Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
بازی وحشتناک سرعتش بالاست :eek::eek::eek:
من با این اینترنت ذغالی دموی 4 دقیقه و 22 ثانیه بازی رو دانلود کردم واقعا خیلی خفنه :eek:
دموی DMC4 رو هم دانلود کردم . سرعت بازی NG2 در مقابل DMC4 خیلی بالاتره . :eek:
در یک کلام خیلی خفن :eek::eek:

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
مثل اینکه این بازی سونی فن هارو هم بدجوری منقلب کرده.... :cheesygri
یکی از رفقای سونی فن شدید من که اون موقع که ps3 رو 980 می فروختن ps3 خرید.. الان فقط برای Ninja Gaiden II رفته یه 360 آرکید خریده... :laughing:
پ.ن: همه به افتخار Ninja Gaiden : بیپیب هوراااااا

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
هيپ هيپ هورا:cheesygri:biggrin1:
اخه بازی که ارزش بازی کردن رو داشته باشه باید براش یه کنسول خرید مثل بعضی از فن بوی های 360 که نمی توانند از متال گیر و فاینال فانتزی بگذرند.
منم به خاطر همین بازی ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
اخه بازی که ارزش بازی کردن رو داشته باشه باید براش یه کنسول خرید مثل بعضی از فن بوی های 360 که نمی توانند از متال گیر و فاینال فانتزی بگذرند.
منم به خاطر همین بازی ...
ِه لطفی بکن اینجا دیگه صحبت از فن من نکن عزیز :).

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من همین الان توی قسمت اخبار تاپیک زمان بازیهای بزرگ pandora نوشته team ninja گفته که این دو بازی برای دو کنسول با هم عرضه خواهد شد:confused::confused:
من که به شخصه عمرا باور نمیکنم.
اگه چرت گفته باشه که بن شدنش حقشه:mad:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
من همین الان توی قسمت اخبار تاپیک زمان بازیهای بزرگ pandora نوشته team ninja گفته که این دو بازی برای دو کنسول با هم عرضه خواهد شد :confused::confused:
دمشون گرم، جک باحالی گفتن :). این بازی ناشرش خود ماکروسافته و این یعنی چی .... :biggrin1:!

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
من همین الان توی قسمت اخبار تاپیک زمان بازیهای بزرگ pandora نوشته team ninja گفته که این دو بازی برای دو کنسول با هم عرضه خواهد شد:confused::confused:
من که به شخصه عمرا باور نمیکنم.
اگه چرت گفته باشه که بن شدنش حقشه:mad:
نه بابا امين براي شوخي گفت اين فنبوي ها دست بردارند:biggrin1:

پ.ن : امضاي جديد رو حال كنيد !:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
من همین الان توی قسمت اخبار تاپیک زمان بازیهای بزرگ pandora نوشته team ninja گفته که این دو بازی برای دو کنسول با هم عرضه خواهد شد
Ninja Gaiden 2 که هيچی ، شما از اين به بعد هيچ بازی نخواهيد ديد که از طرف tomonobu itagaki برای ps3 ساخته بشه
بعد ساخت بازی sigma رو ps3 ، رسماً اعلام کرد که ديگه رو هيچ پروژه ای برای ps3 کار نخواهد کرد
اينو من خيلی وقته پيش تو يکی از مصاحبه هاش خونده بودم ، حالا الانو ديگه نمیدونم نظرش برگشته يا نه
ولی علت اين که چرا با سونی ساز مخالف میزنرو نمیدونم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
Ninja Gaiden 2 که هيچی ، شما از اين به بعد هيچ بازی نخواهيد ديد که از طرف tomonobu itagaki برای ps3 ساخته بشه
بعد ساخت بازی sigma رو ps3 ، رسماً اعلام کرد که ديگه رو هيچ پروژه ای برای ps3 کار نخواهد کرد
اينو من خيلی وقته پيش تو يکی از مصاحبه هاش خونده بودم ، حالا الانو ديگه نمیدونم نظرش برگشته يا نه
تازه sigma مال ايتاگي نيست كارگردانش اصلا ايتاگي نيست .يكي ديگست كه اسمش يادم نيست

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود به ایتاگاکی و Team Ninja که اثری و به وجود اوردن که روی هر کنسولی عرض بکنن فروشش تضمین شده ست :love:.
داشتن هر عنوانی که Team Ninja پشتش بوده برای هر کنسول و هر شرکتی اعتبار میاره و یه جورائی برگ برنده ( Ace ) بشمار میاد ;).
به تاپیک ربطی نداره که هیچ، موجب میشه که سربازان فدائی سونی بریزن اینجا. ولی باید بگم
پیدا کنید پرتقال فروش را :biggrin1:

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
عجب ادمی هستی فریدون با این امضات حرص همه فنهای پی اسو مثل خودم در میاری حالا چطوری اینو درستش کردی ؟

ولی من با این بازی رو ps3 که زیاد حال نکردم چون نه از شخصیتش خوشم میومد نه از گرافیک نه از گیم پلی نه از داستان زاپنیش حالا شاید خشونت این بازی به من حال بده چون من دنبال این جور بازیهام که میزنی طرفو به طرز فجیع داغون میکنی

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
بازی وحشتناک سرعتش بالاست :eek::eek::eek:
من با این اینترنت ذغالی دموی 4 دقیقه و 22 ثانیه بازی رو دانلود کردم واقعا خیلی خفنه :eek:
دموی DMC4 رو هم دانلود کردم . سرعت بازی NG2 در مقابل DMC4 خیلی بالاتره . :eek:
در یک کلام خیلی خفن :eek::eek:
اگه میشه یکی از دوستان لینک بدهد تا من هم دانلود کنم.
فقط اگه میشه نحوه کار را هم توضیح دهید آخه تا حالا از سایت های خارجی چیزی دانلود نکردم وبلد نیستم:blushing:

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
به این میگن یبازی توپ که میتونه با تمام بازی های هم سبک خودش رقابت کنه
توجنگ کونسولهاهم هرف اولو میزنه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
ولی من با این بازی رو ps3 که زیاد حال نکردم چون نه از شخصیتش خوشم میومد نه از گرافیک نه از گیم پلی نه از داستان زاپنیش حالا شاید خشونت این بازی به من حال بده چون من دنبال این جور بازیهام که میزنی طرفو به طرز فجیع داغون میکنی
خب دیگه. همه که نباید یه چیزی رو قبول داشته باشن. ولی خواهشا بحث خارج از موضوع نکنید :biggrin1:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر