رمز بازی 360 داشته باشه ! ؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
با با این بازیش خیلی سخته ترکیدم !!! سومین غول بازی همون که فکر کنم با بابامون میجنگه رو چه جوری بکشیم !!! ؟

سومین غول بزی Alexi هستش که خدای رعد و برقه
این که شما میگین Genshin هستش . والا من دفاع میکردم تا ضربه میزد X را میزدم جاخالی میدادم و میزدمش ( البته فکر کنم بدترین راه ممکن بود )
بعید میدونم بتونی برای بازیهای 360 ( به علت Achievement ) رمز پیدا کنی

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من دفاع میکنم ولی بازم منو میزنه !!!
بیش از 50 بار رفتم دیشب 3 ساعت داشتم بازی میکردم این قسمتو !!!
مخم ترکید!!!:(

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
چيزی که واسه من عجبيبه اينه که شما غوغای انيميشن خون و دستو پاهای قطع شده تو بازی داری ميبينی با سرعت بی نظير ...اونوقت چطور ميتونی فکر بکنی در کنار اين همه خصلت گرافيک کلی بازی هم بسيار بالا باشه؟
360 هم يه حدو توانی داره..و مشکل ما اينجاست که گرافيک رو ما فقط تو بافت ها و محيطها خلاصه ميکنيم...شما اگر تو اين بازی گرافيک بالا ميخواستی مطمعناً ديگه خبری از اين همه انيميشن خون و دستو پای قطع شده نبود..تمام اينا پردازش قوی ميخواد همونطور که گرافيک بالا نيازمند پردازش قوی هست
پس GOW چیه این وسط.
علاوه بر بافتها و جزئیات بالا توش خون و تیکه تیکه شدن هم زیاد داره.
تازه GOW2 که دیگه محیطشم تخریب پذیره.
NGII شاید از پردازنده ی 360 نهایت استفاده رو کرد ولی از قدرت گرافیکیش نتونست بهترین استفاده رو بکنه.
سومین غول بزی Alexi هستش که خدای رعد و برقه
او دومین غول بازیه. alexi هم غول پنجمه یا ششم. سومی هم او ماره است که میری نزدیکش برق میگیره.
فقط باید جا خالی بدی بزنی. همین.
وقتی میزنه LT رو نگه دار آنالوگ چپ رو تکون بده تا یه دفعه تو یه فرصت مناسب بزنیش.
چند بار این کارو بکنی میمیره.

آخرین ویرایش:

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
سعی کنید یه ذره خلاقیت نشون بدید.راه های مختلف رو امتحان کنید.من یادم نمیاد نمیاد chapter 3 غولش کدوم بود.ولی سرش گیر نکردم.یه ذره پشت کار داشته باشید بازیه خیلی سختی نیست.قبول دارم سخته ولی نه اونجوری.من تو 10 ساعت و نیم بازیو تموم کردم

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
این دیگه خیلی بیش از حد سخته !!!!
همونطور که دوستمون اشاره کرد در هنگام دفاع ، LT رو بگیر و با تکان دادن انالوگ چپ از حمله هایش فرار کن.
در هنگام حمله هم میتونید با استفاده از تیر و کمون سرش رو هدف بگیرید یا بعد از جاخالی داده از حمله اون ، با نگه داشتن چند ثانیه ای Y و به موقع رها کردنش بهش حمله بکنید.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
هر غول رو در این بازی باید با یه نوع اسلحه بزنید...
غول چپتر 2(غول دوم)رو باید با شمشیر بزنید فقط....
کارهایی نباید با این غول بکنید:
1-از ninpo استفاده نکنید
2-برای کشتنش پرش نکنید و اونو بزنید.چون اونم عکس العمل نشون میده و ناجور جونتون کم میشه.باید فقط روی زمین بزنیدش.

بهترین راه:
1-دفاع به موقع
2-استفاده از کلیدهای ترکیبی x x y و xx yy (با شمشیر)

من خودم همش با پنجه اهنی میزدمش...نمیمرد.میتونم بگم این سخت ترین غولش بود...غول های مرحله ی بعدش مخصوصا اون اژدهای تو دریا و اون پرنده هه خیلی اسونه...

موفق باشید

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام باس های این بازی در کل خیلی سگ جون نبودن و مبارزات طولانی ونفس گیر در بازی دیده نمیشد یا سری میمردی یا اینکه اگه راه کشتنش رو ÷یدا میکردی می تونستی در کمتر از یک دقیقه دخلشو بیاری

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
اقا یه مشکل:
مرحله ی 6 هستم.رفتم تو اون معبدی که اکلت ها ریختن.همه رو کشتم.اون غول بزرگ استخونی هم اومد.اونو که کشتم فیلمش رو نشون داد.همین که فیلم شروع میشه دیگه بازی و دستگاه قفل میشه!
به خاطر فیلمش دسته داره شک میده.وقتی قفل میکنه همینجوری دسته شک میده و دیگه قطع نمیشه.هیچ کلیدی هم کار نمیکنه.فقط تنها راهش اینه که دستگاه رو خاموش کنم یا دی وی دی رو بیارم بیرون....
چی کار کنم؟مشکل از چیه؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
اقا یه مشکل:
مرحله ی 6 هستم.رفتم تو اون معبدی که اکلت ها ریختن.همه رو کشتم.اون غول بزرگ استخونی هم اومد.اونو که کشتم فیلمش رو نشون داد.همین که فیلم شروع میشه دیگه بازی و دستگاه قفل میشه!
به خاطر فیلمش دسته داره شک میده.وقتی قفل میکنه همینجوری دسته شک میده و دیگه قطع نمیشه.هیچ کلیدی هم کار نمیکنه.فقط تنها راهش اینه که دستگاه رو خاموش کنم یا دی وی دی رو بیارم بیرون....
چی کار کنم؟مشکل از چیه؟
احتمالا مشکل از دیسکه.
بره من اون قسمت گیر نمیکرد ولی وقتی میکشتم یه ربع طول میکشید تا دموش بیاد.:biggrin1:

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
غوغای انیمیشن و خون ؟ والا توی xbox با بازی Ninja Gaiden Black هم همچین اکشن و خونی هم موجود بود . اگه همینم نداشت که باید بازیش روی xbox میومد نه Xbox360 و من دیگه نمیگفتم چیزی بین نسل قبل و فعلی میگفتم نسل قبل
گرافیک یک بازی یعنی طراحی شخصیت ها + بافت و اجرای بازی + تنوع رنگ و .... کلی چیز که همه را بررسی کرد .
من به عنوان یه گیمر انقدر گرافیک بالا نخواستم که شما میگینپردازش :laughing: من یه چیزی خواستم در سطح روز نه اینکه با یه موتور گرافیکی قدیمی تغییر داده شده بازی را تشکیل بدن ( البته با عذر خواهی از طرفداران ریوهایوباسا )
من خودم هم بازی هم ریو هایوباسا را خیلی دوست دارم ولی این موجب نمیشه که چشمامو رو به حقیقت ببندم بگم "وای عجب گرافیکی ، آدم احساس میکنه نسل هشتمه "

100% تایید می شه.
درسته که بازی انیمیشن های فوق العاده ای داشت و خیلی روان بود.ولی گرافیک بازی نا امیدکننده بود.
جالب اینجاست که ngb که از بهترین بازی های ایک باکس از نظر بصری بود.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

این انتظاری که از گرافیک یک بازی در این نسل از کنسولها دارید خیلی زیاده و بعیده که تمام جزئیات گرافیک بازی به این سطحی که شما فکر میکنید برسه چون نیاز به سخت افزار و نرم افزار قویتری نسبت به حال حاضر داره . مطمئنا در تمام بازیا یک یا چند عنصر فدای تقویت عناصر دیگه میشه . نمونه بارز بتلفیلد بد کمپانی و یا مرسناریس 2 و یا حتی cod 4 که در تمام این بازیها و همچنین خیلی بازیهای دیگه کمبودهایی دیده میشه که دلیلش کافی نبودن و کمبود یکسری از عوامل در ساخت یه بازی ویدئوئیه .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
این انتظاری که از گرافیک یک بازی در این نسل از کنسولها دارید خیلی زیاده و بعیده که تمام جزئیات گرافیک بازی به این سطحی که شما فکر میکنید برسه چون نیاز به سخت افزار و نرم افزار قویتری نسبت به حال حاضر داره . مطمئنا در تمام بازیا یک یا چند عنصر فدای تقویت عناصر دیگه میشه . نمونه بارز بتلفیلد بد کمپانی و یا مرسناریس 2 و یا حتی cod 4 که در تمام این بازیها و همچنین خیلی بازیهای دیگه کمبودهایی دیده میشه که دلیلش کافی نبودن و کمبود یکسری از عوامل در ساخت یه بازی ویدئوئیه .

پس اگه انتظار من و خیلی از کسایه دیگه زیاده چرا نسل جدید اومد ؟ مگه همون Ps2 , xbox چه مشکلی داشتن ؟
God of war 2 یا Ninja gaiden black حتی میتونستن تو این نسل حرفی برا گفتن داشته باشن . مگه God of war:COO نسخه psp نبود که تمام حرف و حدیث ها را تموم کرد ؟
ببینید مهدی جون ، من با نظرتون اصلا موافق نیستم .
این بحث جاش تو این تاپیک نیست ولی من با عرض پوزش از تمام کسایی که تو این تاپیک این پست های منو میخونن ( من با این پست حق کسایی را میگیرم که میخواد درباره NG2 مطلب بخونن ) باید بگم یک بازی وقتی بازیه خوبیه که نه تمام بلکه حدود 70 درصد قابلیت یک بازی خوب مثل گرافیک - صدا - داستان و گیم پلی را تقریبا به طور مساوی داشته باشه تا بشه Gear of war تا بشه God of war تا بشه Metal Gear Solid و امثالهم ...
من نگفتم بازی Ninja Gaiden بده ، من گفتم سطح گرافیکی بازی از سطح گیم پلی بازی پایین تره که این موجب یک ناهمگونی در بازی و ایجاد ناخورسندی ( در سطح زیاد و کم بستگی به شخص ) مبشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر