Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
این بهانه ها چیه خدایی ؟!! اگه واقعا کارشون درسته و بازی ساز خوبی بودن میرفتن یه جای دیگه رو شبیه سازی میکردن ! که حداقل جزییات خیابون درست از آب در بیاد نه شهر بی خانمان ها رو درست کنن ! واقعا چقدر من به این بازی دل بسته بودم !! EA خیلی وقته که دیگه به جز فیفا بازی خوبی نداره و حقه باز شده ! مثل یوبی سافت ! پول پرست ! پول پرست ! فقط تبلیغات حقه بازانه !

داداش قرار نیست سلیقه ها مثل هم باشه.الان حدود یه هفتست من بازی رو خریدم و "واقعا" دارم ازش لذت میبرم.
بازی هم از همون اول گفتن آنلاینه.شما دو دقیقه بری مولتیشو امتحان کنی میبینی چقدر شلوغ میشه!
بعدشم به گفته خودتون چهل دقیقه!بازی کردید بعد اومدین از فیزیک بازی ایراد گرفتین؟؟!! خب دوست عزیز شما
برو دو تا ماشین درست حسابی بخر هندلینگ و تیونینگش رو هم درست حسابی تنظیم کن بعد
ببین چه غولی میشه!
در مورد گرافیک هم بزودی چند اسکرین میزارم بعد خودتون قضاوت کنید.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
804
صد بار گفتیم این بازی آنلاینه و برای اینکه تنهایی بری توش بچرخی نیست
سازنده ها الکی این بازی رو آنلاین نذاشتن
گرافیک هم که به گفته اساتید خیلی پایینه ، اونیکی گرافیکو با میدنایت کلاب مقایسه میکنه
پس آقایونی که شک داشتید این بازی رو بگیرید یا نه ، نگیرید که میره تو پاچتون
اونایی هم که گرفتن و ناراضین بهتره این بازی نسل قبلی بدردنخور رو بفروشن که هرچند با این تبلیغات خودتون دیگه کسی بازیتونم نمیخره
این نظرات عجیب غریبم دیگه ندید هنوز طرف هنوز بازی رو انجام نداده اومده ایراد میگیره
جو این روزهای بازی سنتر واقعا افتضاحه

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
صد بار گفتیم این بازی آنلاینه و برای اینکه تنهایی بری توش بچرخی نیست
سازنده ها الکی این بازی رو آنلاین نذاشتن
گرافیک هم که به گفته اساتید خیلی پایینه ، اونیکی گرافیکو با میدنایت کلاب مقایسه میکنه
پس آقایونی که شک داشتید این بازی رو بگیرید یا نه ، نگیرید که میره تو پاچتون
اونایی هم که گرفتن و ناراضین بهتره این بازی نسل قبلی بدردنخور رو بفروشن که هرچند با این تبلیغات خودتون دیگه کسی بازیتونم نمیخره
این نظرات عجیب غریبم دیگه ندید هنوز طرف هنوز بازی رو انجام نداده اومده ایراد میگیره
جو این روزهای بازی سنتر واقعا افتضاحه
ببین عزیز من شما نه سنت قد میده که نسخه های دوران طلایی Nfs رو بازی کرده باشی و نه تعداد ارسال هات اجازه میده که راجع به حال و هوای این روزهای فروم نظر بدی . درسته که بازی کاملا سلیقه ای هستش اما من اشتباه میکنم ! این همه منتقد و گیمر که به بازی نمره 60 - 70 میدن هم اشتباه میکنن ؟!!! من میگم متعصبانه و از روی این که دلمون نسوزه که دویست تومن پول یه همچین بازی رو دادیم نیایم الکی از بازی تعریف کنیم ! ضعف های کار رو هم ببینیم تا گیمر ها بهتر بتونن بازی انتخاب کنن ! به خدا نبود Pause و فیزیک قوطی کبریتی ماشین ها و گرافیک نسل هفتمی و کاملا آنلاین بودن و خلوت بودن شهر عیب محسوب میشه ! بازی هم که گویا فقط شب هستش !!! دیگه باید به چی بازی دلمونو خوش کنیم ؟! از چی تعریف کنیم ؟!! بچه نیستیم که با این سبک بازی ساختن کیف کنیم که انگار یه در قابلمه به ما دادن که باهاش قام قام کنیم !!! یه ذره بزرگ شیم و متعصبانه نظر ندیم ! اگر هم حرفی برای گفتن نیست بیخود دست به تایپ نشیم ! تمام دیگه صحبتی ندارم

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
ببین عزیز من شما نه سنت قد میده که نسخه های دوران طلایی Nfs رو بازی کرده باشی و نه تعداد ارسال هات اجازه میده که راجع به حال و هوای این روزهای فروم نظر بدی . درسته که بازی کاملا سلیقه ای هستش اما من اشتباه میکنم ! این همه منتقد و گیمر که به بازی نمره 60 - 70 میدن هم اشتباه میکنن ؟!!! من میگم متعصبانه و از روی این که دلمون نسوزه که دویست تومن پول یه همچین بازی رو دادیم نیایم الکی از بازی تعریف کنیم ! ضعف های کار رو هم ببینیم تا گیمر ها بهتر بتونن بازی انتخاب کنن ! به خدا نبود Pause و فیزیک قوطی کبریتی ماشین ها و گرافیک نسل هفتمی و کاملا آنلاین بودن و خلوت بودن شهر عیب محسوب میشه ! بازی هم که گویا فقط شب هستش !!! دیگه باید به چی بازی دلمونو خوش کنیم ؟! از چی تعریف کنیم ؟!! بچه نیستیم که با این سبک بازی ساختن کیف کنیم که انگار یه در قابلمه به ما دادن که باهاش قام قام کنیم !!! یه ذره بزرگ شیم و متعصبانه نظر ندیم ! اگر هم حرفی برای گفتن نیست بیخود دست به تایپ نشیم ! تمام دیگه صحبتی ندارم

باشه آقای بی حس! اصلا تمام حرف های شما درست.فقط جان من بیا بگو این دوتا رو از کجا در اوردی؟؟؟!!
فیزیک قوطی کبریتی ماشین ها و گرافیک نسل هفتمی:|

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
804

از بخش اولت نظرت مشخصه که چقدر بزرگ شدی و متعصبانه نظر نمیدی
شما سن بنده رو از کجا متوجه شدی میتونم بپرسم؟؟؟
همین مونده بود با 32 سال سن یکی بیاد در مورد قد ندادن سن ما صحبت کنه
همونطور که گفتم این روزها جو بازی سنتر کاملا افتضاحه
جدیدا تعداد ارسال ها هم مهم شده باید تعداد ارسالت زیاد باشه تا اظهار نظر کنی
شما هنوز مشکلت تو این بازی نبود pause هست که واقعا قابل درک نیست این مشکل شما ، حالا شما که سنتون قد میده تا حالا چند تا بازی تماما آنلاین بازی کردی
تو اون بازی ها هم Pause دیدی یه نمونشو نام ببر
نظراتت انقدر خنده داره جای بحث نمیزاره
بنده هم دلم نمیسوزه که پول پای این بازی دادم چون از لحظه لحظه 20 ساعتی که تا حالا بازی کردم لذت بردم نه چهل دقیقه (در ضمن کلا با دیسک فیزیکی حال نمیکنم و دیجیتالی خریدم)
ظاهرا شما بیشتر نگران پولی هستی که پای بازی دادی یا به قولی تو پاچتون رفته

دوستان عزیزان این بازی Pause نداره گرافیک هم در حده میدنایت کلاب هست ، میدنایت کلاب رو بازی کنید شرف داره به این بازی
پولتونو پای این جور بازیا نزارید
واسلام

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
اقا اين تو ماموريت زده
Upgrade your car's hp to at last 350
چجووي بايد اپگريد كنم گشتم تو كاستوم كردن نبود چيزي كه اسب بخار بيشتر كنه تا اين اپگريدهم نكنم بهم اجازه نميده اونت برم ميشه بگين كدوم گزينه hp ماشينو زياد ميكنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,728
اقا اين تو ماموريت زده
Upgrade your car's hp to at last 350
چجووي بايد اپگريد كنم گشتم تو كاستوم كردن نبود چيزي كه اسب بخار بيشتر كنه تا اين اپگريدهم نكنم بهم اجازه نميده اونت برم ميشه بگين كدوم گزينه hp ماشينو زياد ميكنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

خوب یک ماشین دیگه بخرین که اسب بخارش بیشتر از ۳۵۰ باشه

Sent from my iPad using Tapatalk

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی ای سینگل داره اصلا انلاین بودنش مسخره هست حالا اگه سبک racing هم باشه که خیلی مسخر تره متای بازی هم که 70 شده امیدی بهش نیست.

این pause نداشتن بازی هم ایده ی خیلی نابی هست ادم به عقل سازنده هاش شک می کنه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,529
دوستان این بازی مثل هات پروستید مود دزد و پلیس با تکنولوژی های هر گروه برای مولتی پلیر داره؟
اگر منظورت Pursuit tech که تو Rivals ام بود بعید میدونم اینجا باشه هرچند من هنوز تهیه نکردم اما تا جایی که دیدم نداره

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال محتویات نسخه دلوکس تو نسخه های عادی هم قابل دسترسی هست؟ مثل اون BMW Most wanted

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر