Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
من تو چپتر 4 گیر کردم.
یه اون ور دیوار سیمی جا هست که بریم ولی نمی دونم چطور برم اون دست؟یه نردبان اون کنار هست و بالای یک پل هم میشه رفت.ولی هرکاری کردم نتونستم برم اون ور.
چرا راهنمایی نمی کنین؟:((

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
خواهش میکنم یکی بیاد این غوله مرحله 2 رو بکشه . من هر کاری کردم نمرد :( 2 روزه دارم ازش کتک میخورم
آره اون خیلی نامردیه. در حد غول آخره. من که گریم در اومد بکشمش.
فقط یه پیشنهاد. برو تا جایی که میشه (فکر کنم 3تا کوچیک و 3تا بزرگ) خون بخر. وسط مبارزه خونت تموم شد تند تند بخور.
وسط مبارزه هم میتونی با نگه داشتن LT و تکون دادن آنالوگ چپ از ضربه هاش فرار کنی. چون اونجوری که اون میزنه دفاع کردن بی فایدست.
چرا راهنمایی نمی کنین؟
شما الان نباید بری اونور. از نردبون برو بالا راهتو ادامه بده جلوتر یه قسمتی هست که باید بپری روبروت یه نردبونه. اول اونجا نرو! برو پایین. تو اون قسمت بری سمت راستت میفته پشته اون دیوار سیمی.

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
خواهش میکنم یکی بیاد این غوله مرحله 2 رو بکشه . من هر کاری کردم نمرد :( 2 روزه دارم ازش کتک میخورم :((
اتفاقا باس مرحله 2 ساده ترین باس بازیه.
شما باید LT رو بگیرید وهنگامی که اون حمله کردجاخالی بدین ووقتی که ضرباتش تموم شد فورا 3بار Y رو بزنید.با این روش سه سوت میمیره:biggrin1:
همچنین در مقابل این باس اصلا هوا نپرید چون رو هوا فوری میزنه.فقط روی زمین و با روش بالا بزنید.;);)

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
باس هاش بیشتر از این که سخت باشه باید نقطه ضعفشو پیدا کرد.
مثلا باس دوم ازش فاصله بگیرین y رو نگهدارین بعد ول کنید یا تند تند جاخالی بدی. بزنین بش.ولی بهتره اسلحتونو قبلش یه بار ارتقا بدید.

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
باس هاش بیشتر از این که سخت باشه باید نقطه ضعفشو پیدا کرد.
مثلا باس دوم ازش فاصله بگیرین y رو نگهدارین بعد ول کنید یا تند تند جاخالی بدی. بزنین بش.ولی بهتره اسلحتونو قبلش یه بار ارتقا بدید.
اتفاقا جای اینکه اسلحه ارتقا بدی باید خون بخری فکر کنم بهتر باشه

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلا من وسط چيتر 10 اونجا كه به يه قلعه ميرسه گير كردم بعد از اينكه دمو رو نشون ميده ميرم جلو در اما هيچ كاري نميشه كرد زيرش يه مربع سبز است كه ميگه كار يك رگلاتور رو انجام ميده بعد سمت چپ اون وسط هم چندتا پرنده تو قفسن قبلشم تير هاي تير كمون است

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
من تو چپتر 9 گیر کردم.بعد از گذشتن از اون دریاچه که کوسه ها توش میچرخن یه دیواری بلندی هست که وقتی RB رو میزنم چند تا سرباز میان پشت سرم که هر کدومشون یه اره برقی و توپ انداز دارن. اونا رو میکشم ولی دیگه نمی دونم چی کار کنم ... اون دیوار هم از سر راه کنار نمیره ...
لطفا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر