Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بیچاره ps3 دارها تازه 70 تومن دادن sigma بازی کردن :biggrin1:. تازه 70 تومن دیگه باید بدن havenly sword بازی کنن:biggrin1:ولی جامپینگیها با 5 تومن ninja gaiden 2بازی میکنن.
360 رو ایول

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
بیچاره ps3 دارها تازه 70 تومن دادن sigma بازی کردن . تازه 70 تومن دیگه باید بدن havenly sword بازی کننولی جامپینگیها با 5 تومن ninja gaiden 2بازی میکنن.
360 رو ایول

داداش بیخیال . تاپیک رو اسپم کاری نکن دیگه . میخوای مشاجره راه بندازی؟

بچه هایی که DOA 4 و DOA X2 رو بازی کردن نظرشون راجع به گرافیک بازی چیه؟
این آقای Tomonobu Itagaki یه سبک گرافیکی خاصی برای خودش داره . یا من اینطور فکر میکنم ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
داداش بیخیال . تاپیک رو اسپم کاری نکن دیگه . میخوای مشاجره راه بندازی؟

بچه هایی که DOA 4 و DOA X2 رو بازی کردن نظرشون راجع به گرافیک بازی چیه؟
این آقای Tomonobu Itagaki یه سبک گرافیکی خاصی برای خودش داره . یا من اینطور فکر میکنم ؟

واقعیت تلخه ولی باید گفت .
doa 4 رو بنظر من نگیر گرافیکش زیاد جالب نیست محیط اطراف گرافیک خوبی داره ولی شخصیتها زیاد باحال نیستند . بذار vf 5 بیاد اونو بگیر . doa x2 هم یه بازیه تفریحیه گرافیکش بدنیست .والیبال و قایق سواری و یه سری بازیهای جفنگ دیگه داره. بیشتر خانوماش جلب توجه میکنن تا خوده بازی;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمایش گیم پلی از Ninja Gaiden 2

نوشته شده توسط دوست عزیز Dinosaur

نمایش گیم پلی از Ninja Gaiden 2
تریلری از NG2 پخش میشه. یک فیلم CG از یک جنگجو که شمشیرهاش با خون پوشیده شده و ...
ایتاگاکی شروع به صحبت میکنه : هدف ما از ساختن NG2 ایجاد بازی اکشن برتر هست , همون طور که هدفمون از ساختن DOA4 ایجاد بازی Fighting برتر بود.
ایتاگاکی ادامه میده : وقتی که ما اولین NG رو برای XBOX میساختیم , همه قدرتمون رو برای به کار گرفتن بیشترین نیرو از سخت افزار XBOX به کار بردیم ولی در انتها 10 تا 20 ویژگی و جزییات بود که نتونستیم در بازی به کار ببریم. الآن ما میتونیم این کارها رو با 360 انجام بدیم و چیزهایی که قبلآ امکانش نبود رو بسازیم. از بهترین بازی اکشن دنیا روی قدرتمند ترین کنسول بازی دنیا لذت ببرید.
دلیلی که خود ایتاگاکی بازی رو انجام نداده این هست که بتونه حرف بزنه ! ایتاگاکی میگه بازی انقدر سریعه که نمیتونه هم حرف بزنه و هم بازی کنه !
باز هم صحنه های Real Time ای از بازی نشون داده میشه.
ایتاگاکی میگه که بازی مدت زیادیه که در دست تهیه هست و اونها میخواستن امروز مرحله Japanese Castle رو نشون بدن ولی به خاطر عکسهایی که دیروز پخش شد , مرحله Aqua Castle رو نمایش دادن.
گیم پلی NG2 نمایش داده میشه. بازی شروع میشه و بازیکن به حالت اول شخص میره که محیط رو بررسی کنه. کمی حرکت میکنه و همون موقع 6 تا دشمن ظاهر میشن.
گیم پلی انقدر سریعه که دیدنش رو مشکل میکنه.خون خیلی زیادی پاشیده میشه ! بدنها نصف میشن ! Ryu (شخصیت اول بازی) دشمنها رو روی زمین میندازه و شمشیرشو با قدرت توی اونا فرو میکنه و اونا میترکن !
بعد از جنگ Ryu شمشیرشو تکون میده که خونشو از روی اون پاک کنه. سپس از پله ها بالا میره تا به یه پل برسه. تعداد زیادی دشمن ظاهر میشن و Ryu یه حرکت نینجایی انجام میده و با دو شمشیر به جنگشون میره.
بعدش نوبت شوریکنها میرسه ( همون چیزهای ستاره مانندی که نینجاها میندازن ) نویسنده IGN میگه که احتمالآ اونها به عنوان SubWeapon به کار میرن. چیزهای تخریب پذیر زیادی در محیط وجود داره. بازی در نزدیک یک میوه فروشی انجام میشه و بعد از جنگ میوه ها له و لورده روی زمین ولو شدن !
بعد از اون Ryu در مقابل دشمنانی که ماشین گان دستشون هست قرار میگیره.
بدنها تیکه تیکه میشن و به قسمتهای مختلف پرت میشن و ناپدید هم نمیشن حداقل تا اینجای کار.
پنجه های Ryu تغییر شکل پیدا میکنه و در همین موقع غولهای پرنده ای که 3 برابر Ryu هستن و خونشون سبزه ظاهر میشن.
نویسنده IGN میگه : Holy Shit !! این شگفت انگیزترین بازی اکشنی هست که تا حالا دیدم !!
زمان مبارزه با غول اون مرحله میرسه. یه غول خیلی بزرگ که 10 برابر از Ryu بزرگتره و 6 تا پا داره حریف رو میطلبه ! یه نعره میزنه و در همین جا نمایش تموم میشه.
فعلآ سال 2008 برای عرضه Ninja Gaiden 2 اعلام شده.

پ.ن. WOW :eek::biggrin1::love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شرح تیز
تیز از جای شروع میشه که از شد مه نمیتونید چیزی رو ببینید ( اهنگ ژاپنی با تمی مرموز و ترسناک ). دوربین میره جلو و یه شمشیر رو میبینید که تا نصف در زمین فرو رفته. ته شمشیر یه زنجیر به اندازه 30 سانت بسته شده که ته ش یه گوی داره ( اهنگ شدید تر و هیجان اون بیشتر میشه). دوربین میاد بالا و دره ای مه الود رو نشون میده که 10ها شمشیر روی زمن اوجا فرورفته و همه گی دور یک پرچم سفید با نوشته بسیار عجیب که تقریبا پوسیده جم شدن ( وسیقی تمی حماسی پیدا میکنه و جالب اینکه دروازه سنتی که دیشت پشت ثانیه شمار سایت بود از دور دست دیده میشه. دوربین کات میخوره و جلوی پرچم که بصورت عمودی تکه شده میره ( وسیقی بهتر میشه ) همه جا رو مه فوق العاده سنگینی پوشانده. اما یه چیز سیاه معلومه. دوربین میه بسمت و شما اولین چیزی که میبینید داس بزرگ و مرگباری هست که در زمین فرو رفته ( از دسته ) و Ryu رو میبینید که جلوی یک شمشیر نشسته و دست چپ ش رو گذاشته روی دسته اون.
دوربین به سمت دستش میره ولی اون یه یه اصلحه روی دست راستش هست. همون پنجه جدید. شوریکنهای میله ای رو که به پاش بسته رو نشون میدن. یه قطره خون از روی اسلحه اش میچکه ( بقدری طبیعی در امده که نمیشه تعریف کرد ). قطره خون روی زمین میچکه ( ولی این اولیش نیست چون زمین خونیه . اهنگ رو هم در نظرذ داشته باشید ).شنل کوچکش در نسیم به زیبائی حرکت میکنه. روی صورتش فوکوس میکنه. چشمهاش بسته ست. وقتی پلکهاش رو باز میکنه چشمهای سبز رنگ بینهایت زیباش برق میزنه. دستش رو از روی شمشیر بر میداره ( دست راستش هم اون پنجه رو داره ). دوربین به زیبائی دورش میچرخه ( اهنگ داره به نقطه اوج نزدیک میشه ) Ryu سمت چپش را داره نگاه میکنه ( از وقتی که چشمش رو باز کرد ) بعد داس رو از زمین در میاره. دوربین به سمت جلو میاد و از او دور میشه ( پشت سرش خانه های بزرگ و سر به فلک کشیده از دور دست معلومه ). بعد دوربین میسته و Ryu به اسمان میپره و وقتی دوریبن اون رو میبینه، با یک ضربه داس ناکار میشه و مینویسه Ninja Gaiden II ( اون II رو با خون مینویسه ).بعد خیلی واضح مینویسه سازنده Team Ninja ست و ناشر MGS.

نکته:
1. همه رقم شمشیری انجا بود مخصوص نینجا، سامورائی، شمشیر های چینی.
2. قضیه خون خیلی جالب بود ( فکر کنم خون داره میشه سنبل این قسمت ).
3. خیلی روی پرچم ـه تاکید کردن. یه ربط اساسی باید به داستان داشته باشه.
4. روی خون تاکید کردن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اخبار جديد تر از Ninja Gaiden 2:
-بازي از موتور گرافيكي جديدي استفاده ميكنه كه قابليت جديدي براي مرگ و مير و تلفات به نام finishing blows پشتيباني ميكند.
- بخش Story Mode بازي داراي بيش از 30 ساعت گيم پلي است.
- بازي مانند بسياري از بازي هاي ديگر نظير GoW-COD و ... از سيستم بازيايي سلامتي اتوماتيك استفاده ميكند.
امیدوارم شماره 2 جبران کنه
:laughing:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بازي از موتور گرافيكي جديدي استفاده ميكنه كه قابليت جديدي براي مرگ و مير و تلفات به نام finishing blows پشتيباني ميكند.
البته موتور بازی که مشخصه همون sigma هست. بهتر بگی امکانات جدیدی بهش اضافه شده.
گرافیک بازی از دید من خیلی بالا نیست ولی رنگ ها و همچنین جزییات محیط با توجه به این عکس ها فوق العاده هستند که به راحتی می تونه اون کمی کمبود گرافیک رو جبران کنه. فقط امیدوارم این افکت های خون و ... در نسخه پایانی بازی هم به همین شکل باشه.
sigma که افتضاح به تمام معنا بود
به جرئت بدترین بازی ps3 بودش
منکه اصلات باهاش حال نکردم
امیدوارم شماره 2 جبران کنه
:laughing:
اونوقت چه بازی ای در ps3 عالیه؟ احتمالا LAIR !:laughing:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
فریدون جان الان من درکت می کنم که چقدر از بابت NGII خوشحال هستی.من هم همچین حالی را خواهم داشت وقتی خبر Prince of persia 4 رو بشنوم

خوش باش.:love:

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
:biggrin1::biggrin1:wow wow wow
عجب خون و خونریزی داره.ها ها ها.
sigma هم که سرش خورد به سنگ بدجوری.ولی امکان نداره این قسمت بد باشه.داره؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر