New Xbox 360 Anti-Piracy

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
خوب دوستان 360 ی عزیز دیگه بازی کردن بازی های کپی بسه:D

نمیدونم این خبر درست باشه یا نه ولی گفته شده مایکروسافت بزودی دیسکهای جدید برای بازیها در نظر میگیره که برای اجرا باید متصل به سرور مایکروسافت بشه در صورت تایید بازی اجرا میشه
قبلا هک توسط سکتورهای امنیتی صورت میگرفت ولی حالا با این سیستم فوق امنیتی باید گفت امکان هک شدن این سیستم به صفر میرسه

منبع

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
درست گفته، ولی بعدش اون SS V2 چک میشه (با همون اینترنتی که شما میگید) ولی دلیلی برای نگرانی وجود نداره، چون اولا قرار iXtreme 1.6 این چک رو هم درست کنه، اینکه تا حالا این چک رو فعال نکردن برای این بوده که همه دستگاهشون به اینترنت وصل نیستش.

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
درست گفته، ولی بعدش اون SS V2 چک میشه (با همون اینترنتی که شما میگید) ولی دلیلی برای نگرانی وجود نداره، چون اولا قرار iXtreme 1.6 این چک رو هم درست کنه، اینکه تا حالا این چک رو فعال نکردن برای این بوده که همه دستگاهشون به اینترنت وصل نیستش.
اصلا تو اون منبع که بحث کردن 5 صفحه هم رسیده اسمی از SS V2 و iXtreme 1.6 نبردن
حرفایی در مورد دور زدن انلاین و به اشتراک گذاری code میزنن

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
ولی فیفا 09 رو اسم برده، کل داستان از همونجا شروع شد، ولی توی همون 5 صفحه هم خیلی ها گفتن که ورژن جدید iXtreme مشکل رو برطرف میکنه.

اینجا رو بخونید، خیلی بهتر و مفصلتر توضیح داده

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkupFkpkAAaUBamRKh.php

و بعدش هم اینجا

AP25: FIFA 09 LIVE Log, No New Checks for Now
>> C4EVA analyzed the Xbox LIVE checks on FIFA09 today after the news of the possible activation of AP2.5. Right now there are no new checks, but AP25 will be monitored for any activity in the future!
A bit earlier in #FW/EFnet:

<+c4eva> AP25 threat is real, but only MS knows if it will ever be enabled, since it has been in drive fw since hitachi!
<+c4eva> action against ap25 will be taken when it is used, until then we can only monitor!
<+c4eva> ap25 involves host supplied LBA checks, encrypted with AES, LBA's are submitted by the host (360)!
<+c4eva> not all drives support it, and they will have to make sure all drives that do support give back reliable results! not as easy as it sounds!
<rift> c4eva so just to make sure i got this correct, you said the 360 makes the AES'd lba request correct? not the drive?
<+c4eva> rift: transmitted to drive to do the checks!
<+c4eva> fifa is fine

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
ولی فیفا 09 رو اسم برده، کل داستان از همونجا شروع شد، ولی توی همون 5 صفحه هم خیلی ها گفتن که ورژن جدید iXtreme مشکل رو برطرف میکنه.

اینجا رو بخونید، خیلی بهتر و مفصلتر توضیح داده

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkupFkpkAAaUBamRKh.php

و بعدش هم اینجا

AP25: FIFA 09 LIVE Log, No New Checks for Now
>> C4EVA analyzed the Xbox LIVE checks on FIFA09 today after the news of the possible activation of AP2.5. Right now there are no new checks, but AP25 will be monitored for any activity in the future!
A bit earlier in #FW/EFnet:
میشه لینک بدی؟
یکی گفته من fifa09 بازی کردم و درجا بن شدم!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یعنی 1.6 رو بریزیم- حله- یا واقعا دردسر ساز میشه!!!؟؟؟

من که بعید میدونم!!!عمرا از این قضا یا پیش نمیاد-:biggrin1:ماکروسافت= هک+کرک:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر