Need For Speed Undercover

Darkman_Need_for_Speed.gif

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]آخرين شماره از سري بازي‌هاي Need for Speed با نام ProStreet، نتوانست موفقيت عناوين قبلي را کسب کند و بسياري از طرفداران را نااميد کرد. اکنون مدير کمپاني Electronic Arts يعني John Riccitiello عنوان بعدي از اين سري را با نام Need for Speed Undercover کليد زد. وي بيان کرد تيم سازنده(استوديوي EA Black Box) به دو بخش تقسيم شده. در نتيجه هر تيم فرصت بيشتري براي کار بر روي بازي خود دارد. همچنين او افزود نزديک به دو سال از ساخت بازي Undercover مي‌گذرد. Riccitiello اين عنوان را بهتر از ProStreet و چند بازي اخير دانست و بيان کرد Undercover شامل داستاني غني خواهد بود. در پايان او اشاره‌اي به فيل سينمايي Transporter کرد و جو بازي را با آن مقايسه کرد![/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]از اين پس، يکي در ميان بايد منتظر يک NFS خوب و متوسط باشيم! زيرا همانطور که در بالا توضيح داده شد، استوديوي EA Black Box به دو بخش مجزا تقسيم شده. با توجه به توضيحات John Riccitiello، به نظر مي‌رسد حال و هواي Undercover به Carbon نزديک شده باشد. در اين صورت مي‌توانيم شاهد جذابيت هميشگي سري NFS در اين عنوان باشيم. پلتفورم‌هاي بازي هنوز مشخص نشده؛ ولي ناشر بازي کمپاني Electronic Arts است و از سابقه‌ي اين شرکت مي‌توان به راحتي پيش بيني کرد که Undercover براي تمامي پلتفورم‌ها منتشر مي‌شود. تاريخ انتشار اين بازي هنوز اعلام نشده. [/FONT]

http://gamersland.ir/story-278.html

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سیستم منم افت فریم داره.

میخوام رم رو دو گیگ کنم , شاید اون موقع حل شد
سلام
اگر رم رو 8 گیگ هم کنی درست نمیشه چون مشکل افت فریم از خود بازی هست.
یا علی مدد

pishmacola

کاربر سایت
Jan 22, 2008
63
نام
نوین
خوب پس باید بلکل قید این بازی رو بزنیم دیگه.
چون با افت فریم ادم هیچی حالیش نمیشه.
ممکنه پچی چیزی بیاد این مشکل بر طرف بشه؟

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
بازی به این قشنگی ( از نظر من عالی ) چرا اینقدر بش گیر میدین :smile:
میشه بگید افت فریم که میگید در چه حدیه ؟
آخه من بدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم افت فریمشم تا اون حدی که شما میگید ندیدم خیلی روون اجرا میشه :confused:

pishmacola

کاربر سایت
Jan 22, 2008
63
نام
نوین
عجبا.کل جهان با افت فریم این بازی چشماشون درد گرفته. باید برن دکتر
حالا شما خیلی راحت بازی میکنی؟؟؟؟؟؟
به حق چیزای ندیده و نشنیده

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
دروغ که ندارم بگم :cheesygri
اگه بد اجرا میشد می گفتم . تا حالا هم خیلی ازش رفتم :-"

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,140
نام
محمد امین

وایییییییییییییییییییی.. چشمشون در نیومده .. مردن .. کشته شدن از وسطم شدن دو نصف..:mad:

افت فریم هست فقط تو بعضی از جاها که یکم شلوغ میشه و موتور گرافیکی بازی نمی کشه..این افت فریم اینقدر کمه که اگر بچه ها نمی گفتن اصلا متوجه نمیشین..

اونهای هم که میگن ما زیاد افت فریم داریم یا دیسکشون خرابه یا سیستمشون مورد داره..

99% بچه های این سایت فقط بلدن ایراد بگیرن و معلوم نیست این مشکل ها رو از کجا در میارن..
ایراد گرفتن که هنر نیست شما بهترین بازی جهان رو به من بده تا 2 تا زونکن ازش ایراد بگرم..این بازی هیچ مشکلی نداره و فقط بچه ها بهانه میارند..

تمام..

pishmacola

کاربر سایت
Jan 22, 2008
63
نام
نوین
وایییییییییییییییییییی.. چشمشون در نیومده .. مردن .. کشته شدن از وسطم شدن دو نصف..:mad:

افت فریم هست فقط تو بعضی از جاها که یکم شلوغ میشه و موتور گرافیکی بازی نمی کشه..این افت فریم اینقدر کمه که اگر بچه ها نمی گفتن اصلا متوجه نمیشین..

اونهای هم که میگن ما زیاد افت فریم داریم یا دیسکشون خرابه یا سیستمشون مورد داره..

99% بچه های این سایت فقط بلدن ایراد بگیرن و معلوم نیست این مشکل ها رو از کجا در میارن..
ایراد گرفتن که هنر نیست شما بهترین بازی جهان رو به من بده تا 2 تا زونکن ازش ایراد بگرم..این بازی هیچ مشکلی نداره و فقط بچه ها بهانه میارند..

تمام..
چه بگم.
چون تمامیه حرفات دروغ محض بود.
اینقدر به این بازی تعصب داری.که اگه بازی در حد اتاری هم بهت بدن بازم میگی خیلی خوبه.
عزیز کجاش کمه من با گرافیک 9400 gt اعصابم به هم ریخته.:mad:
مگر اینکه خیلی تعصب به بازی داشته باشی و مشکلات رو نفهمی.:-"

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,140
نام
محمد امین
چه بگم.
چون تمامیه حرفات دروغ محض بود.
اینقدر به این بازی تعصب داری.که اگه بازی در حد اتاری هم بهت بدن بازم میگی خیلی خوبه.
عزیز کجاش کمه من با گرافیک 9400 gt اعصابم به هم ریخته.:mad:
مگر اینکه خیلی تعصب به بازی داشته باشی و مشکلات رو نفهمی.:-"

آخه من چه دروغی دارم بگم.. اتفاقا از این EA دل پری دارم.. :mad:

ولی بدم میاد بچه ها میان و یکطرفه یک بازی رو میکوبن .. اصلا چیزهای خوب بازی رو نمی بینند و فقط بلدن انتقاد کنن..

این بازی ها رو خیر سرشون درست کردن که ما لذت ببریم نه اینکه بیایم با انتقاد های بیجا هم اعصاب خودمونو خورد کنیم هم دیگران رو.. اونها صود خودشون رو میرن حالا شما می خواد خوشت بیاد می خواد نیاد..

من خودم میدونم که این بازی با توجه به تبلیغهای که براش کردن زیاد خوب در نیومده .. ولی یک بازی ریسینگ خوب هست که اصلا شما نمونه اون رو نمی تونید گیر بیارید.. و پیشرفتهای زیادی نسبت به Pro Street , Carbon و MW داشته...

در مورد علاقه من به این بازیم بگم که من اون طور که شما فکر می کنید به این بازی علاقه ندارم .. هر وقت که یک بازی رو شروع میکنم لگو اون بازی رو میگزارم تو امضام و گرنه من فقط فن PES هستم و این بازی برام مهم نیست...

مثلا بعد از اینکه این بازی رو تمام کنم لگو GeoW 2 رو میگزارم چون میخوام اون بازی رو شروع کنم

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من متوجه نمیشم این بازی هرچی باشه از پرو استریت خیلی بهتره درست افت فریم داره مخصوصا بعضی جاهاش که چند ثانیه هنگ میکنه سیستم، نکته جالب اینه که وقتی بازی اجرا میشه بعد از خارج شدن احساس میکنم به سیستم خیلی فشار اومده
CPU : AMD 5000
Ram 1 GIG
VGA 8500
سیستم من این است که 2 ماه کار کرده و تنها بازی بود که اینطوری به سیستم فشار آورده همین بوده البته احتمالا مشکل ویروس که گفتین از شرکت بوده DVD بازی من از شرکت BoysTeam هستش که SH5 هم مال همین شرکت هست و اصلا نیازی به کرک یا ایمج نیست بازی رو نصب میکنید و سپس فایل exe رو اجرا میکنید و بازی میکنید جالب اینجاست که من بازی رو بر روی High بازی میکنم افت فریم فقط بعضی وقتی ها میده اونهم چند ثانیه طول نمی کشه که OK میشه اگر Patch شرکت EA بیرون داده که این افت فریم رو fix میکنه به ما هم خبر بدید ممنون میشیم .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
من اين بازي رو برا PC گرفتم ولي يهو نفهميدم از كجا خوردم:hurted1:
يه ويروس افتاد تو كامپيوتر كه رسما ويندوز به ..... :-"
چه ويروسي بود من از وست گيم خريدم كسي اين ويروس كه وارد PC من شد رو تجربه كرده؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,140
نام
محمد امین
من اين بازي رو برا PC گرفتم ولي يهو نفهميدم از كجا خوردم:hurted1:
يه ويروس افتاد تو كامپيوتر كه رسما ويندوز به ..... :-"
چه ويروسي بود من از وست گيم خريدم كسي اين ويروس كه وارد PC من شد رو تجربه كرده؟

آخه پسر خوب نمیشد قبل ار خرید یک نگاهی به این تاپیک مینداختی تا ببینی چند نفر سر این بازی ویروسی شدن.... بیشتری هم از وست خریده بودن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر