Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من رو همون ایزیش تو مرحله های معمولیش بس که آدم میریخت دور و برم گریم در میومد وای به حال واریور و منتور و مستر.
شاید بشینم رو واریور برم یه بار دیگه.

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
من بار اول رو واریور رفتم واقعا حال ولی نمیدونم بازی نوسان داره مثلا من همه TEST OF VALOUR هارو رفتم ولی هر چی میرفت بالاتر اسون تر میشد همین طور BOSSهای بازی که واقعا نوسان داشتنو اخری هم خیلی اسون بود.منتور ان قدر وحشتناک سخته مستر دیگه چه جوریه؟!!!!!
چنتا اچیومنت هست که میگه کل بازی رو مثلا با DRAGON SWORD برو ولی اول بازی که همهی سلاحارو نداری فقط همین DRAGON SWORD داری؟!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
چنتا اچیومنت هست که میگه کل بازی رو مثلا با DRAGON SWORD برو ولی اول بازی که همهی سلاحارو نداری فقط همین DRAGON SWORD داری؟
برای بار اول که این بازی رو میکنی تنها اسلحه ای که تو مرحله اول داری Dragon Sword هست
اما اگه یه بار تموم کنی بازی رو فکر کنم از اول اگه به خوای رو Warrior بری همه سلاح ها رو داشته باشی !

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
برای بار اول که این بازی رو میکنی تنها اسلحه ای که تو مرحله اول داری Dragon Sword هست
اما اگه یه بار تموم کنی بازی رو فکر کنم از اول اگه به خوای رو Warrior بری همه سلاح ها رو داشته باشی !

من الان شروع کردم همه سلاح ها رو داد برگشتم بیرون دیدم رو همون آکولیته بود.رو واریور استارت زدم هیچی نداشت دیگه.

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
دوستان من یه راهنمایی می خوام....

تو chapter 10 بعد از پخش دمو یه میدونی هست که یه عده دارن دورش طبل می زنن:eek:بعدش اون زنه میاد و یک جمجمه آتشین رو میده به lord of darkness.....اونجا باید چیکار کنم؟؟؟

یه در بزرگ و بلند هست که کنارش هم یه چیز سبز رنگ می درخشه:eek:

چیکار کنم؟؟؟:blushing:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان من یه راهنمایی می خوام....

تو chapter 10 بعد از پخش دمو یه میدونی هست که یه عده دارن دورش طبل می زنن:eek:بعدش اون زنه میاد و یک جمجمه آتشین رو میده به lord of darkness.....اونجا باید چیکار کنم؟؟؟

یه در بزرگ و بلند هست که کنارش هم یه چیز سبز رنگ می درخشه:eek:

چیکار کنم؟؟؟:blushing:
از پله ها که میایی پایین برو سمت راست یه دکمه دایره ای شکل هست با شمشیر داسی
برو وسطش و بپر و Y رو بزن

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام من 3 تا اسلحه دارم ديگه نمي تونم اسلحه بگيرم چه جوري بايد يكيش رو از دست بدم تا يكي ديگه رو بگيرم خوشحال ميشم كمك كنيد ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر