Nicolas Doucet به عنوان رئیس SIE Japan Studio منصوب شد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,563
o859760_.jpg
سونی ژاپن اعلام کرد آقای Nicolas Doucet که به عنوان کارگردان و تهیه کننده عنوان موفق Astro Bot و همچنین عناوین دیگر شناخته می شود، از این پس به عنوان رئیس SIE Japan Studio فعالیت خواهد کرد.
منبع

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
امیدوارم این پوست اندازیهای سونی آخر سر منجر به اون سیاست احمقانه ی انتشار تمام انحصاری های ps برای pc یا هر پلتفرم دیگه ای نشه :|

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خبر نگران کننده ای میتونه باشه برای یکی مثل من که امید به عنوان های مثل Bloodborne و Siren و The Last Guardian از این دست بازی ها رو از Japan Studio داره کارنامه طرف همه عنوان هاش فان و خلاقانه هستش. :|

مثل این میمونه یکی از خلاق های مدیا ملوکول بکنی مدیر کل بخش پلی استیشن الان یکی از خلاق های زمان Move و PS3 شده مدیر بخش Japan Studio براش واقعا نگران شدم.:|

این دیگه شاید پوست اندازه نباشه تغییر جهت کاری Japan Studio باشه .:-<

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
امیدوارم این پوست اندازیهای سونی آخر سر منجر به اون سیاست هوشمندانه انتشار تمام انحصاری های ps برای pc یا هر پلتفرم دیگه ای بشه 8->
تا من پایرت کنم

.......

امیدوارم این پوست اندازیهای سونی آخر سر منجر به اون سیاست احمقانه ی انتشار تمام انحصاری های ps برای pc یا هر پلتفرم دیگه ای نشه :|
نگران این موضوعی؟ من هر چی گشتم به جز استرو بات یه نیمچه کار برجسته ای تو کارنامه این بشر نیست... هدفشم مشخصه، تبدیل کردن استودیو ژاپن به کارخونه VR games

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
رئیس قبلی استدیو هم مگه غربی نبود؟
این یارو هم ظاهرا Astro-boy رو ساخته
جدا ندیدم کسی از اون بازی کمتر از گل بگه، شاید یه فرجی شد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,271
نام
امیر حسین
سونی عجیب کمر بسته به غربی کردن محصولاتش این جور پیش بره چند وقت دیگه هم به نینتندو میگه بیاد بازار ژاپن مال خودت ...
مگه نگفته؟ :-" آدم آمار فروش و اختلاف این دو کنسول رو میبینه شرمش میگیره:-"
با خودزنی های چندوقت قبل(هم برای بازی سازها و هم گیمرها) که رسما گند زد:|

---

اینکه طرف غربیه نگران کننده ست...یه استودیو ژاپنی، بهتره ژاپنی جماعت هم بالای سر تیم ها باشه
ولی اگر بر اساس حرف @vivanred اتفاق میفتاد و یک خلاق واقعا اونجا رو اداره میکرد...چرا که نه:p
این غربیا که همه بازی های جدی و سینمایی و خاکستری و ...
باشد که Astro Botها و Puppeteerها ببینیم:D البته VR نباشن:-"
من پلتفرمر شاد و شنگول میخوام:-"

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینکه طرف غربیه نگران کننده ست...یه استودیو ژاپنی، بهتره ژاپنی جماعت هم بالای سر تیم ها باشه
ولی اگر بر اساس حرف @vivanred اتفاق میفتاد و یک خلاق واقعا اونجا رو اداره میکرد...چرا که نه:p
این غربیا که همه بازی های جدی و سینمایی و خاکستری و ...
باشد که Astro Botها و Puppeteerها ببینیم:D البته VR نباشن:-"
من پلتفرمر شاد و شنگول میخوام:-"

مشکل اینکه من جدیدا مثل قدیم نمیرسم زیاد بازی کنم برای همین ترجیح میدم بازی های که به سبکش علاقه دارم بازی کنم چرا تک توک حال داشته باشم هر چند ماه یک دفعه یکی دوتا بازی اینجوری بازی کنم اما نه مثل قبلا که هرچی جلو دستم میومد بازی میکردم جوری که مگفتم بازی نداریم بعضی از دوستام میخواستن من به سیخ بکشن که چیزی هم مونده بازی نکرده باشی. :|:D

ببین بضی از این ها رو نمیشه غربی دونست اینها شاید خارجی باشن تو ژاپن اما احتمالا تمام عمرشون انجا کار کردن داشتم این مینوشتم رفتم چک کردم حاجی این خودش ژاپنی این الان 19 سال فقط داره در Japan Studio کار میکنه و انجاست داره زندگی میکنه قبل از اون هم ژاپن بوده. :|

بی خودی نبوده شده رئیس Japan Studio البته باید کارمند های خیلی قدیمی تری هم داشته باشن خیلی دوست دارم بدونم فلسفه انتخاب هاشون چیه فقط قدمت در کنار روابط عمومی و ... یعنی هیچ کس دیگه ای قدیمی تر از این نبوده با روابط عمومی قوی اینجا این که سواله برام الان .

خوب مشکلی نیست بده در کنارش ما رو هم دریابه نگرانمون نکنه که کلا بی خیال اون سری بازی ها بشه بچسبه به VR و بازی های کوچیک.:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,271
نام
امیر حسین
مشکل اینکه من جدیدا مثل قدیم نمیرسم زیاد بازی کنم برای همین ترجیح میدم بازی های که به سبکش علاقه دارم بازی کنم چرا تک توک حال داشته باشم هر چند ماه یک دفعه یکی دوتا بازی اینجوری بازی کنم اما نه مثل قبلا که هرچی جلو دستم میومد بازی میکردم جوری که مگفتم بازی نداریم بعضی از دوستام میخواستن من به سیخ بکشن که چیزی هم مونده بازی نکرده باشی. :|:D

ببین بضی از این ها رو نمیشه غربی دونست اینها شاید خارجی باشن تو ژاپن اما احتمالا تمام عمرشون انجا کار کردن داشتم این مینوشتم رفتم چک کردم حاجی این خودش ژاپنی این الان 19 سال فقط داره در Japan Studio کار میکنه و انجاست داره زندگی میکنه قبل از اون هم ژاپن بوده. :|

بی خودی نبوده شده رئیس Japan Studio البته باید کارمند های خیلی قدیمی تری هم داشته باشن خیلی دوست دارم بدونم فلسفه انتخاب هاشون چیه فقط قدمت در کنار روابط عمومی و ... یعنی هیچ کس دیگه ای قدیمی تر از این نبوده با روابط عمومی قوی اینجا این که سواله برام الان .

خوب مشکلی نیست بده در کنارش ما رو هم دریابه نگرانمون نکنه که کلا بی خیال اون سری بازی ها بشه بچسبه به VR و بازی های کوچیک.:D
منم برای همین میگم اینجوری که میگی بشه برام انتخاب خوبه:D
چون منم وقت نمیکنم مثل قبل زیاد بازی کنم، پس این استودیوها یا سازنده هایی که دوست دارم بازی تو سبک مورد علاقه م بسازن بهتره...تا یک فرصت 3~4ساله سوخت بشه:-"
از بازی هایی که مثال زدی ترسناک که بازی نمیکنم، پس امیدوارم نه اینا بسازن و نه کوجیما:D ، بلادبورن هم نمیخوام:p ، ولی TLG تجربه خاصی بود و چسبید! که البته سبک پلتفرمر بود:x گرچه بین پلتفرمر اینجوری و مثلا Puppeteer من انتخابم دومی هست:-"
بیان بازی های باحال و شاد و شنگول بسازن:D Gravity Rush 3 هم فراموش نشه:(

• Like
Reactions: Arima Kishou

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
منم برای همین میگم اینجوری که میگی بشه برام انتخاب خوبه:D
چون منم وقت نمیکنم مثل قبل زیاد بازی کنم، پس این استودیوها یا سازنده هایی که دوست دارم بازی تو سبک مورد علاقه م بسازن بهتره...تا یک فرصت 3~4ساله سوخت بشه:-"
از بازی هایی که مثال زدی ترسناک که بازی نمیکنم، پس امیدوارم نه اینا بسازن و نه کوجیما:D ، بلادبورن هم نمیخوام:p ، ولی TLG تجربه خاصی بود و چسبید! که البته سبک پلتفرمر بود:x گرچه بین پلتفرمر اینجوری و مثلا Puppeteer من انتخابم دومی هست:-"
بیان بازی های باحال و شاد و شنگول بسازن:D Gravity Rush 3 هم فراموش نشه:(

امیر کلا بگو با بازی های مورد علاقه من چپ افتادی Gravity Rush 3 و TLG پایم شدید اما bloodborne دیگه چرا نمیخوای اخه چرااااااااا میگم سبک ترسناک دوست نداری خوب bloodborne که ترسناک نیست این سبک عشق قلب عمر جون وقتی یک باس سخت میزنی درست احساس میکنی دنیا فتح کردی در حالی که قبلش داشتی عالم و ادم فوش میدادی قبلش. :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,271
نام
امیر حسین
امیر کلا بگو با بازی های مورد علاقه من چپ افتادی Gravity Rush 3 و TLG پایم شدید اما bloodborne دیگه چرا نمیخوای اخه چرااااااااا میگم سبک ترسناک دوست نداری خوب bloodborne که ترسناک نیست این سبک عشق قلب عمر جون وقتی یک باس سخت میزنی درست احساس میکنی دنیا فتح کردی در حالی که قبلش داشتی عالم و ادم فوش میدادی قبلش. :D
چون اونقدر بیکار نیستم بخوام فحش بدم به عالم و آدم:D
قبلا هم گفتم...حق انتخاب بدن، من رو نرمال بازی میکنم، حال کردم درجه سختی آخر رو میرم و هزارتا فحش هم لازم بشه به خودم میدم:))
ولی زورکی بخوام اینجوری بازی کنم نع...همون ترجیح میدم وقتم رو سر بازیی که میدونم حال میکنم بزارم:D

GR3 بدید به من! با قابلیت های جدید دسته هم اون تجربه جدیدی که کارگردان سری دنبالش بود به دست میاد!
فقط...با اون فروش....خیلی دلمون باید خوش باشه:(

• Like
Reactions: vivanred

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر