nForce 5 Problems

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
نکته در مورد این nForce5 !

اگه Motherboard که میخرین nForce5 می باشد .. که اگه جز این بخرید چی بهتون بگم.... !
اصلا nForce 590 نخرید که الکی گرونه ! فرق خاصی هم از نظر performance نداره !
nForce 570 قیمتش نسبتا مناسب تره !

1. اگه Socket AM2 میخرید ( یعنی cpu تون Athlon 64 X2 Dual Core می باشد ! یادتون باشه که هنوز Socket 939 اش توی بازار هست !! ) که اول از همه از سایت AMD اون DualCore Optimizer و Driver های جدیدش رو بگیرید ! AM2 رو 940 هم میگند!

2. این دو تا HotFix رو هم بگیرید و بریزید.. توی اینترنت search کنید پیدا می کنید .
KB894391 و KB896256. خیلی تابلو Performance رو میبره بالا . الان اگه با Sonar امتحان کنید می بینید که load بین دو تا core خیلی بهتر تقسیم میشه !

3. از همه مهمتر اینکه موقع ریختن درایور nForce اون nVidia IDE SW رو نریزید.
به زبون ساده تر . موقع ریختن درایور سه تا گزینه نشون میده که هر سه تا تیک خورده اند. اون پایینی که نوشته Storage Control رو نریزید !!!
اگه خواستین هم بریزین ;)ولی مثلا وقتی که دارین برنامه install میکنین ( تو این حالت از همه تابلو تره ) Hang میکنه !

4. اگه DualCore میخرید این Winrar 3.60 Final رو هم بگیرید . MultiThread پشتیبانی می کنه و می تونین با cpu تون حال کنین :p . یک قسمت benchmark داره که مثلا Multithread رو روشن می کنید و میتونین تفاوت رو ببینید!

5. Audio Codec های MB ها اصولا HDA است به اسم ALC880 از realtek . که دنباله همون AC97 خدا بیامرزه . برعکس AC97 که خیلی خوب بود این یکی اصلا خوب نیست :eek: ! اگه دیدین صدا تون نویز داره و غیره . اصلا خودتون رو اذیت نکنید برین یک کارت صدای Nightingale Value بخرید به مبلغ ناقابل 9 و یا 12 تومن و خیال مبارک رو راحت کنین !

MSI KN9 معمولی : این MB خوشحال حدود 115 تومنه . از قیمتش مشخصه که خیلی در پیته ولی خوب nForce5 می باشه ! اگه اینو خریدین بدونین که مطمئنا صداتون نویز داره چون مثل اینکه موقع طراحی MB یک سوتی اساسی داده اند و کنار این قسمت Audio Codec یک خبرهایی هست . در این حالت به مورد 5 مراجعه کنید.
نکته دیگر : با این MB اگه بخواهید Write کنید ( CD یا DVD فرق نمیکنه ) . اول یکبار با Simulation امتحان کنید . اگه همون لحظه کامپیوترتون خیلی شبک خاموش شد اصلا نگران نشید ! برید توی BIOS و داخل همون Writer و سرعت اون رو از Auto و یا UDMA4 عوض کنید به UDMA3 و یا UDMA2 . توی سرعت Write تون تاثیری نداره چون اون UDMA3 خودش هنوز پهنای باند زیادی داره !
این MB قشنگ یک حسن دیگری هم داره و اینه که 2 تا LAN داره . همون Ethernet . ولی اگه از روی شبکه یک فایل بزرگ رو کپی کردید و باز کامپیوتر خاموش شد این دفعه نگران بشید چون هنوز راهش رو پیدا نکردیم !

ASUS M2N-E : این از قبلی بهتره ! میتونین این یکی رو بخرید . البته تازه امروز یکی از بچه ها خرید و هنوز BUG هاش رو در نیاوردیم . این یکی صداش SoundMAX می باشد که یک خورده از قبلی بهتره ولی خوب هنوز به پای AC97 خدا بیامرز نمیرسه . اگه مشکل دارید باز به شماره 5 مراجعه کنید. این یکی فقط یکی LAN داره ! این یکی بین 120 تا 130 تومن می باشد !! یکجورایی در رده همون قبلیه .
اگه روی این یکی MB دو تا هارد دارید که یکی IDE و اون یکی SATA . اون IDE رو همیشه اول در نظر میگیره . موقع ریختن ویندوز اون IDE رو قطع کنید که C شما بشه SATA !
بعد وقتی IDE رو دوباره وصل میکنید میبینید که سعی میکنه باز از روی همون IDE بیاد بالا. در اینجا در داخل BIOS دو تا کار میکنید !
یکی اینکه First Boot Device رو میگذارید HardDisk ! حتی اگه هنوز CDROM باشه و هیچی هم توش نباشه باز چت میزنه !
یک جای دیگه هم نوشته Boot Disk Priority یا یک همچین چیزی که اونجا مشخص میکنید که کدوم هاردتون بالاتر باشه . اونجا هم وقتی SATA رو گذاشتید بالاتر همونجا باید F10 بزنید که همون Save and Exit هه به قول خودش . اگه بیاید از منو بیرون و بعد save کنید باز کار نمیکنه و میخواد که از روی IDE بیاد بالا !
هنوز بقیه BUG هاش رو در نیاوردیم !

این ABit KN9-SLI هنوز مشکلی نداره . بجز همون قضیه Hang و اینها که مشکل از درایور بود!
ولی صداش هم همچین خبری نیست! چون از همین ALC880 هاست . اون AC97 خدا بیامرز خیلی خوب بود .. نمیدونم چرا realtek این سری خرابکاری کرده ! البته این یکی همچین در پین نیست . 12 تا جای USB داره . 2 تا LAN و ... ! قیمتش هم حدود 180-190 تومن !

چقدر من حرف زدم .. خلاصه اگه میخواین nForce5 بخرید حتما مورد 3 رو دقت کنید!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خواستم يه نكته رو بگم كه ايسوز ايندفعه توي am2 بد جوري گند زده.مخصوصا همون m2n e .اند طراحي:D
ولتاز رم براي زيره 2 نداره.بايوس ضعيف و پره باگ.فريموير نداره.و خيلي چيزاي ديگه...
در مورد ابيت بگم كه حتما بايوسش يه اپديت به ورزن بالاي 1.3 ميخواد و الا usb-pci e voltage-ram voltage-pci soket اينا همه مشكل خفن دارن.در مورد msi هم بگم يكي از بي اشكال ترين بردهاي am2 بوده مخصوصا k9n sli .هر چي ميگيرين بگيرين ولي براي am2 اصلا ايسوز نگيرين.در مورد يه برد ديگه هم كه محشره بگم.ايپاكس epox mf4 ultra 3 كه از چيپ nforce 4 استفاده كرده ولي هيچ مشكلي نداره و بازدهي هم فو العاده بالاس.
توي تستها ابيت همه رو سوسك كرده و به شرطي كه بايوس ورزن بالاي 1.3 بذارين.

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید
خوب.....خدایا توبه...شما چه فونتی تست میکنید کدوم کارت صدا خوبه و کدوم نویز داره؟؟؟

ALC883 HD بده ولی AC97 ( که اصلا کارت صدا یا چیپ صدا نیست فقط کدک سخت افزاریه.) خوبه؟؟

من اتفاقا هر تستی دیدم سری K9N شرکت MSI واقعا لول نویز مناسبی داشتن..

یه نمونش:
http://www.hardware.info/en-UK/productdb/ZGJnm2ZoyZhl/bGNkapiVmJjK/viewbenchmarks/Noise_level

و دومی:
http://www.hardware.info/en-UK/productdb/ZGJnm2ZoyZll/bGNkapiVmJjK/viewbenchmarks/Dynamic_range

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خوب.....خدایا توبه...شما چه فونتی تست میکنید کدوم کارت صدا خوبه و کدوم نویز داره؟؟؟

ALC883 HD بده ولی AC97 ( که اصلا کارت صدا یا چیپ صدا نیست فقط کدک سخت افزاریه.) خوبه؟؟

من اتفاقا هر تستی دیدم سری K9N شرکت MSI واقعا لول نویز مناسبی داشتن..

یه نمونش:
http://www.hardware.info/en-UK/productdb/ZGJnm2ZoyZhl/bGNkapiVmJjK/viewbenchmarks/Noise_level

و دومی:
http://www.hardware.info/en-UK/productdb/ZGJnm2ZoyZll/bGNkapiVmJjK/viewbenchmarks/Dynamic_range

تند نرو !! پیاده شو با هم بریم !!!
روی هر سه نوع MB وصل کردیم به Altec LanSing .. توی حالت عادی نویز داره چه برسه به اینکه باهاش چیزی پخش کنیم .. به هر جور اسپیکر دیگه هم وصل کردیم همینه ..
حالا تو برو نمودار بیار که فلان خوبه .. این صدای نویز حتما به خاطر اشعه کیهانی بوجود میاد!

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید
تند نرو !! پیاده شو با هم بریم !!!
روی هر سه نوع MB وصل کردیم به Altec LanSing .. توی حالت عادی نویز داره چه برسه به اینکه باهاش چیزی پخش کنیم .. به هر جور اسپیکر دیگه هم وصل کردیم همینه ..
حالا تو برو نمودار بیار که فلان خوبه .. این صدای نویز حتما به خاطر اشعه کیهانی بوجود میاد!

پیاده شدم..;)

قربون شکلت..شما ارتت برق داره مشگل رو نداز گردن مادبرد..پاورتون رو تعویض فرمایید..

هیچ کس حرف و مدرک علمی رو ول نمیکنه..میکنه؟؟ نویز لول شاخص حد نهایی صدای خروجی
هستش که همه دنیا ازش استفاده میکنند..

شما که انقدر کارت درسته که ساند نایتینگل پیشنهاد میکنی من اصلا دیگه بحثی ندارم..;)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
هاوون ؟!

پیاده شدم..;)

قربون شکلت..شما ارتت برق داره مشگل رو نداز گردن مادبرد..پاورتون رو تعویض فرمایید..

هیچ کس حرف و مدرک علمی رو ول نمیکنه..میکنه؟؟ نویز لول شاخص حد نهایی صدای خروجی
هستش که همه دنیا ازش استفاده میکنند..

شما که انقدر کارت درسته که ساند نایتینگل پیشنهاد میکنی من اصلا دیگه بحثی ندارم..;)

قشنگ .. به یاد ماندنی .. جذاب .. نکته علمی .. !:cheesygri

اگه یکخورده ترشی کمتر بخوری و حافظه رو بکار بندازی میبینی که روی سه جور کامپیوتر مختلف و سه جور MB مختلف این رو امتحان کردیم و در هر حال نتیجه همین بوده .. دلیل و مدرک علمیت هم واسه خودت .. این نویز رو داریم به وضوح میشنویم !!! الان میاد میگه مشکل از گوشه !

در مورد کارت صدا هم اگه باز حافظه ات یاری کنه میتونی بخونی که نوشتم مبلغ ناقابل 12 تومن ! اگه یک نگاه به امضای من بندازی میبینی که برای گیم هر خرجی لازم باشه میکنیم ولی لازم !!!
نه اینکه بریم 150 تومن پول رو الکی بدیم مثلا برای Audiophile 2496 .. آدم عاقل پولش رو میگذاره روی VGA !!!!! :eek:

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید
قشنگ .. به یاد ماندنی .. جذاب .. نکته علمی .. !:cheesygri

اگه یکخورده ترشی کمتر بخوری و حافظه رو بکار بندازی میبینی که روی سه جور کامپیوتر مختلف و سه جور MB مختلف این رو امتحان کردیم و در هر حال نتیجه همین بوده .. دلیل و مدرک علمیت هم واسه خودت .. این نویز رو داریم به وضوح میشنویم !!! الان میاد میگه مشکل از گوشه !

در مورد کارت صدا هم اگه باز حافظه ات یاری کنه میتونی بخونی که نوشتم مبلغ ناقابل 12 تومن ! اگه یک نگاه به امضای من بندازی میبینی که برای گیم هر خرجی لازم باشه میکنیم ولی لازم !!!
نه اینکه بریم 150 تومن پول رو الکی بدیم مثلا برای Audiophile 2496 .. آدم عاقل پولش رو میگذاره روی VGA !!!!! :eek:

;)

شما اوستایی..من حرفی ندارم..اصلا حال بحث کردن با اینطور فیلسوف ها که علامه هم تشریف دارند رو ندارم..

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
;)

شما اوستایی..من حرفی ندارم..اصلا حال بحث کردن با اینطور فیلسوف ها که علامه هم تشریف دارند رو ندارم..

حالا نمیدونم سطح تحصیلات شما چقدر اما ایشون دانشجوی فوق لیسانس هستن و رشته شون هم کامپیوتره. مطمئن باش مزخرف نمیگه!! 5-6 سال هم هست که میشناسمش و از نزدیکترین دوستانم هست. درواقع هیچ یک از اعضای کلن ممد بیخودی حرف نمیزنن، 5 نفریم و هر محصولی رو که میخریم قبلاً در موردش تحقیق کردیم و بعداز خرید میشنیم همیشه تستشون میکنیم و بنچ مارک میگیریم. بنچ مارک گرفتن هم الکی نیست، باید در شرایط مختلف با قطعات مختلف انجام بشه!! پس مطمئناً با درنظر گرفتن جوانب تست شده!

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید
حالا نمیدونم سطح تحصیلات شما چقدر اما ایشون دانشجوی فوق لیسانس هستن و رشته شون هم کامپیوتره. مطمئن باش مزخرف نمیگه!! 5-6 سال هم هست که میشناسمش و از نزدیکترین دوستانم هست. درواقع هیچ یک از اعضای کلن ممد بیخودی حرف نمیزنن، 5 نفریم و هر محصولی رو که میخریم قبلاً در موردش تحقیق کردیم و بعداز خرید میشنیم همیشه تستشون میکنیم و بنچ مارک میگیریم. بنچ مارک گرفتن هم الکی نیست، باید در شرایط مختلف با قطعات مختلف انجام بشه!! پس مطمئناً با درنظر گرفتن جوانب تست شده!

من دیپلم هم ندارم.سیکل دارم و رشتم اشه..
واقعا تبارک الله..با چی بنچمارک میگیرن انوقت؟؟ مثلا یه DVDRW رو با چی تست میکنی؟؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من دیپلم هم ندارم.سیکل دارم و رشتم اشه..
واقعا تبارک الله..با چی بنچمارک میگیرن انوقت؟؟ مثلا یه DVDRW رو با چی تست میکنی؟؟

عزیز من من قصد زیر سوال بردن معلومات شما رو نداشتم!! من گفتم که میزان تحصیلات شما رو نمیدونم اما میزان تحصیلات دوستمو میدونم، رشتش هم اینه!!! چرا جبهه گیری میکنی؟! مگه من گفتم ما DVD RW تست میکنیم؟! بعدم تست کردن اونم راههای خودش رو داره!!

از DVD RW بنچ مارک بگیرم که چیکارش کنم؟!

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید
عزیز من من قصد زیر سوال بردن معلومات شما رو نداشتم!! من گفتم که میزان تحصیلات شما رو نمیدونم اما میزان تحصیلات دوستمو میدونم، رشتش هم اینه!!! چرا جبهه گیری میکنی؟! مگه من گفتم ما DVD RW تست میکنیم؟! بعدم تست کردن اونم راههای خودش رو داره!!

از DVD RW بنچ مارک بگیرم که چیکارش کنم؟!

دوست عزیز..منم معلومات کسی رو زیر سوال نمیبرم..در ضمن ارتباط رشته و سخت افزار رو درک نکردم؟؟؟

شما چی تست میکنی..یه مادبرد رو با چی تست میکنی..یه کارت گرافیک رو با چی تست میکنی..؟؟

جواب سوالات من مبتدی رو هم بدین ممنون میشم..;)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
نبينم كسي رو دسته اقا وحيد حرف بزنه كه بد جوري جيزش ميكنما:coolgun: :thumbdown: :sniper: :boxing: :-" :dload: :hurted1:
مطمعن باشين اگه ركس يه چيزي رو ميگه حتي اشتباه حجته اصلا توش شك نكنين.
اگه يه سر به سايت هاي پرشين تولز و بلك مايس ميزدين اصلا به هيچ وجه حاضر نبودين ديگه جرو بحث كنين.
واقعا كه يكم خوبه از غروره كاذبمون دست برداريم و با دوستي بحث كنيم.واقعا كه.

راستي يادم رفت بگم اگر اسپيكرتون همون شيشه ايس بايد بگم كه با x-fi هم تست كني همينه.

حد اقل بحث رو نصف كاره ول نكنين كه يه وقت خدايي نكرده بگن اطلاعاتتون.....اره:-" ;)

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
نبينم كسي رو دسته اقا وحيد حرف بزنه كه بد جوري جيزش ميكنما:coolgun: :thumbdown: :sniper: :boxing: :-" :dload: :hurted1:
مطمعن باشين اگه ركس يه چيزي رو ميگه حتي اشتباه حجته اصلا توش شك نكنين.
اگه يه سر به سايت هاي پرشين تولز و بلك مايس ميزدين اصلا به هيچ وجه حاضر نبودين ديگه جرو بحث كنين.
واقعا كه يكم خوبه از غروره كاذبمون دست برداريم و با دوستي بحث كنيم.واقعا كه.

راستي يادم رفت بگم اگر اسپيكرتون همون شيشه ايس بايد بگم كه با x-fi هم تست كني همينه.

حد اقل بحث رو نصف كاره ول نكنين كه يه وقت خدايي نكرده بگن اطلاعاتتون.....اره:-" ;)

حجت .. معنی حجت رو هم فهمیدیم .. :eek:
حیلی خوب بابا شماها اصلا خفن .. با بنچ مارک خوندن .. هشت سال درس خوندن من رو گذاشتین تو کوزه .. مدرک بنچ مارکم دارید ؟!! :cheesygri
به قول بچه ها گوش خودم رو باور کنم یا بنچ مارک رو ؟!

http://www.alteclansing.com/drcart.asp?pID=MX5021
اسپیکر هم اگه باز حافظه ات یاری کنه .. Altec Lansing MX5021 !!!
اگه خیلی بگردی شاید بتونی توی پایتخت یکی دیگه پیدا کنی .. 2.1 هم هست .. الان میاد میگه چرا 5.1 نیست !

دو تا نکته در مورد کم آوردن اطلاعات ..
1. 3600 رو هیچ وقت نمیتونی بکنی 5000 .. ممکنه بتونی کلاک رو برسونی به 2600MHz ( اونم بدون cooling درست حسابی .. جای سوال داره ) ولی هیچ وقت 5000 نمیشه .. چون L2 نصفه !

2. PROFORMANCE کلمه واقعا جالبیه .. !

3. یکی بود میگفت میخوام Oblivion رو 1280 بازی کنم و 7900 بده ! الان رو 1280 جواب میده ؟!

امضا رو میدادی حجت چک کنه ... :cheesygri !

پ.ن : الان باز اگه جواب ندم میگه .. کم اوردی .. آره باشه .. من دیگه حوصله جواب دادن ندارم چون باید تا قبل از شروع ترم دیگه در "قبر مهندسی کشور" تز تصویب کنم .. و همچنین "نرود میخ آهنین در سنگ " .. هر جور راحتی فکر کن .. تو زندگی من هیچ تاثیر خاصی نداره ! :cool:

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
حجت .. معنی حجت رو هم فهمیدیم .. :eek:
حیلی خوب بابا شماها اصلا خفن .. با بنچ مارک خوندن .. هشت سال درس خوندن من رو گذاشتین تو کوزه .. مدرک بنچ مارکم دارید ؟!! :cheesygri
به قول بچه ها گوش خودم رو باور کنم یا بنچ مارک رو ؟!

http://www.alteclansing.com/drcart.asp?pID=MX5021
اسپیکر هم اگه باز حافظه ات یاری کنه .. Altec Lansing MX5021 !!!
اگه خیلی بگردی شاید بتونی توی پایتخت یکی دیگه پیدا کنی .. 2.1 هم هست .. الان میاد میگه چرا 5.1 نیست !

دو تا نکته در مورد کم آوردن اطلاعات ..
1. 3600 رو هیچ وقت نمیتونی بکنی 5000 .. ممکنه بتونی کلاک رو برسونی به 2600MHz ( اونم بدون cooling درست حسابی ) ولی هیچ وقت 5000 نمیشه .. چون L2 نصفه ! اگه خواستی فرق L2 رو با L1 بدونی کتاب "معماری پیشرفته" از "مانو" رو بخون!

2. PROFORMANCE کلمه واقعا جالبیه .. !

3. یکی بود میگفت میخوام Oblivion رو 1280 بازی کنم و 7900 بده ! الان رو 1280 جواب میده ؟!

امضا رو میدادی حجت چک کنه ... :cheesygri !

پ.ن : الان باز اگه جواب ندم میگه .. کم اوردی .. آره باشه .. من دیگه حوصله جواب دادن ندارم چون باید تا قبل از شروع ترم دیگه تز تصویب کنم .. ! هر جور راحتی فکر کن .. تو زندگی من هیچ تاثیر خاصی نداره ! :cool:

من رسوندم به 2.6 كلاك رو با استاك.فك نميكنم مشكلي باشه هست؟
برو تو ايكس بيت ببين اين سي پي يو در حالت اور به 5000 نرسيده؟
در ضمن فك نميكنم اون 512 تا كمتر بودن كش مشكلي پيش بياره.
اتفاقا امضامو حجت چك كرده.
هر كي درس خوند يعني خدا؟يعني معركه؟يعني اوستا؟
مگه همه چي به درسه؟
خيلي هايي كه توي اين فروم هاي خارجي استادن درس خوندن؟
من بودم سوال كردم گناه كه نكردم كردم؟
من كي گفتم چرا 5.1 نيست؟
پايتخت شد بازاره خفنه ايران؟
اره اينو قبول دارم وحيد خفنه اصلا ميپرستم ولي خودمو نه.
7900 جي تي ميشه كارته خفن؟يه كارته mid to high?
پس ديگه 7950 يا 1950 به چه دردي ميخورن كه هر كدوم 20 تا 40 فريم با اين كارت فاصله دارن؟
شما از كجا نتيجه گرفتين كه از روي بنچمارك ما حرف ميزنيم؟
شما بيا من بهت مدركه بنچماركم ميدم.
من نميگم كارت درست نيست يا ...
ميگم كه چرا از همون اول كه يكي اومد گفت فلان چيز اشتباهه جبه گيري كردي و حتي يه سورس يا هر چيزي كه بتونه مارو راضي كنه و جواب درستو حسابي باشه نياوردي و هر چي وحيد گفت با طرز تمسخر اميز جلوش وايسادي؟
اين بحثو ادامه بدي يا ندي به من چيزي ميرسه؟
خسته نباشي
راستي من برات ميخ اهنين رو تو سنگ فرو ميكنم.حرف درستي هم زدي البته در مورده خدت كه من گفتم فرو ميكنم شايد شما نتوني.
راستي من الان 7300 دارم گناهه؟
شما پولدار بچه مايه ....
نه همين لباس زيباست....

آخرین ویرایش:

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید
من هیچ ادعایی ندارم..فقط چند تا سوال پرسیدم...انتظار دارم جوابشو بدونم از یه حرفه ای..مگه شما نمی گی درس اینکارو خوندی..قول..یه فاکتور به من نشون بده با دلیل علمی در مورد اون تست نویز لول..

سوالای پست بعدیم که در مورد بنچمارک بود بی جواب گذاشتی..هر چی سوال کردم تا اینجا فقط پیچوندی.. شما گفتی ریویو میکنی گفتم مثلا Dvdrw رو با چی ریویو میکنی؟؟دمای کارت گرافیک رو چطوری مانیتور میکنی در حین بازی..چه طوری فریم استاندارد تو یه بنچ مارک میگیری؟؟

من مبتدی بالاخره باید بفهمم چه طوری وقتی فریم ریت ثابت نیست نتیجه ریویو اعلام کنم؟؟
و خلاصه چند سوال دیگه از یه ریویو کننده..;)

در ضمن 3600 تو فرکانس 2.6 به راحتی 5000 رو میگیره..دلیلش همخ واضحه..پهنای باند رم زیاد میشه و دیگه حتی کش کمتر هم نمیتونه دلیلی واسه عقب موندگی باشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر