Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بچه ها امروز تو IGN يه چيزي ديدم كه قبلا توجه نكرده بودم. در مورد NG2 نوشته بود:

" دارندگان ps3 بايد به حال خود گريه كنند كه چنين عنوان شاهكاري را هرگز نخواهند ديد".:clover:
اتفاقا روی کاورش هم اینو نوشته:)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
یعنی این سونیا همون اشکلی نیست؟:eek: لباس و همه چیش شبیه اونه فقط نمیدونم چرا سونیا صداش میکنه که شما هم گفتی که یه شخصیت جدیده.
اون دختره که تو نسخه قبلی بود و واسش دستبند میفرستاد اسمش چی بود؟!
راستی یکی میشه داستان بازی رو توضیح بده؟! من خلاصه داستان رو فهمیدم ولی جزئیاتش رو نه... مثلا اون پسره که روی مجسمه آزادی آمریکا باهاش مبارزه کردیم کی بود و.... ایجور چیزا

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اساتيد فن يا هر كسي كه ميدونه يه كمكي بكنه:

يكي از دوستام 360 UC داره و 2 تا بازي NG2 هم خريده ولي متاسفانه هيچكدوم روي دستگاهش اجرا نميشه!!! يه صفحه سياه مياد و بعد از يه مدت زياد پيغام ميده كه ديسكت رو تميز كنيد!!! pal50 و 60 رو هم امتحان كرده و نشده!!! ايا راهي هست؟:clover:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
یعنی این سونیا همون اشکلی نیست؟:eek: لباس و همه چیش شبیه اونه فقط نمیدونم چرا سونیا صداش میکنه که شما هم گفتی که یه شخصیت جدیده.
راستی یکی میشه داستان بازی رو توضیح بده؟! من خلاصه داستان رو فهمیدم ولی جزئیاتش رو نه... مثلا اون پسره که روی مجسمه آزادی آمریکا باهاش مبارزه کردیم کی بود و.... ایجور چیزا
1 - تا اونجا که من میدونم شخصی به نام اشلی وجود نداره.
2 - اونی که تو قبلی براش نوشته پرت میکرد ayane بود.
3 - اونی که بالای مجسمه آزادی باهاش میجنگی یکی از greater fiend هاست به اسم Alexei

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
بچه ها امروز تو IGN يه چيزي ديدم كه قبلا توجه نكرده بودم. در مورد NG2 نوشته بود:

" دارندگان ps3 بايد به حال خود گريه كنند كه چنين عنوان شاهكاري را هرگز نخواهند ديد".:clover:

ولی من خیلی حال کردم با این جمله اون هم روی کاور بازی :biggrin1:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید

سونیا یکی از مامورین CIA توی مغازه میاموتو نشسته و دنبال شخصی میگرده و حامل خبر مهمی براشه
اون شخص کسی نیست جز ریو هایوباسا که ایندفعه هم نقش نجات دنیا را به عهده داره ، ناگهان نینجاهای ناشناسی میرسن و سونیا را میدزدند
فهرمان وارد میشود : ریو وارد صحنه میشه و بازی شروع میشه و در آخر مرحله سونیا را نجات میده
اما خبر سونیا و داستان بازی :
الیزابت ( Staunched The Blood ملکه خون ) با همکاری گروه Black Spier Ninja Clan به فرماندهی Genshin قصد احیای یک هیولا به نام Arch Fiend را دارن که برا اینکار باید یک کلید که توی دهکده ریو مخفی هستش را به دست بایرن که موفق هم میشن :biggrin1:
ریو توی این مراحل دنبال برگردوندن این کلید و به هم زدن نقشه این بچز ارذل هستش که توی هر مرحله که هر مرحله در یک جای دنیا اتفاق میفته با یک Boss یا همون Great Fiendکه کنترل یکی از بلایای طبیعی را داره مبارزه میکنه که به ترتیب اینا هستند :
غول مرحله 4 : Alexi :The greater fiend of lighting ( خدای رعد و برق )
غول مرحله 6 : Volf : The Greater of Storm ( خدای طوفان )
غول مرحله 8 :Zedonius: The Greater Fiend of Flame. ( خدای شعله )
غول مرحله 10 : Elizébet: The Greater Fiend of Blood. ( خدای خون )

بازم اگه در مورد داستان بازی سوالی داری بپرس

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اساتيد فن يا هر كسي كه ميدونه يه كمكي بكنه:

يكي از دوستام 360 UC داره و 2 تا بازي NG2 هم خريده ولي متاسفانه هيچكدوم روي دستگاهش اجرا نميشه!!! يه صفحه سياه مياد و بعد از يه مدت زياد پيغام ميده كه ديسكت رو تميز كنيد!!! pal50 و 60 رو هم امتحان كرده و نشده!!! ايا راهي هست؟:clover:

من فکر کنم مشکل از دیسک باشه ( به دوستت بگو از جای دیگه بازی بگیره و امتحان کنه ) آخه اگه مشکل از دیسک باشه این پیامو میده

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ماجرا داره پیچیده میشه. اصلا اشلی کی هست تا اونجا که من یادمه تو نینجا گیدن و DOA کاراکتری با نام اشلی نداشتیم. شما این اشلی رو از کجا آوردین که همه در موردش صحبت میکنین؟
آقای castlevania که گفت من فکر کردم اسم ayane رو داره اشتباه مینویسه ( یا رایچل رو) ولی آقا نوید هم یه جوری حرف میزنه مثل اینکه واقعا همچین کسی تو نینجا گیدن قبلی بوده. شایدم من دارم اشتباه میکنم...

من اصلا اسمی از اشلی نبردم ، من فقط یه کم باهاش شوخی کردم ( از لحن نوشتاریم که پیداست )
احتمل خط رو خط افتاده ، با یه کنسول resident evil 4 بازی میکرده با یه کنسول دیگه NG2 اشتباه کرده اشلی گراهام را با سونیا قاطی کرده ( میترسم کم کم به جای ریو هایوباسا بگه لیون کندی :p )

پ.ن1 : آقای castlevania ( ببخش اسمتو نمیدونم ) من اصلا قصد توهین و جسارت به شما را نداشتم ایشالا که از دست من ناراحت نشی ( برات یه خورده از داستان بازی را گذاشتم تا بیات دستت )

پ.ن2 :آقای آقا رضا شما هم الکی اعصاب خودتو ناراحت نکن حالا اشلی یا آیانا یا هر کی مهم ریو هایوباساست . :laughing:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من فکر کنم مشکل از دیسک باشه ( به دوستت بگو از جای دیگه بازی بگیره و امتحان کنه ) آخه اگه مشکل از دیسک باشه این پیامو میده

اخه ديسك ها روي Elite خودم هيچ مشكلي ندارن! ولي روي uc اين رفيقم جواب نميدن. Free هم كه هست!پس چشه ديگه؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
ولی من خیلی حال کردم با این جمله اون هم روی کاور بازی
البته رو کاور اصلی بازی که اين جملاترو ننوشتن..اينو ign نوشته بعد بعضی از سايتها اين جملرو رو کاور بازی mix کردن

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اخه ديسك ها روي Elite خودم هيچ مشكلي ندارن! ولي روي uc اين رفيقم جواب نميدن. Free هم كه هست!پس چشه ديگه؟

مهدی جان شاید مشکل از درایو کنسول دوستت باشه
آخه تا اونجا که من میونم وقتی میگه دیسک را تمیز کن یا اشکال از دیسکه یا از درایو
شما این مشکلتو توی تاپیک مشکلات کنسول 360 بگو
مشکلات کنسول xbox360

اونجا اهل فن خیلی هستن
راهنماییت میکنن .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نوید جام خیلی ممنون.:love: ببخشید منظور من راشل بود که نوشتم اشلی:cheesygri
اون سونیا همون راشل هست؟!

من که گفتم خط رو خط افتاده باور نکردی
نه عزیزم اون راشله این سونیا :biggrin1:

راستی مبارک کنسول جدیدت
از خوب جایی خریدی
ایشالا 120 سال چراغ سبزش برات بدرخشه

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
:eek: ای بابا... آخه چطور ممکنه این سونیا اون راشل.... اااااا آخه چطور ممکنه .پس راشل چی شد؟! ممنون:love:
راستی این 25 مرحله اضافی که میگفتن اومده؟ اگه آره از کجا باید بگیریم؟ رو دی وی دی میشه زدشون؟ و اینکه این 25 مرحله به صورت مرحله کامل هستن یا یه جای بسته که توش مبارزه میکنی؟

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
این خانوم خانوما راشل نیست بلکه ریچل ( دراصل "ری چُل" تلفظ میشه ) که هیچ ربطی به این داستان نداره.
تنها کسی که از قبل حضور داره شخص شخیص موراماسا و آیانِ ست ( البته بجز Dragon Ninjaـی خودمون :cheesygri ).

مهدی عزیز:
ممکنه دستگاه شما به علت نو بودن دیسک ها رو بخونه ولی مال دوستت قدر به این کار نباشه. احتمالا روی دیسک ارزون و بیکیفیت رایت شده اونم با سرعت بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر