Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
من خودمو کشتم تو درجه mentor فقط تونستم تا chapter 8 برم . کسی master رو ازاد کرده؟؟:biggrin1:
بله داداش.شما دیگه ایرانیا رو خیلی دست کم گرفتین ها:biggrin1:
من خودم دوبار تو درجه MASTER تمومش کردم.که یه gamer picture خوشگل که عکس RYUهست میده. :love::love::love::love:

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
خب خدا رو شکر این بازی هم تموم شد:cheesygri

بازی فوق العاده زیبایی بود ولی boss ها خیلی سخت بودن:((سر اون هیولایی که بال داشت و تو مواد مذاب ظاهر میشد و باید باهاش می جنگیدی 100 بار مردم و بهم به دلیل تلاش زیاد و مستمر یه اشیومنت هم داد:laughing:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil

بازی فوق العاده زیبایی بود ولی boss ها خیلی سخت بودن:((سر اون هیولایی که بال داشت و تو مواد مذاب ظاهر میشد و باید باهاش می جنگیدی 100 بار مردم و بهم به دلیل تلاش زیاد و مستمر یه اشیومنت هم داد:laughing:
ايول , چجوري اونو كشتي ؟
من كه 2 هفته بخاطر همين قضيه بيخيال شدم .
من آخرين بار تاجايي پيش رفتم كه فقط با يك ضربه كارش تموم ميشد ( البته حال خودم هم همينجوري بود ) ولي شانس با اون بود . قلقش چيه . اگه ميشه قشنگ توضيح بده ؟

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
ببخشید که من این سوال را این جا می پرسم آخه من نمیتونم موضوع جدید بزارم.آیا بازی bully برای ntsc-j انگلیسیش هم است؟؟؟؟؟

تا جای که میدونم region j بازی زبان ژاپنی داره که اصلا ارزش خرید نداره چون همش گیر میکنی

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
ايول , چجوري اونو كشتي ؟
من كه 2 هفته بخاطر همين قضيه بيخيال شدم .
من آخرين بار تاجايي پيش رفتم كه فقط با يك ضربه كارش تموم ميشد ( البته حال خودم هم همينجوري بود ) ولي شانس با اون بود . قلقش چيه . اگه ميشه قشنگ توضيح بده ؟

خب بستگی به داروهایی:eek: داره که داری...چند تا از اون پانسمان ها داری؟؟ از اونا که شبیه علامت می تی کومان هست داری؟؟؟ من که فقط یدونه از اون قارچی ها داشتم:-"

اول اون دکمه ای که دوربین رو از حالت زوم روی دشمن خارج می کنه و اونو به حالت free camera در میاره ( یادم نیست rb بود یا lb ) بزن تا راحت تر بتونی اون یارو رو دور بزنی...بعد به سمت راست روی مواد مذاب بدو و به خشکی برس که روش یه جسد هست و یه پانسمان (می تی کومانی:cheesygri) داره و اونو بردار که خیلی به دردت می خوره...بعد شمشیر (rank 4 ) رو انتخاب کن و روی همون تیکه خشکی منتظرش بمون و مانور بده و از دست اون آتیش ها که می فرسته جا خالی بده و رقص پا بزن تا بیاد...می تونی با تیر کمون یه حالی بهش بدی...ولی اگر کند هستی بی خیال چون نمی ارزه...

بعد که روی اون خشکی فرود اومد سریع با اون شمشیر با دکمه x و سپس y بهش حمله کن و مدام جا خالی بده تا یقه ات رو نگیره و تند تند کمبو ها رو روش بزن و دخلشو بیار...البته اگه 10-20 بار مردی نا امید نشو...در ضمن اگه اومد یقه ات رو بگیره یا بدجوری در حال کتک خوردن بود و گارد گرفتن فایده ای نداشت دکمه های y و b رو با هم بزن و جادوی آتش رو بده به خوردش این کار 2 تا مزیت داره :
1-هم خودش نوعی گارد هست
2-هم یه حالی بهش میده و جونش رو کم می کنه و بعد از پایان جادو می تونی یه دور دیگه با شمشیر بری تو کارش:cheesygri

نکته نکته نکته نکته:

اگر احیانا اونو کشتی یه دمو نشون میده و بعدش یه سوراخی جلو راحت باز میشه که باید رو مواد مذاب بدوی و بهش برسی و بری توش....جلوی اون سوراخ یه عالمه از اون حشراتی که شبیه مین دریایی هستند وجود داره...ممکنه جونت کم باشه و با عجله اونا رو نبینی و بری روشون و بمیری....دفعه بعد چی میشه...هیچی دوباره باید غول رو بکشی:evil::evil::evil:

حتما با تیر کمون اونجا رو پاک کن

یادت نره ها

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
خب بستگی به داروهایی:eek: داره که داری...چند تا از اون پانسمان ها داری؟؟ از اونا که شبیه علامت می تی کومان هست داری؟؟؟ من که فقط یدونه از اون قارچی ها داشتم:-"

اول اون دکمه ای که دوربین رو از حالت زوم روی دشمن خارج می کنه و اونو به حالت free camera در میاره ( یادم نیست rb بود یا lb ) بزن تا راحت تر بتونی اون یارو رو دور بزنی...بعد به سمت راست روی مواد مذاب بدو و به خشکی برس که روش یه جسد هست و یه پانسمان (می تی کومانی:cheesygri) داره و اونو بردار که خیلی به دردت می خوره...بعد شمشیر (rank 4 ) رو انتخاب کن و روی همون تیکه خشکی منتظرش بمون و مانور بده و از دست اون آتیش ها که می فرسته جا خالی بده و رقص پا بزن تا بیاد...می تونی با تیر کمون یه حالی بهش بدی...ولی اگر کند هستی بی خیال چون نمی ارزه...

بعد که روی اون خشکی فرود اومد سریع با اون شمشیر با دکمه x و سپس y بهش حمله کن و مدام جا خالی بده تا یقه ات رو نگیره و تند تند کمبو ها رو روش بزن و دخلشو بیار...البته اگه 10-20 بار مردی نا امید نشو...در ضمن اگه اومد یقه ات رو بگیره یا بدجوری در حال کتک خوردن بود و گارد گرفتن فایده ای نداشت دکمه های y و b رو با هم بزن و جادوی آتش رو بده به خوردش این کار 2 تا مزیت داره :
1-هم خودش نوعی گارد هست
2-هم یه حالی بهش میده و جونش رو کم می کنه و بعد از پایان جادو می تونی یه دور دیگه با شمشیر بری تو کارش:cheesygri

نکته نکته نکته نکته:

اگر احیانا اونو کشتی یه دمو نشون میده و بعدش یه سوراخی جلو راحت باز میشه که باید رو مواد مذاب بدوی و بهش برسی و بری توش....جلوی اون سوراخ یه عالمه از اون حشراتی که شبیه مین دریایی هستند وجود داره...ممکنه جونت کم باشه و با عجله اونا رو نبینی و بری روشون و بمیری....دفعه بعد چی میشه...هیچی دوباره باید غول رو بکشی:evil::evil::evil:

حتما با تیر کمون اونجا رو پاک کن

یادت نره ها
واقعا دستت درد نكنه , امشب ميرم سرش ببينم تا صبح مي تونم بكشمش !

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra

خسته نباشید..........

با تشکر از راهنمایی تون:love:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
من چند تا سوال مهم داشتم:
1- چرا ریو به اشلی میگه سونیا؟!!!!
2- اون یکی دختره که تو black بود و مرتبا دستبند های رنگی براش میفرست چرا تو این نسخه مثل قبل حضور نداشت؟!
3- چرا قیافه این دو تا اینقدر تغییر کرده بود؟
4- به نظرتون نسخه سومی هم میتونه در کار باشه؟!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
2- اون یکی دختره که تو black بود و مرتبا دستبند های رنگی براش میفرست چرا تو این نسخه مثل قبل حضور نداشت؟!
سوال بهتری که میشه پرسید اینه که شما چرا به سونیا میگی اشلی؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید

پاسخ 1 - ریو حتما تو این نسخه دچار حواس پرتی شده ( از بس دور و برش مشکلات داره ، منم اگه مجبور بودم شیکم 2 تا زن و با یه بچه سیر کنم حتما دچار این مشکل میشدم )
سونیا تو این بازی یکی از مامورین cia هستش که اومده به ریو بگه که چند نفر از دشمنان ژاپن و به طور کل دنیا میخوان آرش فیند را آزاد کنن که دنیا را تسخیر کنن و ....
پس نتیجه میگیریم سونیا یه شخصیت کاملا جدیده

پاسخ 2 - هر چیزی باید تغییر داشته باشه تا تکراری نشه ( اگه باز به همون روش میخواستن آموزش بدن و داستان بازی را بگن فکر کنم جذابیتی نداشت )

پاسخ 3 - ریو بدنسازی میره و مربی خصوصی هم گرفته ، در ضمن نباید نقش کراتین خوب را هم نادیده گرفت
اشلی هم که اصلا تو بازی نیست

پاسخ 4 - مسلما بازی با فروش نسبتا خوبی که داشته میتونه نسخه سه را هم به دنبال داشته باشه

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ماجرا داره پیچیده میشه. اصلا اشلی کی هست تا اونجا که من یادمه تو نینجا گیدن و DOA کاراکتری با نام اشلی نداشتیم. شما این اشلی رو از کجا آوردین که همه در موردش صحبت میکنین؟
آقای castlevania که گفت من فکر کردم اسم ayane رو داره اشتباه مینویسه ( یا رایچل رو) ولی آقا نوید هم یه جوری حرف میزنه مثل اینکه واقعا همچین کسی تو نینجا گیدن قبلی بوده. شایدم من دارم اشتباه میکنم...

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بچه ها امروز تو IGN يه چيزي ديدم كه قبلا توجه نكرده بودم. در مورد NG2 نوشته بود:

" دارندگان ps3 بايد به حال خود گريه كنند كه چنين عنوان شاهكاري را هرگز نخواهند ديد".:clover:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر