Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Red_Grantorino

کاربر سایت
Oct 16, 2017
19
سلام دوستان، ميخواستم بدونم كه كسي تا حالا بازي رو خيلي سخت رفته؟

چون من معمولا بازي ها را رو آخرين درجه سختي يا ديگه حداقل رو هارد ميرم، ولي تو توضيحات خيلي سخت اين بازي نوشته كه با يه ضربه از طرف هر كي باشه مي ميري. اينجوري فلسفه بودن خون تو درجه خيلي سخت به چه درد ميخوره؟
بنظرم در کل هاردش چیز بیخودیه بجای اینکه درجه سختی باس ها تاثیر بده میزان دمجت بالا میره و من هارد بازی کردم تو دشمنام چیز خاصی احساس نکردم.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
بنظرم در کل هاردش چیز بیخودیه بجای اینکه درجه سختی باس ها تاثیر بده میزان دمجت بالا میره و من هارد بازی کردم تو دشمنام چیز خاصی احساس نکردم.
يه جا خودنم كه كلا انتخاب درجه سختي هيچ تاثيري رو ميزان آسيبي كه به دشمنا وارد ميكني نميزاره و حتي رو آسون هم به يه اندازه از خون دشمنا كم ميشه.

ولي خداييش رو هارد واقعا ضربات دشمنا بد خون ازت كم ميكنه، مثلا حيووناش با يه ضربه ميكشنت يا غولاش بعضي از ضرباتشون كلا باعث مرگت ميشه.

البته به نظرم اگه اون HUD كه ميزان سلامتي دشمنا و غولا را نشون ميده خاموش كني بهتر ميشه و اينجوري آدم نميفهمه چقدر از خون دشمنا يا غولا مونده. من كه اين كارو كردم.

من در شرايط عادي همه بازي ها را سخت ترين درجه دشواريشو انتخاب ميكنم. ولي آخه تو اين بازي اون با يه ضربه مردنت يكم قضيه را پيچيده كرده و باعث شده هارد برم.

• Like
Reactions: Red_Grantorino

Red_Grantorino

کاربر سایت
Oct 16, 2017
19
يه جا خودنم كه كلا انتخاب درجه سختي هيچ تاثيري رو ميزان آسيبي كه به دشمنا وارد ميكني نميزاره و حتي رو آسون هم به يه اندازه از خون دشمنا كم ميشه.

ولي خداييش رو هارد واقعا ضربات دشمنا بد خون ازت كم ميكنه، مثلا حيووناش با يه ضربه ميكشنت يا غولاش بعضي از ضرباتشون كلا باعث مرگت ميشه.

البته به نظرم اگه اون HUD كه ميزان سلامتي دشمنا و غولا را نشون ميده خاموش كني بهتر ميشه و اينجوري آدم نميفهمه چقدر از خون دشمنا يا غولا مونده. من كه اين كارو كردم.

من در شرايط عادي همه بازي ها را سخت ترين درجه دشواريشو انتخاب ميكنم. ولي آخه تو اين بازي اون با يه ضربه مردنت يكم قضيه را پيچيده كرده و باعث شده هارد برم.
یه بازی مثل Dmc بازی می کنی درجه رو سخت میکنی جوری میشه دشمنا اینقدر میزننت پاهات دیگه به زمین نمی رسه و رو hp تاثیری نمی ذاره البته ، حالا nier با اینکه نوشته دشمنات دیوونه وار تر بهت حمله میکنن ولی در انتها فقط درجه سلامتی هست که خیلی کم میشه ، یه نکته بد دیگه هم هس اینکه بازی رو کامل تموم کنی و چپتر سلکت بری نمی تونی کاری کنی لول باس ها رو نسبت به خودت تنظیم کنی یا میزان دمج اصلحت رو پایین بیاری برای همین باس فایت های مثلا سخت رو عین جلبک میکشی :| برای همین خیلی چشم به راهم قسمت بعدی بازی این شرایط رو تغییر بده
================.
۱- باس فایتا رو سخت تر بکنه یه چیزی میخوام در حد Dmc4 دومین فایت دانته یا یکم اسون تر باس های نینجا گایدن ۲ که یکم گیمر بهش فشار بیاد xD
۲- چندین اصلحه وجود داره تو هر کلاس ( نیزه و شمشیر و سلاح سنگین ) ولی تو کلاس خودشون همه یه مدل کمبو دارن و اپگریدشون فقط ۴ تاس که خیلی میتونست گسترده تر باشه (دارک سولز xD )
۳- وجود راحتی استفاده از چیپ ها باعث شده واقعا یکی از بهترین رول پلی ها باشه در کنار بیونیتا ولی بازم لول بندیاشون یه مدت از بازی میکذره بالا میره همینطور راحت میشه از امیل خوباشو خرید بدون اینکه لازم باشه فارم کنی . ولی بازم شدید بازی رو اسون میکنه باید میزان قدرتشونو خیلییی کمتر کنه و همینطور نیاز بهشون رو بیشتر کنه چون من بار اول اصلا ازشون استفاده ای نکردم

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من بازی dmc رو 360 بازی میکردم و اون موقع 5 بار تمومش کرده بودم و حتی رو سختترین درجه که با یه ضربه میمیریم چون انقدر بازی زیبا طراحی شده بود که واقعا بدون دیمج خوردن میشد تمومش کرد.....الان شنیدم این بازی هم همین درجه سختی داره که یکم قلقلکم میده!!!یعنی بازی مثل dmc انقدر خوش ساخت و ظریف هست که بدون دیمج خوردن حتی باسهارو زد؟؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان من بازی dmc رو 360 بازی میکردم و اون موقع 5 بار تمومش کرده بودم و حتی رو سختترین درجه که با یه ضربه میمیریم چون انقدر بازی زیبا طراحی شده بود که واقعا بدون دیمج خوردن میشد تمومش کرد.....الان شنیدم این بازی هم همین درجه سختی داره که یکم قلقلکم میده!!!یعنی بازی مثل dmc انقدر خوش ساخت و ظریف هست که بدون دیمج خوردن حتی باسهارو زد؟؟؟
با اينكه استوديوي سازندش پلاتينيوم گيمز هست و با داشتن بايونتا توي كارنامش انتظار ميره بخش hack’n’ slash بازي فوق العاده كار شده باشه و پر از كمبو هاي مختلف باشه ولي بازي بيشتر روي داستانش كار شده حالا اينكه بدون ضربه خوردن ميشه تمومش كرد يا نه كه قائدتا تو اكثر بازيا شدنيه ولي اگه بخاطر گيم پلي داريد مقايسه ميكنيد سيستم كمبو هاي بازي به اون گستردگي نيست توقع آنچناني ازش نداشته باشيد

• Like
Reactions: reza_cowboy

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
بازی رو تموم کردم ( 5تا پایان اصلی) کلا حدود 60 خورده ای ساعت طول کشید (اگه 4، 5 ساعت پرت بازیم رو ازش کم کنیم ) با این وجود غیر از این 5 تا پایان و + پایان G بقیه پایانا رو هنوز ندیدم + ماموریت های فرعی هم که تا حالا رفتم فک کنم حدودا 30 درصد اینا بوده!!! یعنی چیزی حدود 70 درصدشونو نرفتم هنوز ( خیلی حالت لاسی توام با گشت و گذار وفوکوس رو اسناد و داستان، بازی کردم ولی با این حال یه تجربه ناب بود)
واقعا حرف نداشت ، از موسیقیش گرفته تا داستان دیوانه کننده و روایت بسیار عالیش ....
از اون دسته بازی هاس که تا عمر داری تجربش تو ذهن و خاطر آدم میمونه.
کل بازی یه طرف ، چپتر 17 یه طرف دیگه =D>=D>=D>
...........................................
یه سری سوال راجع به داستان بازی داشتم که پستای دوستان رو خوندم و تقریبا تمام اون اصلی تریناش پاسخ داده شدن ، اینایی هم که پایین تر میپرسم بیشتر سوالای دسته دومی هستن که ذهنمو مشغول کردن....
1) اقا من نگرفتم دقیقا بالاخره علت اینکه اندرویدای یورها چشم بند میزدن چی بود دقیقا !!!؟ هیچا هم گفته نشده یا اگه هم اشاره ای شد حتما من توجه نکردم.....
2) این سوالم یکم شاید مسخره بیاد ولی اندرویدا روح دارن ؟؟ هیچ جا صراحتا چیزی دربارش نگفته ولی تکذیب هم نشده اخه هر جور با خودم فکر میکنم تمامی احساساتی که یه انسان از خودش نشون میده از روحش نشات میگیره ولی تو این بازی چند جا هم گریه ، هم خنده ، احساس درد ، احساس دوست داشتن و غیره رو تو اندرویدا میشه دید ...
3) توی آخر پایان E اون به اصطلاح راکته که پرتاب شد مقصدش ماه که نبود بود؟؟ چون طبق حرفایی که توی ذهن و خاطره 9s (تو آخر پایان D) زده میشه درواقع اون راکت یه آرک حاوی تمامی دیتا هایی که توسط ماشینا تا حالا جمع شده و همینطوری به نقطه ای نامشخص در فضا پرتاب شده درسته؟
4) چه کسایی دقیقا پشت قضیه ی اینکه هدف اصلی پروژه ی یورها انهدام شدن بوده ، بودن؟ چون طبق یکی از اسنادی که توسط 9S فک میکنم تو همون چپتر 17 به دستش میاره ، مینویسه که سطح محرمانه بودن این قضیه SS هستش طوری که خود فرمانده هم نباس از این قضیه بویی ببره!!!
5) وقتی 9S از قضیه ی اینکه انسان ها خیلی وقته نابود شدن و تو ماه انسانی نیست با خبر میشه چرا فرمانده بهش میگه که به 2B حرفی نزن ؟مگه درواقع خود 2B از قضیه خبر نداره ؟مگه هدف اصلی خود 2B این نبود که در صورتی که 9S به قضیه پی برد کارشو تموم کنه ،پس منظور این حرف فرمانده دقیقا چی بوده؟میشه اینطور فرض کرد که مثلا فقط یه صحبت انحرافی بوده؟؟
6) الان تو پایان C ، درواقه 9S زنده موند درسته؟؟
7) قضیه ی این Emil چیه دقیقا ؟؟ زیاد دنبالش نرفتم که ببینم چی به چیه چون تا جایی که فهمیدن مثل اینکه یه سری ساید کوئست هم داره که منم نرفتم !!!

• Like
Reactions: genesis007 and H^D^

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
بازی رو تموم کردم ( 5تا پایان اصلی) کلا حدود 60 خورده ای ساعت طول کشید (اگه 4، 5 ساعت پرت بازیم رو ازش کم کنیم ) با این وجود غیر از این 5 تا پایان و + پایان G بقیه پایانا رو هنوز ندیدم + ماموریت های فرعی هم که تا حالا رفتم فک کنم حدودا 30 درصد اینا بوده!!! یعنی چیزی حدود 70 درصدشونو نرفتم هنوز ( خیلی حالت لاسی توام با گشت و گذار وفوکوس رو اسناد و داستان، بازی کردم ولی با این حال یه تجربه ناب بود)
واقعا حرف نداشت ، از موسیقیش گرفته تا داستان دیوانه کننده و روایت بسیار عالیش ....
از اون دسته بازی هاس که تا عمر داری تجربش تو ذهن و خاطر آدم میمونه.
کل بازی یه طرف ، چپتر 17 یه طرف دیگه =D>=D>=D>
...........................................
یه سری سوال راجع به داستان بازی داشتم که پستای دوستان رو خوندم و تقریبا تمام اون اصلی تریناش پاسخ داده شدن ، اینایی هم که پایین تر میپرسم بیشتر سوالای دسته دومی هستن که ذهنمو مشغول کردن....
1) اقا من نگرفتم دقیقا بالاخره علت اینکه اندرویدای یورها چشم بند میزدن چی بود دقیقا !!!؟ هیچا هم گفته نشده یا اگه هم اشاره ای شد حتما من توجه نکردم.....
2) این سوالم یکم شاید مسخره بیاد ولی اندرویدا روح دارن ؟؟ هیچ جا صراحتا چیزی دربارش نگفته ولی تکذیب هم نشده اخه هر جور با خودم فکر میکنم تمامی احساساتی که یه انسان از خودش نشون میده از روحش نشات میگیره ولی تو این بازی چند جا هم گریه ، هم خنده ، احساس درد ، احساس دوست داشتن و غیره رو تو اندرویدا میشه دید ...
3) توی آخر پایان E اون به اصطلاح راکته که پرتاب شد مقصدش ماه که نبود بود؟؟ چون طبق حرفایی که توی ذهن و خاطره 9s (تو آخر پایان D) زده میشه درواقع اون راکت یه آرک حاوی تمامی دیتا هایی که توسط ماشینا تا حالا جمع شده و همینطوری به نقطه ای نامشخص در فضا پرتاب شده درسته؟
4) چه کسایی دقیقا پشت قضیه ی اینکه هدف اصلی پروژه ی یورها انهدام شدن بوده ، بودن؟ چون طبق یکی از اسنادی که توسط 9S فک میکنم تو همون چپتر 17 به دستش میاره ، مینویسه که سطح محرمانه بودن این قضیه SS هستش طوری که خود فرمانده هم نباس از این قضیه بویی ببره!!!
5) وقتی 9S از قضیه ی اینکه انسان ها خیلی وقته نابود شدن و تو ماه انسانی نیست با خبر میشه چرا فرمانده بهش میگه که به 2B حرفی نزن ؟مگه درواقع خود 2B از قضیه خبر نداره ؟مگه هدف اصلی خود 2B این نبود که در صورتی که 9S به قضیه پی برد کارشو تموم کنه ،پس منظور این حرف فرمانده دقیقا چی بوده؟میشه اینطور فرض کرد که مثلا فقط یه صحبت انحرافی بوده؟؟
6) الان تو پایان C ، درواقه 9S زنده موند درسته؟؟
7) قضیه ی این Emil چیه دقیقا ؟؟ زیاد دنبالش نرفتم که ببینم چی به چیه چون تا جایی که فهمیدن مثل اینکه یه سری ساید کوئست هم داره که منم نرفتم !!!
1- اونا چشم بند نیستن ، اون پارچه ای که روی چشم هاشون هست در واقع یک دستگاهه که موقعیت محیط و مبارزه ها رو بهشون نشون میده در واقع مثل یک PS VR هست که فوقالعاده سبک و کوچک هست . . . (اوپراتور ها هم یه پارچه جلوی دهنشون دارن که مثل یک دستگاه ارتباطی هست)
2- این بازی اصلا هیچ بحثی روی روح نداره ، نکته جالبش هم همینه ، همیشه عنصر اساسی انسان ها رو روح میدونن ، اما توی این بازی هیچ اهمیتی به روح نداده و میخواد بفهمه چه چیزی و تا چه حدی میشه به انسانیت نزدیک شد تا بتونیم بگیم این جسم انسانیت داره ؛ ماشین ها روح ندارن اما توی این بازی هزاران سال هست که سعی میکنن که مثل انسان ها باشن ، اما اندروید ها و خود ماشین ها هم میدونن که هیچ وقت انسان نمیشن ، اما چلنجی که بازی میخواد باهاش روبه رو بشه اینه که یک ماشین خشک و بی جان ، تا چه حدی میتونه به انسانیت نزدیک بشه که ما بگیم " این انسانیت داره " ، ما دو گروه متفاوت دارین توی این بازی ، یکی ماشین هایی هستن که کوچکترین ارتباطی با انسانها نداشتن و حتی سازنده هاشون هم فضایی ها بودن و گروه دیگه اندروید هایی هست که کپی انسان ها ساخته شدن (چه ظاهر چه اخلاق چه احساسات) و میخواهیم ببینیم کدوم یکی میتونن انسانیت داشته باشن ؟! گروهی که هزاران ساله دارهتلاش میکنه که انسان باشه (منظورم ماشین هاست) و حتی اشتباهات انسان ها رو هم تکرار میکنه تا به انسانیت دست پیدا کنه ، یا گروهی که با تمام ویژگی های انسان ها به دنیا اومده ---- میخوایم ببینیم آیا انسانیت وراثتی هست یا اکتسابی ؟ و تا آخر بازی من شخصا به این نتیجه رسیدم که هر دوش درسته ، هم اندروید ها و هم ماشین ها انسانیت داشتن (اگه میخوای اسمش رو بزار روح)
3- بله درسته . . .
4- خود فرمانده هم یک اندروید یورها هست -- کل یورها رو اندروید های دیگه درست کردن اما تفاوت اندروید های معمولی و یورها اینه که اندروید های معمولی AI (هوش مصنوعی دارن که نزدیک ترین چیز به انسان های واقعی هست) اما توی اندروید های یورها از Machine box استفاده کردن که هسته ی تمام ماشین ها هست و اسمش رو به Black box تغییر دادن که اندروید های یورها هسته ی وجودیشون مثل ماشین ها هست . . .
5- برداشت این قسمت با خودته ، ممکنه روان شناسی معکوس باشه (بهش میگه این کار رو نکن تا این کار رو بکنه !)
6- فکر میکنم اشتباه گفتی ، پایان C مرگ 2B هست . . . اگر منظورت پایان E هست ، بله و همراه ماشین ها رفت فضا . . .
7- امیل یک شخصیت از بازی قبلی هست و یکی از همراهان Nier بود . . . امیل در واقع یک سلاح فوق العاده قدرتمنده که برای نجات انسانیت طراحی شده بود که مثل بقیه اقدامات انسانها شکست خورد ، امیل با آزمایش های جادویی تغییر کرده بود و توانایی این رو پیدا کرده بود که به هر کسی که نگاه کرد تبدیل به سنگ بشه ، بعدا امیل با خوهرش (که اون هم مثل امیل یک سلاح قدرتمند بود) Fuse میشن و تبدیل میشه به یک موجود جدید با همین کله ی گردی که الان دیدی ! البته این امیل توی بازی اون امیل اصلی نیست و یکی از کپی های امیل هست . . .

آخرین ویرایش:

Red_Grantorino

کاربر سایت
Oct 16, 2017
19
1- اونا چشم بند نیستن ، اون پارچه ای که روی چشم هاشون هست در واقع یک دستگاهه که موقعیت محیط و مبارزه ها رو بهشون نشون میده در واقع مثل یک PS VR هست که فوقالعاده سبک و کوچک هست . . . (اوپراتور ها هم یه پارچه جلوی دهنشون دارن که مثل یک دستگاه ارتباطی هست)
2- این بازی اصلا هیچ بحثی روی روح نداره ، نکته جالبش هم همینه ، همیشه عنصر اساسی انسان ها رو روح میدونن ، اما توی این بازی هیچ اهمیتی به روح نداده و میخواد بفهمه چه چیزی و تا چه حدی میشه به انسانیت نزدیک شد تا بتونیم بگیم این جسم انسانیت داره ؛ ماشین ها روح ندارن اما توی این بازی هزاران سال هست که سعی میکنن که مثل انسان ها باشن ، اما اندروید ها و خود ماشین ها هم میدونن که هیچ وقت انسان نمیشن ، اما چلنجی که بازی میخواد باهاش روبه رو بشه اینه که یک ماشین خشک و بی جان ، تا چه حدی میتونه به انسانیت نزدیک بشه که ما بگیم " این انسانیت داره " ، ما دو گروه متفاوت دارین توی این بازی ، یکی ماشین هایی هستن که کوچکترین ارتباطی با انسانها نداشتن و حتی سازنده هاشون هم فضایی ها بودن و گروه دیگه اندروید هایی هست که کپی انسان ها ساخته شدن (چه ظاهر چه اخلاق چه احساسات) و میخواهیم ببینیم کدوم یکی میتونن انسانیت داشته باشن ؟! گروهی که هزاران ساله دارهتلاش میکنه که انسان باشه (منظورم ماشین هاست) و حتی اشتباهات انسان ها رو هم تکرار میکنه تا به انسانیت دست پیدا کنه ، یا گروهی که با تمام ویژگی های انسان ها به دنیا اومده ---- میخوایم ببینیم آیا انسانیت وراثتی هست یا اکتسابی ؟ و تا آخر بازی من شخصا به این نتیجه رسیدم که هر دوش درسته ، هم اندروید ها و هم ماشین ها انسانیت داشتن (اگه میخوای اسمش رو بزار روح)
3- بله درسته . . .
4- خود فرمانده هم یک اندروید یورها هست -- کل یورها رو اندروید های دیگه درست کردن اما تفاوت اندروید های معمولی و یورها اینه که اندروید های معمولی AI (هوش مصنوعی دارن که نزدیک ترین چیز به انسان های واقعی هست) اما توی اندروید های یورها از Machine box استفاده کردن که هسته ی تمام ماشین ها هست و اسمش رو به Black box تغییر دادن که اندروید های یورها هسته ی وجودیشون مثل ماشین ها هست . . .
5- برداشت این قسمت با خودته ، ممکنه روان شناسی معکوس باشه (بهش میگه این کار رو نکن تا این کار رو بکنه !)
6- فکر میکنم اشتباه گفتی ، پایان C مرگ 2B هست . . . اگر منظورت پایان E هست ، بله و همراه ماشین ها رفت فضا . . .
7- امیل یک شخصیت از بازی قبلی هست و یکی از همراهان Nier بود . . . امیل در واقع یک سلاح فوق العاده قدرتمنده که برای نجات انسانیت طراحی شده بود که مثل بقیه اقدامات انسانها شکست خورد ، امیل با آزمایش های جادویی تغییر کرده بود و توانایی این رو پیدا کرده بود که به هر کسی که نگاه کرد تبدیل به سنگ بشه ، بعدا امیل با خوهرش (که اون هم مثل امیل یک سلاح قدرتمند بود) Fuse میشن و تبدیل میشه به یک موجود جدید با همین کله ی گردی که الان دیدی ! البته این امیل توی بازی اون امیل اصلی نیست و یکی از کپی های امیل هست . . .
یه چیزی که منو جدیدا به فکر وا داشته اینه که فکر نکنم همیشه اینجور بوده که سری های e سری s رو بکشن بعضی مواقع برعکس بوده! . اول اینکه تو یه سری از جاهای دور افتاده بازی بگردیم (نمونش تو یکی از طبقه های فورست کینگدام اگه با a2 بریم) یه نسخه s وجود داره که تنهاست . دوم اینکه اون قسمت از بازی داخل روت b که adam تو ذهن 9s میره بهش میگه "You're Thinking How Much You Want to **** 2B" .. این درواقع این کلمه F نیست :D کلمه Kill هست که جلو تر تو بازی میگه dont worry 2b im going to kill you در واقع کلمه kill رو اثبات میکنه. ممنون :x

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
یه چیزی که منو جدیدا به فکر وا داشته اینه که فکر نکنم همیشه اینجور بوده که سری های e سری s رو بکشن بعضی مواقع برعکس بوده! . اول اینکه تو یه سری از جاهای دور افتاده بازی بگردیم (نمونش تو یکی از طبقه های فورست کینگدام اگه با a2 بریم) یه نسخه s وجود داره که تنهاست . دوم اینکه اون قسمت از بازی داخل روت b که adam تو ذهن 9s میره بهش میگه "You're Thinking How Much You Want to **** 2B" .. این درواقع این کلمه F نیست :D کلمه Kill هست که جلو تر تو بازی میگه dont worry 2b im going to kill you در واقع کلمه kill رو اثبات میکنه. ممنون :x
توی کل این بازی هیچ موردی ندیدم که نشون بده 9S میخواد یا میتونه 2B رو بکشه ، اولا 2B مدل Combat هست و از نظر فیزیکی کاملا برتری داره به 9S ، دوما اون مدل S ی که توی فورست کینگدوم دیدی چیزی رو ثابت نمیکنه ، تمام مدل های S همیشه تنها scout میکنن ، فقط مدل 9S هست که یک اسکورت 2B داره دلیلش رو هم یکی دو صفحه قبل گفتم ، سوما 9S بعد از مدتی کشف میکنه که هدف همراه شدن 2B چیه اما چیزی نمیگه چون میدونه 2B چقدر داره عذاب میکشه ، چهارما تمام اتفاقاتی که بعد از Ending B میوفته نشون میده 9S کاملا عاشق 2B هست ، اونم نه عشق معمولی بلکه یک عشق فوق العاده عمیق و پیچیده ، عشقی که تمام Logic center ـــه 9S رو به چالش میکشه . . . بعلاوه Adam توی اون زمان دسترسی به سرور های بانکر و اطلاعات مخفی و رابطه ی 2b و 9s نداشت پس اصلا دلیل واقعی برای گفتن Kill نداره در حالی که برای بهم ریختن اعصاب 9S خیلی منطقی تره که فکر کنیم گفته F بخصوص که بخاطر عشقش به 2B احمالا همچین فکری راجع به 2B نداشته و شنیدن این حرف از Adam واقعا اعصابش رو بهم میریزه (شخصا فکر میکنم عشق 9S یک عشق به Guardian هست و Se*tual نیست مثل یه خواهر بزرگتر که از 9S مراقبت میکنه و 9S اونو به چشم دوست و خانواده ای میبینه که همیشه میخواسته و هیچ وقت نداشته بخصوص که اندروید های یورها همشه خشک و بدون احساسات هستن و 9S بیشتر از هر چیزی به یه خواهر بزرگتر نیاز داره . . .) جدا از اون توی زبان فرانسوی بازی جای خالی ها به اندازه ی کلمه ی baiser هست که یعنی F و به اندازه ی tuer نیست که میشه Kill . . .
من میدونم که این یه تئوری خیلی مطرح و پر طرفدار توی اینترنته ، اما حیقیتش اینه که دلایل خیلی زیادی وجود داره که این کلمه F هست و تنها دلیلی که برای Kill وجود داره اینه که توی بازی چند بار دیگه کلمه ی F رو میگن و هیچ وقت سانسور نیست . . .

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان هيچ جوره نميشه بازي را به صورت تنهايي رفت؟ همه جا 9S باهام مياد. البته خود شخصيت اصلي همون اويل اشاره ميكنه كه جزو اندرويدهايي هست كه همكار هم ميخواد ولي اگه تنها بود بهتر ميشد

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان هيچ جوره نميشه بازي را به صورت تنهايي رفت؟ همه جا 9S باهام مياد. البته خود شخصيت اصلي همون اويل اشاره ميكنه كه جزو اندرويدهايي هست كه همكار هم ميخواد ولي اگه تنها بود بهتر ميشد
کلا همراها تو این بازی نقش یه جورایی پشمکو دارن که!!!! مثل خیلی از بازی های دیگه هوش مصنوعی همراه، تو این بازی هم خیلی بد درست شده ، در کل میخوام بگم که بود و نبودش فرق خاصی برای پلیر ایجاد نمی کنه .
از طرفی جلوترم بری کلا خیلی از جاها رو باس تنهایی بری و همراه بی همراه...

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
دو ستان چیپ auto heal رو قرار دادم جزو چیپ های فعال ، ولی دیروز که بازی کردم دیدم نیست آیا چیپ زمان مصرف داره و بعد یه مدت غیر فعال یا حذف میشه؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
دو ستان چیپ auto heal رو قرار دادم جزو چیپ های فعال ، ولی دیروز که بازی کردم دیدم نیست آیا چیپ زمان مصرف داره و بعد یه مدت غیر فعال یا حذف میشه؟
احتمالا کشته شدی ، وقتی کاراکتر میمیره بعضی از چیپ ها رو از دست میدی ، برای به دست آوردنش باید بری همون جایی که مردی و جنازت رو پیدا کنی ، اگه یادت رفته کجاست توی نقشه رو ببین !! اگر قبل از پیدا کردن جنازت دوباره بمیری چیپ ها رو دائما از دست میدی . . .

• Like
Reactions: arsenalmom

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان برا باز کردن فروشگاه تروفیها دقیقا نیاز به چندبار پایان دادن بازی هستیم؟؟؟
فکر کنم بعد از پایان سوم باز میشه
تو آخرین فایت دوتا انتخاب دارید که هرکدومشون پایانای داستانی هستن و باید هردو رو ببینید بنابراین بار اول که تموم کردید از چپتر سلکت به یکی از چپترای بازی برید و تروفیارو بخرید بعدشم دوباره آخرین باس فایتو انتخاب کنید و یک پایان مربوط به فایت و پایان دیگه ای که آخرین پایان اصلی هست رو ببینید پلات میشه.

• Like
Reactions: reza_cowboy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر