Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
من يه دموی 9 دقيقه ای از بازی ديدم و بايد بگم که اگر اين بازی از يه سايت Ign يا گيم اسپات نمره
زيره 9.0 گرفت من به همتون آدرس میدم بيايد مغازم يه 360 مجانی بگيريد بريد ، يعنی اين نوشته منرو
روزه ريليز بازی حتماً replay کنيد يعنی اين گفته من حکم امضاء داره:)
کلاً منتظر 2 بازيم
1-ninja gaiden 2
2-resident evil 5

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
نمیدونم اين مصاحبه ای که با tomonobu itagaki انجام دادنرو ديديد يا نه امروز داشتم اين مصاحبرو نگاه میکردم
البته تو dvd بود يکی از دوستام بهم داده بود ، فکر کنم تو gamespot هم باشه اين ويديو
اگر زبونتون خوبه حتماً بگيريد و تماشا کنيد
گفته که بازی ninja gaiden 2 رو جوری میسازم که سازندگان بازی heavenly sword بعد از ديدن اين بازی اشک تو چشماشون جم شه و پشيمون بشن از ساخت بازی heavenly sword
که گفتن اين حرف از زبان آقای tomonobu itagaki با انتقادهايی هم مواجه شده بود

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
هر چي عكس از اين بازي مياد يك چيزي داره قطع ميشه يه من خون هم رو زمين
ايتاگي بد جور ميخواد بهمون توهم بده :cheesygri

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
ايتاگي بد جور ميخواد بهمون توهم بده :cheesygri
:biggrin1: پس میخوای صحنه های احساسی و رومانتیک نشون بدن :biggrin1:.
فعلا Ryu بیش از حد اعصبانی هست :coolgun:

Darth Vader

کاربر سایت
Nov 14, 2007
95
نام
Anakin Skywalker
این همه خون اول خیلی جالب به نظر میاد ولی بعد از یه مدت خسته کننده بی معنی و تکراری میشه;)

ایراد بنی اسرائیلی به این میگن.
امیدوارم یه گزینه تو بازی بزارن که بشه یا خونو حذف کرد یا رنگشو تغئیر داد تا دیگه خسته کننده بی معنی و تکراری (:laughing:) نشه.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اتفاقا خيلي خون تو بازي حال ميده
فكر كنم هر يه عكس جديد كه از اين بازي مياد فريدون هم يه شب خوابش نميبره از بس عاشق ninja gaiden 2:laughing:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
این همه خون اول خیلی جالب به نظر میاد ولی بعد از یه مدت خسته کننده بی معنی و تکراری میشه;)
اگر اينجوری بود شماره 1 اين بازی رو xbox از 90 سايتی که به اين بازی رأی دادن امتياز
میيانگين 92% رو کسب نمیکرد
يا ninja gaiden black از 80 سايتی که بهش امتياز دادن میانگين 94% رو کسب نمیکرد
پس مطمئن باش شماره 2 نه تنها از شماره 1 چيزی کم نداره بلکه قويتر هم کار شده
ثانياً هميشه اول فکر کن ، تحقيق کن ، ببين و بعد سخن بگو

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
توي اين بازي كه فقط ادم نيست نصف بيشترش غول و جونور هست كه ديگه توي اونا خون قرمز وجود نداره هرچند خودم عاشق خشونت بالا توي بازي ها هستم مخصوصا وقتي طرف تيكه تيكه ميشه:biggrin1:

WiiMan

کاربر سایت
Nov 24, 2007
41
گیر دادنهای شما باعث قوت قلب ما میشه :biggrin1:. لطفا ادامه بدید :laughing:.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
يه چنتا دموي hd از بازي دستم رسيد كه واقعا حال كردم خيلي سرعت بازي بالا رفته حتي از gow dmc هم سريع تر شده مخصوصا كومبوهاي خفن بازي كه وقتي ادم انجام مي ده تو 2 ثانيه فقط خون و دست و پاي گنده شده مي بينه
گرافيك بازي هم خيلي خوبه اما خوب يكسان نيست مثلا بعضي قسمتاش خيلي بالاتره بعضي جاها معمولي تر
يه نكته ي خوب ديگشم اينه كه ديگه زياد دشمنان گارد نمي گيرن كه برن رو اعصاب قطع كن برو جلو البته هنوز بايد تدبير توي بازي داشت و بدون فكر نبايد حمله كرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بز به نظر من هیچ بازی به سریعی و تندی DMC مخصا 3 و4 نمیشه...........
اما Ninja Gaiden 2 خیلی سریعتر شده و همین جلوه خون به هیجان و سرعت بازی کمک میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر