Never Dead | X360

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا

Title: Neverdead
Genre: Action
Platforrm: PS3 , X360
Developer: Rebellion Software
US Publisher:Konami Digital Entertainment
Online Play: Yes

Never Dead
با دنیایی که در معرض طاعون هستند آغاز میشود .دنیا قرن ها توسط قهرمانی جاودانه که توسط شیطان ها ساخته شده تسخیر شده است.قدرت این موجود و افرادش هر روز در حال افزایش است ، ان ها در تاریکی ها زندگی میکنند و مردم شهر رو مورد آزار و اذیت قرار میدهند.حالا نقش شما در این بازی معلوم است ، که در نقش قهرمانی جاویدان هستید که با این نیرو مبارزه کرده .از جمله ویژگی های شما این است که شما میتوانید به خود نیرو بدهید و سلامتی خود را مجدد پیدا کنید و از مرگ فرار کنید . او هنوز نمرده ...

vcy1cuij6njof66nmv.jpg

Never Dead بازی سوم شخص است که ، اقدام به ساختن مجموعه پر از وحشت و خیال پردازی کرده است . در آینده جنگی فوق العاده میان انسان ها و موجودات اهریمنی رخ داده که در محیط های شهر و شهرستان ها اتفاق می افتد.دیگه ویژگی های بازی این است که شما نیرویی در اختیار دارید که از شمشیری الهام گرفته که باعث ترمیم اعضای از دست رفته شما و یارانتان میشود . این نیرو به در صورت لزوم توسط خودتان استفاده خواهد شد !

Screen Shot

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دیگه از هرچی قهرمان خوبه خسته شدم. یه بار دوست دارم تو نقش اون هیولاها بازی کنم. چیه بابا شورشو دراوردن.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
اقا اینچقدر بازیه عجیبیه ! یک تریلر دیدم کف کردم ! همون تریلری که با یک غول میجنگید و غوله هی اینو میزد ه هی اون تکه تکه میشد (!) باز به هم می چسبید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر