New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من بتا رو با 770GTX بازی کردم مشکل خاصی هم ندیدم. البته محیط شلوغ نبود و کلا سه چهار کوئست اولش رو ترای کردم.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
خب منم امروز یکم بازی کردم روزای اول چون سرورا شلوغ بودن و نمیتونستم ب سروری میخوام وصل بشم و از اونطرف بتا هارو بازی کرده بودم زیاد حوصله م نشد بازی کنم ولی از وقتی گفتن ترنسفره رایگان برای کسای که تو سرورای خلوت هستن میدن خیالم راحت شد و نشستم پای بازی ، همین اول کار دوتا اسکین خریدم :| runic fox و divine vengeance این اسکینا که زیاد خوشگل نیستنو نتونستم جولی خودمو بگیرم وای به روزی که اسکینای خوشگل بدن
درمورده خوده بازی هم که همه جوره نسبت به بتا ها پیشرفت داشته فقط ی مورد خیلی رو مخه اونم کم بودن تنوع کوئست هاست کلا فک کنم 5 نوع کوئست داریم باید 60 لول رو با این کوئست ها بگزرونیم

• Like
Reactions: m.d.makan

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
ایول ، خودت کدومی؟
من هنوز به این نرسیدم چطور بود این دانجن ؟نسبت به amrine سختر و پیچیده تر بود یا تفاوتی نداشت؟
اگر حوصله داری ی نصیحتی بکن که چجوری سریعتر لول اپ کنیم

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
دوستان این بازی روی pc آیا چند روز یا چندساعت رایگان واسه تست نداره؟! یا مثلا تا یه لولی بشه اپ کرد؟ حتما باید خریداری شه و تست شه؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
دوستان این بازی روی pc آیا چند روز یا چندساعت رایگان واسه تست نداره؟! یا مثلا تا یه لولی بشه اپ کرد؟ حتما باید خریداری شه و تست شه؟
میتونین روی استیم بگیرین بازیو ی سرور خلوت برین و کمتر از 2 ساعت بازی کنین اگه خوشتون نیومد ریفاند کنید

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
چقدر احتمال میدین یه ماینر زدن لای کد های بازی ؟ 😂 هیچ منطقی پشت این مصرف گرافیک و این دمای بالا نیست ! ضمن این که صف های طولانی پدر گرافیک میاد جلوی چشاش تو منو با این یوزیج بالا
منوی بازی دمای گرافیک میره رو ۷۷ درجه 😂😂
یوزیج ۱۰۰٪ بازیای دیگه ماکسیمم دمای گرافیکم ۷۰-۷۲ عه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
چقدر احتمال میدین یه ماینر زدن لای کد های بازی ؟ 😂 هیچ منطقی پشت این مصرف گرافیک و این دمای بالا نیست ! ضمن این که صف های طولانی پدر گرافیک میاد جلوی چشاش تو منو با این یوزیج بالا
منوی بازی دمای گرافیک میره رو ۷۷ درجه 😂😂
یوزیج ۱۰۰٪ بازیای دیگه ماکسیمم دمای گرافیکم ۷۰-۷۲ عه
محدودش کن، من تو بتا صدای سیستمم که شنیدم گرخیدم.
رندر که میگیرم چه Cpuو چه gpu، همچین صدایی نمیشنوم.
مخصوصا که چندین ساعت یه تک میشینیم پاش، خیلی به سیستم فشار میاد.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
محدودش کن، من تو بتا صدای سیستمم که شنیدم گرخیدم.
رندر که میگیرم چه Cpuو چه gpu، همچین صدایی نمیشنوم.
مخصوصا که چندین ساعت یه تک میشینیم پاش، خیلی به سیستم فشار میاد.
منم تنظیماتو گزاشتم روی مدیوم و فریمو رو 60 قفل کردم تقریبا اوکیه
کدوم سروری شما ؟ لول چند شدی؟
بازیش Class و Race نداره؟
ویدیو دیدم ازش انگار همه از دم Human Warrior هستن.
کلا همه human هستن میتونی female یا male باشی کلاس هم نداره weapon ها کلاس هستن به ظاهر زیاد باهم تفاوت ندارن ولی اگه درست بیلد بشن اون موقع هرکدومشون تازه خودشونو نشون میدن

• Like
Reactions: soltanmasoud

arian778

کاربر سایت
May 30, 2018
11
دوستان سلام و وقتتون بخیر.
من میخواستم بازیو بخرم، منتها از چند نظر نگرانم... اول اینکه بازی نیاز به چیزشکن داره یا نه؟
و دوم اینکه وضعیت پینگ چطوریاس تو سرورای اروپا و آمریکا؟ اگر کسی جفتشو میتونه تست کنه و خبر بده خیلی ممنون میشم.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
دوستان سلام و وقتتون بخیر.
من میخواستم بازیو بخرم، منتها از چند نظر نگرانم... اول اینکه بازی نیاز به چیزشکن داره یا نه؟
و دوم اینکه وضعیت پینگ چطوریاس تو سرورای اروپا و آمریکا؟ اگر کسی جفتشو میتونه تست کنه و خبر بده خیلی ممنون میشم.
تا الان که نیاز نداره حالا بعدا چی بشه رو نمیدونم
پینگ من با اروپا از 130 تا 150 که بعضی وقتا رو مخه ولی قابله بازیه، با امریکا هم تست نکردم
هنوز شروع نکردم، کدوم سرور بهتر که انتخاب کنم؟
بستگی داره دنباله چی باشی سروره خیلی شلوغ و معروف میخوای که استیریمرم داشته باشه Hades یکیشونه اگرم ی سرورمیخوای که ایرانی زیاد داشته باشه ظاهرا دوستان رفتن تو Finias اگرم برات فکشن خیلی مهمه و میخوای حتما تو ی فکشن خاص باشی بگرد ببین بینه سرورای شلوغ اون فکشن توی کدوم قوی تره چون اینکه فکشنی که توش میری منطقه های بیشتری داشته باشه خیلی مهمه
من خودم الان تو ی سرورم که کلا صف نداره منتظرم این ترنسفره مجانی رو بدن ببینم باید کجا برم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر