Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
درود
این هم یکی از Boss های که خیلی شاخ بنظر میرسه :love:.

سلام به همه مخصوصا فریدون عزیز:love:این boss همون مرحله ای است که در کنفرانس مایکروسافت تو gdc 08 به نمایش در اومد وتحسین همه کسایی که تو نمایشگاه بودند رو برانگیخت و همه پس از پایان پخش تریلر که اخرش این boss ( همون غول خودمون) رو نشون داد که میخواست با ryu مبارزه کنه همه دست زدند و اندر کف ادامش ماندند و من این تریلرو بگم حدود 60 70 بار نگاه کردم و صحنه مبارزه با این boss رو هم نشون نداد که خیلی برای ryu خط و نشون می کشید راستی خبری از دموی قابل بازی در xbox live نشد اعلام شده بود بعد از پایان gdc 08

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
به هرحال امیدوارم مثل دویل می کرای نباشه گرچه این باسش یه مقدار تخیلی میزنه
نه فریدون؟ :biggrin1:
درود
معراج جون به ده ها دلیل موجه که بارها عرض کردم خدمتتون، سری Ninja Gaiden از اصالت خاصی برخورداره که شما هیچ بازی نمیتونه باهاش برابری کنه.
درضمن ظاهر Boss رو نیگاه نکن که تخیلی به نظر میرسه، قول میدم چنان هوش مصنوعی داشته باشه که شُکه بشی :love:.

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
بچه ها کی اینجا داره؟
Ninja gaiden black uc

هرکه داره بگه ایا استیلث کامل هست یا نه (منظورم روی درایو بنکیو اجرا میشه یا نه )

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فري جون تاريخ اين بازي رو داري بما بگي
من يك تقويم دارم بازي هاي جديد و قديميرو كلا مينويسم
كه خيلي بدردم خورده
اگه بگي ممنونتيم دقيقم نبود بگو

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
فري جون تاريخ اين بازي رو داري بما بگي
من يك تقويم دارم بازي هاي جديد و قديميرو كلا مينويسم
كه خيلي بدردم خورده
اگه بگي ممنونتيم دقيقم نبود بگو

capitanrayan جان گفتن تو ماه June عرضه میشه ولی دقیق روزش مشخص نیست. :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
تاریخ عرضه رسمی Ninja Gaiden® 2 مشخص شد.
عنوان محبوب Ninja Gaiden® 2 که توسط Team Ninja در حال ساخت میباشد و به صورت انحصاری برای کنسول X360 روز سوم ماه جون مصادف با سه شنبه 4 خرداد 87 منتشر خواهد شد.

باتشکر از رضا جان

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
تاریخ عرضه رسمی Ninja Gaiden® 2 مشخص شد.
عنوان محبوب Ninja Gaiden® 2 که توسط Team Ninja در حال ساخت میباشد و به صورت انحصاری برای کنسول X360 روز سوم ماه جون مصادف با سه شنبه 4 خرداد 87 منتشر خواهد شد.

باتشکر از رضا جان
وسط امتحانا... خیلی ستمه...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اين بازي "فن" نداره چيزي فراتر از فن داره
شماره يكش كه منو از امتحانات ترم يك انداخت اينم شماره
دوم بازي كه ترم دوم هم مارو ميندازه
پ.ن:اين team ninjaبراي تكاور كردن دانش اموزا برنامه داره ها
الان فري جان مثل خودم داره لحظه شماري ميكنه درست مثل بقيه
فن ها
فريدون جان عكس جديد از بازي گير نيوردي بزاري؟؟؟
!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اطلاعاتی در مورد کل سری چون گذاشته نشده بود:
بازی Ninja Gaiden، عنوانیست قدیمی از Tecmo که روایتگر ماجراهای ر نینجای جوانی به نام Rayo Hayabusaـست.
عنوانی آرکید نیز با همین نام در سال 1988 عرضه شده است، اما تریلوژی اصلی ما از کنسول NES و اولین بازی ازین سری به نام Ninja Gaiden شروع میشود.
این بازی بعلت گیم پلی نواور، گرافیک خوب و اینکه جزء اولین بازیهای داستانی بود، محبوبیت و معروفیت زیادی داشت و تا سه سری ادامه یافت. نسخه ی اول این سری با تغییراتی(مثل اینکه ریوا عوض چسبیدن به دیوار، از آنها بالا میرود) برایSega Master System نیز عرضه شد. در سال 1995 نیز هر سه نسخه ی این بازی با سینماتیکهای بهتر و ظاهری جدیدتر برای کنسول نسل چهارم نینتدو یعنی SNES عرضه شدند.
در سال 2004، بازی ای با عنوان ساده ی Ninja Gaiden توسط Team Ninja برای Xbox عرضه گشته، و آخرین نسخه ازین عنوان معروف، Ninja Gaiden II نام دارد که برای X360 در تارییخ که در بالا گفته شد عرضه خواهد گردید. در ضمن فراموش کردم عنوانی 2.5 بعدی(عمق دار ولی بدون حجم) برای DS با نام Ninja Gaiden Dragon Sword نیز تا چند وقت دیگر عرضه خواهد گشت.
NinjaDistanceSNES.png

Ninja Gaiden NES

Ninja_Gaiden_2_NES_ScreenShot1.png

Ninja Gaiden II: The Dark Sword of Chaos

Ninja_Gaiden_3_NES_ScreenShot1.jpg

Ninja Gaiden III: The Ancient Ship of Doom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر