Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من واقعا متعجب هستم از این اقای nathan با این پست هاشون انقدری که در انجمن ps3 فن ps3 هستند همون قدر در اینجا ضد 360 میگن واقعا باید یک hltv ناب از اینها تهیه کرد واسه wcg فرستاد اینقد در سطح پرو هست شما داری اینو میگی چون اینجا واسه بازی انحصاری و ناب 360 تاپیک زده شده شما باید بخندی و تا میتونی بد بگی درسته نه اگر اینجوریه منم بیام وسط فنهای mgs بگم تاپیک واسه mgs:laughing: ممکنه یکی حالش از mgs بهم بخوره پس بیاد اونجا از این حرف های شما بزنه شما اومدی توی انجمن 360 توی تاپیک NG2 داری تا میتونی فن بوی بازی در میاری کمم نمیاری اونوقت فقط هم در اکثر تاپیک ها تاپیک رو منحرف میکنید مثل هشدار برای دارندگان ps3

آخرین ویرایش:

saba_elija

کاربر سایت
Jul 23, 2007
38
منم Ps3 دارم ! فن بوی Ps3 هستم ! ولی کسی که به خودش میگه فن بوی حتما به بازی کردن و بازی علاقه داره ! من رفتم به خاطر این بازی 360 دوستم رو قرض کردم ... دارم خودم رو به درو دیوار میزنم تا یه 360 بگیرم ! بابا بس کنید ! من شک نذارم اگر بازی مال Ps3 بود این حرفا رو شما نمیزدید ! نمیدونم خوشت میاد بکس بیان درباره MGS بد بگن !!!!! واقعا متاسفم براتون ! بعضی ها هم که فکر میکنن دارن احترام میذارن هنوز بچه اند !

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
تا دنیا دنیاه این فن ها هم هستن هیچ راهی هم برای خلاص شدن از دستشون نیست !!!!!!!!!

این غول چپتر 3 چه غدر در پیت بود:biggrin1:
اول که اومد من واقعا گرخیدم گفتم دیگه بازی رو گیر زدم ولی باد خالی بود حدودا با 15 تیر تیکمونم ترکوندمش نصف خونمم بیشتر نرفت الان هم اواسط چپتر 4 هستم بقییه ی دوستان الان کجان ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بحث رو دیگه ادامه ندید.فقط کسانی که مشکل دارن و یا میخوان درباره بازی چیز خاصی بگن پست بدن.مثل کوروش جان که یه گزارش کار گذاشت این جا.

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
می گم توی بازی چک پوینت هم داره یا مثل سیگما هست ؟
این سیگماش که واقعا توی ای زمینه اعصاب آدم رو خورد می کرد.
یه جاهایی هم بود که ادم ها رو می کشتی و از در می رفتی بیرون دوباره بر می گشتی اونا میومدند می خواستم بدونم توی این نسخه هم همین جوریه ؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من تا chapter 4 رفتم .گیم پلی بازی خارق العادست .یه سر و گردن از همین devil may cry 4 که اخیرا اومد بالاتره . اما همه چیز که گیم پلی نیست .دوربین بازی افتضاح است .بعضی جاها دوربین پشت ryu گیر میکنه و اصلا معلوم نیست داری کی را میزنی . افت فریم که من تا حالا ندیدم اما به گفته بچه ها در مراحل بالاتر که دشمنان تو صفحه زیاد میشند اتفاق می افته.بازی از black اسون تره اما بازم بازی در کل سخته .
داستان بازی کاملا کلیشه ای هستش .demon statue را از hayabousa village میدزند تا مثلا دنیای underworld را باز کنند و....از این مزخرفات که تو بیشتر بازی ها بوده و خواهد بود.
در مورد گرافیک من کلا از کارهای تکمو خوشم نمیاد چون به نظرم طراحی شخصیتها یه جورایی پلاستیکی و غیر واقعی هستش .

به طور کلی اگر به گیم پلی اهمیت میدید ng2 بازی ای است که حالا حالا ها نظیر اونا نخواهید دید .

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اره توی نقدهای سایت های دیگه این دوربینش رو خیلی پرداخته بودن بهش حالا کلا غیر از دوربین که مشکل دیگه نداشته تا حالا ؟

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
جدیدا فریدون دیگه نمیاد بدجوری داره بازی میکنه به نظر من فقط اون میتونه نظر قطعی راجب بازی بده فریدون کجایی؟؟؟:)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من قم ام ! از کجا بگیرم ؟؟؟؟ :((
یعنی تا هفته دیگه باید صبر کنم ؟؟
کسی دانلود کرده از رپید ؟؟؟

NextGen مثل این که آورده.من West Game هم پرسیدم آورده.اما خودم از رپیدشیر دانلود کردم و باید یه DVD 9 بخرم Write کنم. ;)

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
اتفاقا اگه NG2 برای PS3 انحصاری بود تا آخرین نفس ازش بد میگفتم و به همین زودیها ولش نمیکردم کسی هم مثل اینجا نمیومد بگه که چرا از بازی ایراد میگیری.
اینجا هم که چون فن های 360 خیلی زیاده نمیشه چیز زیادی نمیشه درباره این بازی افتضاح گفت چون اونا ناراحت میشن و درست مثل شما میگن که اگه این باری رو PS3 انحصاری بود اونوقت این حرفها رو نمیزدید
در کل من کاری به نظرات دیگران ندارم و بهشون احترام میگذارم
خوش باشید

من مطمئن هستم که شما از این بازی بد نمی گفتید. نمونه مثال من هم همون بازی HAZE هست که خود شما چنان سنگشو به سینه میزدی که خدا می دونه. اما شما این جمله را آمدی و برای NG میگی:
چیز زیادی نمیشه درباره این بازی افتضاح گفت

دیگه همه ما می دونیم که هر چه قدر این بازی NG آشغال و در پیت باشه دیگه به HAZE نمی رسه. شما حتی یک بار هم از این بازی بد نگفتید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما فقط یک پست به من نشان بده که مانند این جملات در مورد یک بازی PS3 نوشته باشی:

چیز زیادی نمیشه درباره این بازی افتضاح گفت
به خاطر گیم پلی کلیشه ای و تکراری و زجر اورش
به خاطر داستان بی سروتهش
به خاطر گرافیک نسل قبلیش
اگر راست میگی حالا پاسخ بده...

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
امروز افتخار بازی کردن اين بازيرو بالاخره پيدا کردم.
بايد خدمتتون عرض کنم که همونطور که فکر میکردم بازی فوقولعاده از آب در امده
اکشن سريع ، گيم پلی خارقلعاده ، گرافيک خوب ، جذابيت بالا و....همون چيز هايی بود که بنده انتظارشو داشتم.
در رابطه با دوربين بعضی از دوستان درست میگن..اگر دوربين يه مقدار میشد به سمت بالا گردش پيدا کنه شکی درش نبود که يه بازی perfect میشد.

در مورد گرافیک من کلا از کارهای تکمو خوشم نمیاد چون به نظرم طراحی شخصیتها یه جورایی پلاستیکی و غیر واقعی هستش .

فکر نمیکنم انتظار داشته باشی تو اين جور سبک بازيها ،گرافيک realistic ببينی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر