Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
داسیو که از ببره گرفتیو بردار برو بغل پاش Yو بزن ( به همین راحتی ) :biggrin1::biggrin1:
فقط وقتی کشتیش ازش دور شو چون منفجر میشه :love::love:

دستت درد نکنه ولی فکر کنم منظورت گرگ بود درسته؟؟؟ Wolf :-"
تا اینجاش مشکلی نیس منم همین کارو میکنم ولی آخرای جونش که میشه سرخ میشه مواد مذاب پرت میکنه هی هی. میمیره خوب آدم. چه کنیم؟؟؟

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دستت درد نکنه ولی فکر کنم منظورت گرگ بود درسته؟؟؟ Wolf :-"

بله اشتباه نوشتم . :love: حالا جالبیش اینجاس تو اچیومنتا Wolfو اینجوری نوشته : Volf :biggrin1::laughing::laughing::biggrin1:
وقتی دیدم از خنده روده بر شدم :cheesygri:cheesygri:cheesygri

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
آره منم تعجب کردم یه لحظه هم به سواد خودم شک کردم گفتم نکنه اصلش اونه ;)
حالا چه کنیم با این مواد مذاب لاکپشت؟؟؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
یه سوال فنی :
اگه اون پنجه های اهنی رو که توی چپتر اول یا دوم میگیری رو یادت بره بگیری ، بعدا هم میشه گرفتش؟ (مراحل بالاتر)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
یه سوال فنی :
اگه اون پنجه های اهنی رو که توی چپتر اول یا دوم میگیری رو یادت بره بگیری ، بعدا هم میشه گرفتش؟ (مراحل بالاتر)
با سلام............
مهدی جان فکر نمیکنم بتونی بگیریش............ چون هر چند مرحله یه سلاح جدید برات قرار میده و البته اونم باید پیداش کنی(همینجوری به لیست اسلحه هات اضافه نمیکنه)
پ.ن:راستی جالبه فریدون اینورا پیداش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی فریدن جان یه خبر بد.......تا اونجایی که من پیش رفتم دیگه مثل شماره یک بهت دستبند قدرت و دستبند کمتر ضربه خوردن و........ نمیده؟؟؟:eek::eek::eek::eek:
یا شاید هم جلوتر میده ؟؟؟؟:confused::confused::confused:
از دوستان کسی از این دستبندها گرفته؟؟؟؟؟؟(کسایی که نسخه 1 رو بازی کردند متوجه منظورم میشن):biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
فریدون ، من شانس ندارم.:(
پنجشنبه رفتم NG II رو بگیرم طرف گفت شرمنده دیر اومدی ، تموم کردم.تا دوشنبه صبر کن ....

اون از اون موقع که هی میومدم با حسرت تاپیک NG Sigma رو توی انجمن PS3 چک می کردم و کامنت های بچه ها و تو رو در مورد سیگما میخوندم و این هم از الان که باید زجر بکشم.

حالا شب اومدم خونه ، زدم 1UP می بینم نوشته ، ایتاگاکی میخواد Team Ninja رو ترک کند.:((

مطمئنم پنجشنبه ها طالع نحسی برای من خواهد داشت از این به بعد .:arrowd:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
با سلام............
مهدی جان فکر نمیکنم بتونی بگیریش............ چون هر چند مرحله یه سلاح جدید برات قرار میده و البته اونم باید پیداش کنی(همینجوری به لیست اسلحه هات اضافه نمیکنه)
پ.ن:راستی جالبه فریدون اینورا پیداش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی فریدن جان یه خبر بد.......تا اونجایی که من پیش رفتم دیگه مثل شماره یک بهت دستبند قدرت و دستبند کمتر ضربه خوردن و........ نمیده؟؟؟:eek::eek::eek::eek:
یا شاید هم جلوتر میده ؟؟؟؟:confused::confused::confused:
از دوستان کسی از این دستبندها گرفته؟؟؟؟؟؟(کسایی که نسخه 1 رو بازی کردند متوجه منظورم میشن):biggrin1::biggrin1::biggrin1:
فریدون مثل "اژدها" روی X360 Games و مخصوصا این تاپیک نظارت کامل داره :D. با این همه اسلحه و Ninpo ـی جدید نیازی به دستبند نیست دیگه! :D. با همین ها میشه لَتَُپار کرد دشمن ها رو :D.

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
واقعا هرچی بازی میکنم بیشتر تحسین و درود میفرستم...

مدتهای مدید بود همچین بازی خفنی ندیده بودم...واقعا بازی نکنید عمرتون هدر شده//

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
یه سوال فنی :

نه هر اسلحه سر جای خودش هست و جای دیگه وجود نداره .

:

نه , (من Sigmaرم تموم کردم) ولی تو 2 تا اخر خبری از دستبند و گردنبند نیست :biggrin1::-":-"

پ.ن:راستی جالبه فریدون اینورا پیداش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فریدون جان منتظر هست تا Orginal بازی بیاد بعد Orginal بازیو بگیره :love::love:

Last edited by a moderator:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
فریدون مثل "اژدها" روی X360 Games و مخصوصا این تاپیک نظارت کامل داره :D. با این همه اسلحه و Ninpo ـی جدید نیازی به دستبند نیست دیگه! :D. با همین ها میشه لَتَُپار کرد دشمن ها رو :D.
با سلام...........
بابا فریدون هیچی نشده مدیر انجمن هم شدی.........:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
اقا در مورد نیپو ها هم بگم یکم بد کار شده چون توی این بازی وقتی نیپو رو میزنی رو چندتا دشمن علامت نشانه میاد و بعد هم نیپو انجام میشه...منتها این وسط یدفعه میبینی یا دشمن جا خالی میده یا یکدفعه نمای دوربین پشت سر ریو گیر میکنه............:evil::evil::evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر