PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
برای من دمو از 16:30 شروع شد. بازی خیلی خوبه کلا، ولی نسبت به دارک سولز تهاجمی تره به نظرم (البته به سبک بازی کردن بستگی داره). گرافیک هم قابل قبول هست. البته من روی حالت Action گذاشتم که 60 فریم بده.

تعدادی screenshot:

Nioh Last Chance Trial_20170121115913.png Nioh Last Chance Trial_20170121120825.png Nioh Last Chance Trial_20170121121115.png Nioh Last Chance Trial_20170121123235.png

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بازی برای DS و بلاد بازا آشناست ، گرافیک خیلی راضی کننده نیس ولی ناراضیتونم نمیکنه :D ، با گیم پلی حال کردم مخصوصا که ترکیب کردن و تغییر استراتژی دستوپاگیر نیس ، فقط ترکیب دکمه با R1 در بعضی جاها آزار دهندست ، تنوع بالایی در استفاده از سلاحها دارید ، نظر خاصی ندارم که چقدر میتونه غرقتون کنه .

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,989
نام
محمد
بازی برای DS و بلاد بازا آشناست ، گرافیک خیلی راضی کننده نیس ولی ناراضیتونم نمیکنه :D ، با گیم پلی حال کردم مخصوصا که ترکیب کردن و تغییر استراتژی دستوپاگیر نیس ، فقط ترکیب دکمه با R1 در بعضی جاها آزار دهندست ، تنوع بالایی در استفاده از سلاحها دارید ، نظر خاصی ندارم که چقدر میتونه غرقتون کنه .

بیشتر مثل بلاده یا سولز ها؟(منظورم از لحاظ سرعت بازیه.:D )

• Like
Reactions: amirone

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سرعت soulها و BBمتوسطه در مقابل این:D ، اونم دلیلش بطن گیم پلی بازیه که اصالتا ساموراییه و میطلبه سرعت بالا باشه ، عاشق ساموراییام مخصوصا دایو کردن تو دل دشمن .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
حس میکنم گرافیک بازی یه خورده تغییر کرده(بیشتر شده:D)...البته طبیعیه اگه اینطوری شده باشه چون بلاخره گرافیک بازی تو فاز بتا و نهایی تغییر میکنه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
من این دموی اخری رو نزدم ولی دو تا دموی اول رو زدم و سرعت بازی یه چیزی مابین دارک سولز و بلادبورن هست....سریعتر از سولز و کندتر از بلادبورن....
علتشم اینه که تو بلادبورن علاوه بر جهش به طرفین و جلو و عقب وقتی استامینات تموم میشد هم میتونستی آروم حرکت کنی و اون روند حرکتیت قطع نمیشد ولی وقتی اینجا به طرفین حرکت می کنی(نه جهش) بعد یه مدت میمونی سرجات مثه مجسمه:D و کلا روند حرکتی قطع میشه....مگر اینکه زیاد ورجه وورجه نکنی تا استامینات تموم نشه که اونوقت دیگه اصن سرعتی نمیشه

.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,054
نام
مصطفی
خب منم بالاخره تجربه کردم
بازیش در کل خیلی خوبه در نبود بلاد 2 و اتمام دراک سولز میتونه مرهمی باشه من میخرمش البته از بلاد راحت تره به نظرم.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
نميدونم چرا احساس ميكنم به شدت دارم rekt ميشم سر اين بازي. يجورايي منو هاشو رنگ هاش گيج كنندن. دارك سولزو بلادبورن روون تر بودن. ولي چيز جالبي كه تو اين بازي ديدم كمبو هاشه كه واقعا بازي رو متفاوت كرده از همسبكاش.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خب مثل این که سادیسم سختی داره تو این بازی ها جا میافته که نکته مثبت و خوبیه اتفاقا بعد از تجربه NG2 باور داشتم که باید سختی معقوله اول این سبک بازی ها باشه و هدفشونم باید همین باشه فقط نفهمیدیم سبکش H&s با توجه به تجربه اینا یا سمت DS هست
سرعتی هم باشه که عالیه چون اینا کلا تجربشون تو این سمته و سرعت بالا میتونه یاداور NG باشه با توجه به گفتشون که این بازی یکجور دورنمای نینجا گایدن بعدی هست

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم دیدم گیم پلی و تصاویر گرافیک مهم نیست تو این سبک میتونه برام تداعی کننده NG باشه شدید رفت تو لیست انتظارم

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,611
نام
Alireza
خب مثل اینکه نقدهای بازی دوم فوریه منتشر میشه...یعنی 5 روز قبل از عرضه. ما که به بازی اطمینان داریم ولی به نظر میاد خودِ Team Ninja هم به بازی مطمئنه :D
نسخه‌های نقد هم امروز برای منتقدا فرستاده شده...پس میشه گفت حدود 5 یا 6 روز وقت دارن که بازیو تموم کنن :D
حجم بازی هم مشخص شده و 40 گیگ ناقابل هستش :-s
در کل همه چی امیدوارکنندس و با توجه به پیشنمایش‌ها و دموهایی که عرضه شده، به نظرم با یکی از بهترین‌های امسال سروکار داریم <:-P

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر