Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آره همون سه تا شعله زیر نوار جونت وقتی روشن باشه یعنی به اون تعداد نیپو داری و با کشتن دشمنها هم به اونها اضافه میشه . توی shop هم میتونی بخری .
معراج جان کنسولت بزنم به تخته خوب دووم آورد .
چشم نزنی مهدی جان :biggrin1:
اره بعداز بازگشت از بیمارستان طاهر هرچندوقت یکبار گیرپاچ میکنه ولی راه میفته دوباره:biggrin1:
سکته ای شده کنسول من:biggrin1:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام!
ما امروز بازیرو گرفتیم. TV من کوچیکه هیچی جز خون توش قابل دیدن نیست:-"
لگد زدن تو جعبه هاش منو کشته.
بازی پر از اچیومنت هست یه ربع نشستیم پاش 5 6 تا داد. بره مردنم فکر کنم اچیومنت میده
دوستانی که در حال امتاحان دادن هستن بهتره قبل از درس سراغ بازی نرن چون بازیش مغز آدمو میبره رو ویبره

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
كسي راهي بلده؟ شايد با كابل VGA اصلا 4:3 نميده.
شما وقتی vga رو وصل کنی و رزولوشن رو بزاری روی 1024x768 تصویر 4:3 هست. مشکل اینکه بازی های 360 رزولوشن nativeشون wide هست، برای همینه که شما هیج وقت نمی تونی یه تصویر 4:3 درست ازشون بگیری. نوع تصویر رو بزار روی wide یکم بهتر می شه البته بالا و پایین صفحه کشیده می شه ولی بهتر از اینکه اون نوار های سیاه معلوم باشه.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شما وقتی vga رو وصل کنی و رزولوشن رو بزاری روی 1024x768 تصویر 4:3 هست. مشکل اینکه بازی های 360 رزولوشن nativeشون wide هست، برای همینه که شما هیج وقت نمی تونی یه تصویر 4:3 درست ازشون بگیری. نوع تصویر رو بزار روی wide یکم بهتر می شه البته بالا و پایین صفحه کشیده می شه ولی بهتر از اینکه اون نوار های سیاه معلوم باشه.
مرسي اشكان جان،
من دنبال اين هستم كه گزينه 4:3 كه تو اين بازي وجود داره رو يه طوري فعال كنم، خود بازي 4:3 داره ولي انتخاب نميشه هركار ميكنم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من امروز بدستم رسید.وای ی ی ی ی ی عجب خون و خون ریزی به را میندازه این نینجای ما.من که میمیرم واسه اینطور بازی های خونی :cheesygri:cheesygri

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
عجب سلاح خفنیه این داسه :eek:. تا شعاع 3 متری هر چیز گوشتی دور و برش باشه چرخ میکنه:biggrin1:
دوستان این بازی رو روی لول سخت بازی کنید چون حیفه زود تموم شه .در ضمن بازی نفس گیر تر میشه . توی 6 تا باسی که کشتم فقط باس مرحله 3 یه خورده سخت بود .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

من بازی رو گرفتم . فقط یه مشکلی هست :
بازی دائم فریز میشه . حالا مشکل از رایت بازیه یا نسخه ی پال یا کنسول من که مادربوردش لانچه یا ....... !؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان سلام !

من بازی رو گرفتم . فقط یه مشکلی هست :
بازی دائم فریز میشه . حالا مشکل از رایت بازیه یا نسخه ی پال یا کنسول من که مادربوردش لانچه یا ....... !؟

مشکل از یا ... هستش :laughing:
از شوخی بگذریم اگه مشکلت فقط با این بازیه حتما از دیسکه . ولی در غیر این صورت کنسولت متاسفانه ...

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
مشکل از یا ... هستش :laughing:
از شوخی بگذریم اگه مشکلت فقط با این بازیه حتما از دیسکه . ولی در غیر این صورت کنسولت متاسفانه ...

یا ... :)

نه خدا رو شکر کنسولم با هیچ بازیی جز این بازی مشکل نداشته .
میخوام ببینم مشکل از نسخه ی Pal بازی نیس احیانا ؟
الان NextGen و West نسخه ی Pal بازی رو دانلود کردن یا UC یا J ؟
کسی با نسخه ی Pal مشکل نداشته تا حالا ؟ چون قبل از این که بیاد خیلی حرف دربارش بود .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یا ... :)

نه خدا رو شکر کنسولم با هیچ بازیی جز این بازی مشکل نداشته .
میخوام ببینم مشکل از نسخه ی Pal بازی نیس احیانا ؟
الان NextGen و West نسخه ی Pal بازی رو دانلود کردن یا UC یا J ؟
کسی با نسخه ی Pal مشکل نداشته تا حالا ؟ چون قبل از این که بیاد خیلی حرف دربارش بود .
تمامی NG های در بازار PAL هست بنابراین نمی تونه مشکل از ریجن بازی باشه.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
عجب سلاح خفنیه این داسه :eek:. تا شعاع 3 متری هر چیز گوشتی دور و برش باشه چرخ میکنه:biggrin1:
دوستان این بازی رو روی لول سخت بازی کنید چون حیفه زود تموم شه .در ضمن بازی نفس گیر تر میشه . توی 6 تا باسی که کشتم فقط باس مرحله 3 یه خورده سخت بود .
اره اون داسه خيلي باحاله.اپگريدش كن فقط با اون برو جلو.
زود قضاوت نكن جاهاي سختش مونده كه اشك از چشات در بياره.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
:eek:عجب چشم این بابا زومه 10X هم داره دیگه!
بابا اینا دیگه چه خالیبندا یین دیگه ندیده بودیم با چشم غیر مسلح هم بشه زوم کرد!
یک سوال هم در مورد داستان بازی داشتم چون یکشو بازی نکردم
قضیه ی این یه وریا چیه که حمله کردن به ژاپن؟
..با تشکر

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
تمام NG های موجود در بازار PAL است !؟ :eek:
پس دستگاه J من ، نسخه Free اش رو الان اجرا نمیکنه دیگه ! :laughing: یعنی من 2 ساعت بعد از ظهر داشتم توی توهم ، NG II بازی می کردم ! :-":biggrin1:

----------
بازی رو گرفتم.اصلا" به مشکلات هیچکدوم از شما هم برنخوردم.نه کنسول فریز شد ، نه 2-3 چراغ قرمز داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر