Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
1.
اول از همه من بهت بيشناهاد میکنم Dragon Swordتو قوی کنی بعد از اون Lunar Staff به 3 برسون تا اون موقع داسرم میگيری بد شروع به Upgrade اون بکن

2.
بله مثلا Dragon Sword اگه قلقش دستت بياد با اون میتونی به راحتی دشمنايه معمولی رو بکشی
با داسه هم که بدن بهت میده میتونی باس های بازيو بکشی البته باس اخر بازی با راحت تر میمیره
:love::love:

با تشكر :love::
1
- آخه ميگن خودش آخر بازي Dragon Sword رو آپگيريد ميكنه، ضمنا چون اسلحه كوتاهي هست وقتس محاصره ميشم كاربردش كم ميشه. حالا از اين 3تا كه دارم، كدومو آپگريد كنم، Lunar Staff رو ببرم روي آپگريد سوم يا Talon و DragonSword رو ببرم رو آپگريد دوم و يا اصلا نگهش دارم اين 30000 تا رو. (من اول چپتر 3هستم، اگه درست يادم باشه)
و
2-من نگرفتم، پس نميشه عملا با يه اسلحه بازي رو تموم كرد، درسته؟ مثلا شما وقتي اطرافت پر دشمنه، باز ميتوني با Talon كه به دست و پاي Ryu بسته ميشه، دشمنات رو شكست بدي؟ ميخوام ببينم شدنيه يا من بلد نيستم.

از بچه ها خواهش دارم در مورد بازي وقتي توضيح ميدن از تگ اسپويلر استفاده كنن، مخصوصا مهديMDI جان.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
بابا من خیلی وقته رسیدم چپتر 14 به این رئیسش که از دیوار راست بالا میره!
یه رگه چشمش!!مونده تا پاره بشه؟!
دوستان راه خاصی واسه زدنش به جزئ تیر کمون وجود نداره؟
این طوری که خیلی سخته!!!بابا من کفری شدم!!!
تا اینجاش!!!4 روزه این یارو سگه موندم که از دیوار می ره بالا!!
نکبت و اه!
کسی راه خاصی واسه زدنش نداره؟

ببين مشکل اصلی اين غول فقط اون حبابهايی هست که ازدهنش میده بيرون..وقتی بهت ميخوره تعادلت بهم میخوره و پشته سرهم سرکوب میشی...
بهترين کار واسه اين که اونارو بزنی لانچيکو زنجيريه هست ..تا ديدی حبابها از دهنش امد بيرون بلافاصله لانچيکو بزن و با انالوگ هی اين ور اونور برو تا وقتی حبابها فروکش کنه...
فقط هم شما بايد با تيرکمون بزنی تو چشماش بعد هم ninpo سنگ بزنی تو گوی شکمش..غيره اين هيچ راهی واسه کشتنش وجود نداره.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
با تشكر :love::
1
- آخه ميگن خودش آخر بازي Dragon Sword رو آپگيريد ميكنه، ضمنا چون اسلحه كوتاهي هست وقتس محاصره ميشم كاربردش كم ميشه. حالا از اين 3تا كه دارم، كدومو آپگريد كنم، Lunar Staff رو ببرم روي آپگريد سوم يا Talon و DragonSword رو ببرم رو آپگريد دوم و يا اصلا نگهش دارم اين 30000 تا رو. (من اول چپتر 3هستم، اگه درست يادم باشه)
و
2-من نگرفتم، پس نميشه عملا با يه اسلحه بازي رو تموم كرد، درسته؟ مثلا شما وقتي اطرافت پر دشمنه، باز ميتوني با Talon كه به دست و پاي Ryu بسته ميشه، دشمنات رو شكست بدي؟ ميخوام ببينم شدنيه يا من بلد نيستم.

:cheesygri:cheesygri
1.
يعنی تو میخوای تا آخر بازی صبر کنی ( Upgrate 13 Capture میکنه )
بازم میگم اول Dragon Sword بعد Lunar Staff

2.
میشه گفت نمیشه تموم کرد ولی کسی بخواد میتونه کار خاصی نداره :biggrin1::biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
قبل از اون...
ماهی هایی که توی دریاچه قبل از اون غوله گیر کردم ماهی های مجازی
نمی دونم چه کار کنم؟
امير بايد يك جعبه رو پيدا كني.
جعبشم روي يه دونه از اون ستونهاست كه خراب شده وقتي جعبه رو پيدا كردي بازش كن يه كليد توشه وقتي كه كليدو برداشتي ميره توي دمو يه غول مياد كه تقريبا اسونه و بايد بكشيش.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
خدایی بازیه قشنگی بود!!ولی بابا مسخره بازی اون لب و لوچه این و ما ندیدیم!خدایی آخرش باید یه صحنه رمانتیک نشون می داد!من یکی که توی کف موندم!
ولی دوستان اخر بازی برای همه 1 کی هستش دیگه توی درجه های سختی مختلف فرق نمی کنه؟که؟

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خدایی بازیه قشنگی بود!!ولی بابا مسخره بازی اون لب و لوچه این و ما ندیدیم!خدایی آخرش باید یه صحنه رمانتیک نشون می داد!من یکی که توی کف موندم!
ولی دوستان اخر بازی برای همه 1 کی هستش دیگه توی درجه های سختی مختلف فرق نمی کنه؟که؟

بله بازی فقط يک پايان دارد و چيزی در درجات سختر اضافه نمیشه جز لباس :biggrin1:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
بچه ها من چپتر 6 غول اسکلتی را رد کردم و از دیواربالا رفته و همه ی دشمنان را کشتم...
ولی یک جایی هست که از روی دیوار نمیشه راه رفت و به طرف دیگه رسید؟!!!
خیلی امتحان کردم اما نمی شد روی دیوار راه بری و نمی شد بپری؟!!

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
رامین آواتار جدید مبارک:biggrin1:
ببین اونجایی که دو گروه جانداران اسکلتی:biggrin1:را می کشی و قبل از اون از چندتا جا می پری و اونجایی که باید بری در داره اما درش بازه و از دو طرف دیوار گودی داره و نمی شه روی آن ها راه رفت
بازم می خوای:biggrin1::laughing:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
رامین آواتار جدید مبارک:biggrin1:
ببین اونجایی که دو گروه جانداران اسکلتی:biggrin1:را می کشی و قبل از اون از چندتا جا می پری و اونجایی که باید بری در داره اما درش بازه و از دو طرف دیوار گودی داره و نمی شه روی آن ها راه رفت
بازم می خوای:biggrin1::laughing:
من كه با عرض پوزش چيزي يادم نمياد.از بچه هاي ديگه حتما ميدونن وميان جوابتو ميدن.:biggrin1:
راستي اواتارمم اين گذاشتم كه ديگه خشي بهم نگه گلابي:biggrin1:

M3hr@n_360

کاربر سایت
Jun 12, 2008
27
اقا اين غول مرحله ي 2 همون نينجا كه پدرت رو فرستاد پايين رو چه جوري بايد كشت ؟ ايا گارد گرفتن جواب ميده يا نه؟ (من تازه نيم ساعته دارم بازي ميكنم چون دستگاهم تا ديشب خراب بود:(:()اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.:confused::confused:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798

نينجا با اون تيريپ سنگينش بياد لبو لوچه بگيره؟ دسته دختررم با 1000 خجالت و آب شدن گرفت.
اتفاقاً همينجوری خوبه..ninja gaiden ما بايد هميشه به همين صورت سنگين باشه...:D

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اقا اين غول مرحله ي 2 همون نينجا كه پدرت رو فرستاد پايين رو چه جوري بايد كشت ؟ ايا گارد گرفتن جواب ميده يا نه؟ (من تازه نيم ساعته دارم بازي ميكنم چون دستگاهم تا ديشب خراب بود:(:()اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.:confused::confused:
باید بیشتر از دستش فرار کنی و در یک فرصت مناسب با y بهش ضربه بزنی من با این روش خیلی راحت زدمش;)
گارد گرفتن هم خوبه ولی چندان موثر نیست چون نمیشه زیاد در برابرش مقاومت کرد.بیشتر سعی کن از ضرباتش فرار کنی و ...

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.بچه ها توی چپتر 9 که توی آمریکای جنوبی هست اون ماهی های قرمزی رو که یه غده ی زردرنگ زیرشون هست رو باید چه طوری زد؟
این چپتر 8 خیلی سخت بود مخصوصا اولاش:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر