Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,981
نام
محمد
دوستان من بازیو تموم کردم اما یکم گیج شدم سر اندینگ ها. بازیو با اندینگ D تموم کردم (تروفیش را هم گرفتم) اما بعدش تو منو چپتر سلکت نبود! کار خاصی باید می کردم احیانا؟! البته بازی را یه بار دیگه از سیو قبلی لود کردم و اندینگ C را هم دیدم اما بازیو سیو نکردم. یه سوال دیگم هم مربوط به اندینگ E هست. پاد ها به هیچ وجه توی کردیت صحبتی نکردن. باید کار خاصی می کردم اینجا هم؟!

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
خب emil memories رو كامل كردم و بهم elevator key داد كه رفتم و با اميل صحبت كردم و از كذشته ي خودش حرف زد و كوست كامل شد (اينو از chapter select قسمت ٧ رفتم)
رفتم اون غاره تو ruin كه قفل بود حالا بايد كجا برم و جه كاري انجام بدم كه اين باز بشه?! از كدوم chapter هم هستش كوستش ?!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان من بازیو تموم کردم اما یکم گیج شدم سر اندینگ ها. بازیو با اندینگ D تموم کردم (تروفیش را هم گرفتم) اما بعدش تو منو چپتر سلکت نبود! کار خاصی باید می کردم احیانا؟! البته بازی را یه بار دیگه از سیو قبلی لود کردم و اندینگ C را هم دیدم اما بازیو سیو نکردم. یه سوال دیگم هم مربوط به اندینگ E هست. پاد ها به هیچ وجه توی کردیت صحبتی نکردن. باید کار خاصی می کردم اینجا هم؟!
بازیو که تموم میکنید به صفحه اصلی منتقل میشید اونجا باید چپتر سلکت باشه
برای اندینگ E هم باید هر دو اندینگ D و C رو ببینید وقتی از چپتر سلکت مرحله آخرو لود میکنید و اون یکی دیگه اندینگ رو میبینید بعدش باید تا آخر صفحه کردیتو ببینید که همراه با یه مینی گیم هست بعد از اون کات سین پایانی بازی نمایش داده میشه
خب emil memories رو كامل كردم و بهم elevator key داد كه رفتم و با اميل صحبت كردم و از كذشته ي خودش حرف زد و كوست كامل شد (اينو از chapter select قسمت ٧ رفتم)
رفتم اون غاره تو ruin كه قفل بود حالا بايد كجا برم و جه كاري انجام بدم كه اين باز بشه?! از كدوم chapter هم هستش كوستش ?!
من دقیقا نخوندم دنبال چی هستید ولی اگه منظورتون باس اصلی امیل که تو بیابونه هست باید تمام سلاح هاتونم به بالاترین لول آپگرید کرده باشید

• Like
Reactions: Oakenshield

Iliied

کاربر سایت
Dec 3, 2017
33
الان بازی رو برای دیدن پایان C تموم کردم و ... حالم خرابه!
فکر نمیکردم اینقدر تحت تاثیر قرار بگیرم. عجب داستانی، عجب موسیقی ای، عجب گیم پلی ای، عجب شخصیت پردازی ای و عجب صداگذاری ای! آخرش اشک تو چشمام بود:(( هر 3تا شخصیت توی لیست شخصیت های محبوبم قرار گرفتن. اصن صداگذار این 9S دیوانه هست! شخصیت A2 هم از بدبخت بودنش داشت اشکم در میومد. 2B هم که مطمئنم توی لیست همه هست:D
بازی سال 2017 من بدون ذره ای شک! Yoko Taro هم الان برام یکی در حد میازاکیه. اصن نمیتونم درک کنم چجوری تونسته این داستان مریض رو بنویسه:| لعنت بهش که آخر شبی اینجوری تحت تاثیر قرار داد.
واقعا دوتا بازی تاثیر گذار امسال برای من یکیش NieR بود و doki doki literature club خیلی بازیای متفاوتی بودن,دومی بازی نکردی حتما تا اخرش برو :D:x
Yoko هم کارهایی که میسازه خیلی Epic هست و هم تو واقعیت خیلی ادم عجیب غریبی میزنه (پیج اینستاگرامش از سگ های بدون صاحبشون عکس میگیره ~X()
درمورد کارکترها هم خوب بودن همه نسبتا ولی کاش YoRHa Commander یکم پرسونالیتی از A2 و 2B میگرفت خیلی پتانسیل ازش میبارید :D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بازی بعد از 12 ساغت تمام شد این یکی از پایانش بود یا نه هنوز بازی ادامه داره ؟

من eveرو کشتم 9sهم زخمی شذه بود اون خفه کرد بعدا با یه ربات رفت credاومد بالا باری ادامه این یکی از پایانش بود یا شبیه mgs 5الکی بود

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
بازی بعد از 12 ساغت تمام شد این یکی از پایانش بود یا نه هنوز بازی ادامه داره ؟

من eveرو کشتم 9sهم زخمی شذه بود اون خفه کرد بعدا با یه ربات رفت credاومد بالا باری ادامه این یکی از پایانش بود یا شبیه mgs 5الکی بود
تازه اولشه
دوباره سیوتو لود کن اینبار با 9s بازی میکنی و تو این دور همون داستانه فقط یه مقدار توضیحات بیشتر درمورد داستان هر باس میده
بعد از تموم کردنش دوباره سیوتو لود کن میشه دور سوم که اصل بازیه و داستان ادامه پیدا میکنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تازه اولشه
دوباره سیوتو لود کن اینبار با 9s بازی میکنی و تو این دور همون داستانه فقط یه مقدار توضیحات بیشتر درمورد داستان هر باس میده
بعد از تموم کردنش دوباره سیوتو لود کن میشه دور سوم که اصل بازیه و داستان ادامه پیدا میکنه
داداش ماموريتهاي فرعي هم مهمن بايد انجامشون بديم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تروفیارو میتونید بعد از تموم کردن بازی با پول درون بازی بخرید اگه نمیخواید اینکارو کنید بله باید برید
مامورتهاي اصلي رو به che صورت از فرعي بايد تشخيص داد؟بازي برا pc هم اومده؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
مامورتهاي اصلي رو به che صورت از فرعي بايد تشخيص داد؟بازي برا pc هم اومده؟
بازی رو پی سی هم هست من اول رو استیم پیش خریدش کردم بعد رو کنسول گرفتمش دوباره
برای تشخیص ماموریتا هم رو مپ دقت کنی مارک ماموریت اصلی با فرعیا یکم فرق میکنه اگه درست یادم باشه برای ماموریتای اصلی یه مقداری درشتتر بود و با اونی که مال فرعیا هست یکم فرق داره

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
تازه اولشه

ایول داداش پس دوباره باید همون داستان بری تا داستان اصلی باز بشه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
عالی بود هر چی بکم کم گفتم چه داستانی قشنگی چه موسیقی ها جذابی و گیم پلی خیلی قشنگ شاید زیاد شبیه بازی های دیگه p پیچیده نباشه ولی همون عالی کار شده بازی هم چی باس های بازی عالی بودن شخصبت پردازی بازی عالی به کوچکترین نکات توجه کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر