Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
پله ها رو رد کن برو جلوتر یه برامدگی دایره شکل زرد رنگ هست. برو روش بپر y بزن میره تو
بعد اون اژدها تو قفس آزاد میشه. وقتی اونو کشتی بهت یه لوح میده که بین پله ها جاش میزنی
بعد در باز میشه.
ارش جان ممنون از راهنمایی من دقیقا بعد از این که این پست رو دادم تونستم ردش کنم.;)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
کجا نوشته نسخه بعدی وجود نداره؟
مگه میشه از پول بازی که اینهمه سر و صدا کرده بگذرن؟
جناب ايتاکاگی که شخصاً نقش بسيار زيادی تو ساخت بازی داشتن (در واقع ميشه گفت همه کاره Ninja gaiden همن ايتاکاگی هست) از team ninja جدا شده و رسماً هم اعلام کرده ديگه از Ninja gaiden 3 خبری نيست..البته من اميد وارم اين دوباره برگرده.

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
اره بابا تو چيتر 2_3 بود فكر كنم يكي از اين تابلوهاي ژاپني رو پاره مي كردي پشتش بود بعدشم جون و نيپوت رو پر مي كرد قبلشميه مكان سيو بود
با تشكر

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ای پی این بازی دراختیار مایکروسافت هست والبته خروج ایتاگاگی ممکنه که مایکروسافت رودچار مشکل کنه
ولی ساخت بازیرو منتفی نمیکنه ضمنا این جناب داغون(ایتاگاگی):biggrin1:توقع داشت مایکروسافت کل درامد این بازی رو پاداش بده به این اقا/:)برای همین هم جداشده از مایکروسافت/:)

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
ای پی این بازی دراختیار مایکروسافت هست والبته خروج ایتاگاگی ممکنه که مایکروسافت رودچار مشکل کنه
ولی ساخت بازیرو منتفی نمیکنه ضمنا این جناب داغون(ایتاگاگی):biggrin1:توقع داشت مایکروسافت کل درامد این بازی رو پاداش بده به این اقا/:)برای همین هم جداشده از مایکروسافت/:)
کی گفته از مایکروسافت جدا شده؟
اولا این که از TEAM NINJA جداشده .ثانیا این که احتمال داره به مایکروسافت بپیونده.
به نظر من اگه به مایکروسافت بره گیمهای بهتر از این رو هم میده.
به امید همان روز.:love::love::love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
من اول چپتر 6 گیر کردم همونجا که تو آبه.نمیدونم چطوری خارج بشم
اونجا وسط آب یه مقبره مانند هست که اطرافش پر از ستون هست اونجا برو یه جعبه هست اونو باز کن یه اژدها میاد که میزنی میکشیش بعد کنار ستون ها یه راه باز میشه که میشه پرید این ور اون ورش و رفت بالا...

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,121
اونجا وسط آب یه مقبره مانند هست که اطرافش پر از ستون هست اونجا برو یه جعبه هست اونو باز کن یه اژدها میاد که میزنی میکشیش بعد کنار ستون ها یه راه باز میشه که میشه پرید این ور اون ورش و رفت بالا...
اونجا که تو دموی اول مرحله اگه اشتباه نکنم نشون میده باید بری بعدش از دو تا ستون هی پرشو میزنی میری بالا
من اژدها رو کشتم این راه که میگید دقیقا کجان؟هر چی میگردم راهی نیست

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من اژدها رو کشتم این راه که میگید دقیقا کجان؟هر چی میگردم راهی نیست
یه تیکه سنگ کوچیک سمت جلوت هست بعد باید بری یه ذره راست بعد باید بری رو اون هی بپری بری بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر