Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
نه یه Boss دیگه هم هست که بکشیش دیگه تمومه :love:
( 4 تا Boss تو یه Chapter ) :hurted1::hurted1:

پس چه باید بکنیم...:eek: خیلی سخته که...

من هیچی جون هم ندارم...فقط 1 دونه جون دارم...نمیشه که باهاش این همه غول کشت...:(

کد تقلبی چیزی نداره؟؟؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این دوستانی که بازی رو تا آخر بردن آیا با لول آسون رفتن یا سخت ؟ سر باس هاش خیلی سخت میشه روی لول سخت . من با باس چپتر سوم گیر کردم . لعنتی خیلی بد قلقه . میدونم روش کشتنش چیه ولی بدیش اینه که با سلاحهای اصلی نمیشه زدش و همش با تیر و کمون که خیلی زمانبر و اعصاب خورد کنه .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
این دوستانی که بازی رو تا آخر بردن آیا با لول آسون رفتن یا سخت ؟ سر باس هاش خیلی سخت میشه روی لول سخت . من با باس چپتر سوم گیر کردم . لعنتی خیلی بد قلقه . میدونم روش کشتنش چیه ولی بدیش اینه که با سلاحهای اصلی نمیشه زدش و همش با تیر و کمون که خیلی زمانبر و اعصاب خورد کنه .

به نظر من شما دوباره از اول بشينی رو level اسون بری خيلی بهتره..چون مطمئناً بعداً پشيمون میشی..رو level نرمال بايد خيلی زيبا بازی کنی تا بتونی بازيرو به اتمام برسنی..

ممنون eblis جان از راهنماييت.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
به نظر من شما دوباره از اول بشينی رو level اسون بری خيلی بهتره..چون مطمئناً بعداً پشيمون میشی..رو level نرمال بايد خيلی زيبا بازی کنی تا بتونی بازيرو به اتمام برسنی..

ممنون eblis جان از راهنماييت.

مشکل اینه که من تا چپتر 3 با اسون رفتم ولی خیلی آسون بود واسه همین از اول با سخت رفتم ولی از بدشانسی چپتر دوم یادم رفت اون پنجه ها رو بردارم و مجبور شدم دوباره از اول برم الان هم باس چپتر سومم که لعنتی پوست آدمو میکنه .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من تازه گرفتم بازیرو تو همون مرحله اول الان تو یه اتاق گیرافتادم ظاهرا باید از دیواربرم بالا:mad:ولی نمیتونم
چیکارکنم اینو
نشد من یه بازی بگیرم بااعصاب راحت بازی کنم ازشامورتی بازیها توش نباشه:mad:
فریدون تومسئولی بیاجواب بده:biggrin1:
کسی نمیدونه چجوری باید ازدیوار بالا برم؟:confused:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
راستی وقتی تا اخرش بری باز دوباره بخوای از اول بری سلاحارو بهت میده؟ يا اين که دوباره بايد از اول مرحله به مرحله بری جمع کنی؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
کسی نمیدونه چجوری باید ازدیوار بالا برم؟:confused:

تمام حرکات رو از روی جنازه هایی که قبلا افتاده میشه یاد گرفت (آموزش دارن) . اگه منظورت بین دوتا ستونه که باید بپری روی یکیشون و بعد a رو پشت سر هم بزنی . از دیوار که بالا نمیره روش راه میره مثل pop .
معراج خان نمیدونم چرا سر بازیا انقدر گیر داری :confused:;) یه خورده اعتماد بنفس و خلاقیت داشته باش.
---------------------
بالاخره باس سوم رو هم کشتم.

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
بچه ها اخر چپتر 7 یه باس هست که فکر کنم لاکپشت باشه اون کشتنش خیلی راحته اما بعد که میمیره منفجر میشه و ما هم میمیریم باید چی کار کرد(که زنده بمونیم)؟
فقط نگین دور شو ازش چون شعاع انفجارش کل زمین بازی رو میگیره!
حتی یه بار جونشو به اخر رسوندم رفتم در دورترین حالت ممکن با تیر کمان زدم تو سرش بعد دیدم یکدفعه ریو کنارش ظارهر شد و اونم منفجر شد!!

آخرین ویرایش:

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
بچه ها اخر چپتر 7 یه باس هست که فکر کنم لاکپشت باشه اون کشتنش خیلی راحته اما بعد که میمیره منفجر میشه و ما هم میمیریم باید چی کار کرد(که زنده بمونیم)؟
حتی یه بار جونشو به اخر رسوندم رفتم در دورترین حالت ممکن با تیر کمان زدم تو سرش بعد دیدم یکدفعه ریو کنارش ظارهر شد و اونم منفجر شد!!
شما باید فقط بعد از اینکه مرد یکم فاصله بعد دفاع بگیری دست رو روی LT نگهداری

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794

يدونه از قدرتيهاتو نگه دار بعد بلافاصله وقتی داشت منفجر میشد بزن.

نه اقا فقط لباس میده باید از اول بری مرحله به مرحله سلاحارو جمع کنی
چقد بد....
آخه اگه يادتون باشه يه تريلر 9 دقيقه ای از بازی منتشر شده بود خيلی وقت پيش..تو اون تريلر که تو شهر ژاپن بود ( اواسط مراحل ) يارو وقتی بازی میکرد همه سلاحا دستش بود..
حتماً cheat کدی چيزی زده بوده.

----------------

من میگم بچه ها يه نامه سرگشاده واسه ایتاکاگی بفرستيم بگيم جونه مادرت برو شماره 3 اين بازيرم بساز :biggrin1:...خداوکيلی آدم نميتونه بشنوه که شماره 3 اين بازی ديگه ساخته نمیشه..خيلی ناراحتم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر