Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بالاخره امروز بازیو تموم کردم.بازی هیجان انگیزی بود.سخت بود ولی نه به اون شدت.
روی چه لولی تموم کردی ؟ بازی ازین سختتر میشناسی ؟!

=====

اینجا کسی بازیو روی مسترنینجا تموم کرده ؟ :((

آخرین ویرایش:

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
من امروز این بازی رو شروع کردم و 2 مرحله ی اول رو رفتم...بازی فوق العاده هست ولی چرا باس ها انقدر قوی هستند و کشتن اونا خیلی سخته؟؟؟

تا آخر مرحله رو مثل آب خوردن میری و همه رو رنده می کنی ولی آخرش با 3 تا ضربه ی باس نقش بر زمین میشی:((

شگرد خاصی نداره زدن این باس ها؟

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
من امروز این بازی رو شروع کردم و 2 مرحله ی اول رو رفتم...بازی فوق العاده هست ولی چرا باس ها انقدر قوی هستند و کشتن اونا خیلی سخته؟؟؟

تا آخر مرحله رو مثل آب خوردن میری و همه رو رنده می کنی ولی آخرش با 3 تا ضربه ی باس نقش بر زمین میشی:((

شگرد خاصی نداره زدن این باس ها؟
کلا سعی کنید در مبارزه با باس ها خیلی لوس بازی درنیارید :biggrin1: یعنی چی ؟ یعنی اینکه با شروع مبارزه چشماتونو ببندید و فقط حمله . حالا این یعنی چی ؟ این یعنی اینکه اگه بخواید در مبارزه ها صبر کنید . 2 تا ضربه باس بزنه . شما دفاع کنید و بعد حمله کنید و ... کلا موفق نمی شید . فقط باید با اجرای کمبو های سریع به باس ها امون ندید . برای مثال باس مرحله دوم از من خیلی می ترسه :biggrin1: چون با اجرای 1260 تا کمبو در عرض 32 ثانیه به درک راهیش می کنم .

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
روی چه لولی تموم کردی ؟ بازی ازین سختتر میشناسی ؟!

=====

اینجا کسی بازیو روی مسترنینجا تموم کرده ؟ :((
من دوبار این بازی رو تو مسترنینجا تموم کردم.4مرحله اولش واقعا که اشک آدمو میریزه وهمچنین مرحله11 که سختترین مرحله موجود در بازیه.;)

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
f1

اقایون خوره نینجا غول مرحله 2 رو باید چطور کشت مگه نباید دفاع کنیم یا نه .من هر چی نینپو و تیرکمون میزنم جواب نمیده ،بیشعور تا بهش حمله میکنم منو میکشه:mad:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
اقایون خوره نینجا غول مرحله 2 رو باید چطور کشت مگه نباید دفاع کنیم یا نه .من هر چی نینپو و تیرکمون میزنم جواب نمیده ،بیشعور تا بهش حمله میکنم منو میکشه:mad:
درود
کدوم؟ همون که با پدر ریو درگیر شده؟!. یکم توضیح بده :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر