Need For Speed Undercover

Darkman_Need_for_Speed.gif

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]آخرين شماره از سري بازي‌هاي Need for Speed با نام ProStreet، نتوانست موفقيت عناوين قبلي را کسب کند و بسياري از طرفداران را نااميد کرد. اکنون مدير کمپاني Electronic Arts يعني John Riccitiello عنوان بعدي از اين سري را با نام Need for Speed Undercover کليد زد. وي بيان کرد تيم سازنده(استوديوي EA Black Box) به دو بخش تقسيم شده. در نتيجه هر تيم فرصت بيشتري براي کار بر روي بازي خود دارد. همچنين او افزود نزديک به دو سال از ساخت بازي Undercover مي‌گذرد. Riccitiello اين عنوان را بهتر از ProStreet و چند بازي اخير دانست و بيان کرد Undercover شامل داستاني غني خواهد بود. در پايان او اشاره‌اي به فيل سينمايي Transporter کرد و جو بازي را با آن مقايسه کرد![/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]از اين پس، يکي در ميان بايد منتظر يک NFS خوب و متوسط باشيم! زيرا همانطور که در بالا توضيح داده شد، استوديوي EA Black Box به دو بخش مجزا تقسيم شده. با توجه به توضيحات John Riccitiello، به نظر مي‌رسد حال و هواي Undercover به Carbon نزديک شده باشد. در اين صورت مي‌توانيم شاهد جذابيت هميشگي سري NFS در اين عنوان باشيم. پلتفورم‌هاي بازي هنوز مشخص نشده؛ ولي ناشر بازي کمپاني Electronic Arts است و از سابقه‌ي اين شرکت مي‌توان به راحتي پيش بيني کرد که Undercover براي تمامي پلتفورم‌ها منتشر مي‌شود. تاريخ انتشار اين بازي هنوز اعلام نشده. [/FONT]

http://gamersland.ir/story-278.html

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بازی واقعا از نظر فریم ریت داغونه:D الکی فریم کمِ نه گرافیک سنگینی داره نه اونقدر محیط جزییات داره که بخواد بازی رو سنگین کنه.در کل هم یه چیزی شبیه به MW ساختن.البته هنوز زیاد بازی نکردم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
من فکر میکردم فقط نسخه های کنسولی این طوری هستن ! دیگه PC هم که فریم ریتش این طوری باشه باید واقعآ تاسف خورد برای BlackBox
نسخه 360 رو نمی‌دونم ولی طبیعتا باید داشته باشه اونم
من زیاد بازی نکردم ولی همون اوائل که یه کم بازی کردم , کلآ فریم ریت بازی پایین بود ! نه اینکه مثلآ روی 30 باشه و بعد یه جاهایی بیاد پایین. کلهم توی 90% موارد مشکل داشت !

Chita

کاربر سایت
Jan 1, 2008
45
خدا حافظ ای EA GAME
اون از پرو استریت..................اینم از آندرکاور
امیدوارم بقیه کمپانی ها ببینند و عبرت بگیرن
و بجای قرار داد بستن با شرکت های قطعه سازی(برای سود کلان)
به خود بازی بپردازن
من که دیگه امیدی بهش ندارم..........:((

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,785
نام
فرشید
بازی واقعا از نظر فریم ریت داغونه:D الکی فریم کمِ نه گرافیک سنگینی داره نه اونقدر محیط جزییات داره که بخواد بازی رو سنگین کنه.در کل هم یه چیزی شبیه به MW ساختن.البته هنوز زیاد بازی نکردم.
موتور گرافیک بازی همون موتور NFS ProStreet هست، اگر فریم خوبی توی اون نمی گرفتین ، توی این یکی هم مشکل دارین،با Patch هم فک نکنم مشکلش حل شه، اما با آپدیت درایور شاید.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
موتور گرافیک بازی همون موتور NFS ProStreet هست، اگر فریم خوبی توی اون نمی گرفتین ، توی این یکی هم مشکل دارین،با Patch هم فک نکنم مشکلش حل شه، اما با آپدیت درایور شاید.

چون انجینشون یکیه باید دقیقا مثل هم اجرا بشن؟ کی این حرفو زده؟
من پارسالم با همین کارت گرافیک Pro Street رو بازی کرده بودم. مشکل فریم اصلا نداشت. ولی الان Undercover مشکل داره.
درایور هم از پارسال یه 10 باری فکر کنم آپدیت شده باشه

این بازی خیلی مشکل داره. همه‌ جای دنیا و روی همه‌ی پلتفرم‌ها با بازی مشکل دارن. فقط هم با پچ مشکلش حل میشه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
چون انجینشون یکیه باید دقیقا مثل هم اجرا بشن؟ کی این حرفو زده؟
من پارسالم با همین کارت گرافیک Pro Street رو بازی کرده بودم. مشکل فریم اصلا نداشت. ولی الان Undercover مشکل داره.
درایور هم از پارسال یه 10 باری فکر کنم آپدیت شده باشه

این بازی خیلی مشکل داره. همه‌ جای دنیا و روی همه‌ی پلتفرم‌ها با بازی مشکل دارن. فقط هم با پچ مشکلش حل میشه

اخه مشكل اينجاست اينقدر فريم تعطيل مي زنه كه كاملا به گيم پلي اسيب مي رسونه من بعيد مي دونم با پچ هم درست بشه اخه خيلي بايد روش كار بشه يه جورايي بايد اساس گرافيكش عوض بشه توي كنسول كه بدترم هست تازه

ای بابا چقدر منتظر شدیم. من فکر کردم دوباره یه چیزی تو مایه های کربن میسازن.ولی انگار همه ناراضین.

از كربن كه قشنگ تره اما مشكل فريم رو اعصابه البته روي 360 بهتره باز يه سري از مواقع اينطوري مي شه
در كل ارزش بازي كردن رو كه داره

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آره وضعش خیلی خرابه
من با 8800 خیلی خوب ProStreet رو اجرا می کردم ولی اینو
اینقدر بد ساختند که موتورش نمی تونه همه ی شهرو با هم رندر
کنه (بعضی جاها یک ثانیه فریز می کنه تا بقیه رو رندر کنه)
فکر کنم موتور Prostreet رو مخصوص مسابقات جاده ای ساختند
نه برای توی شهر.

حتی سایت Kikizo نیز به پایین بودن فریم ریت اشاره کرده و این بازیرو از بدترین
بازیهای سری NFS دونسته و به بازی امتیاز پایین 4 رو داده.
(در ضمن نوشته هر کی می خواد همچین بازی ای بخره بهتره بره NFS : Most Wanted
رو بخره و پولشو برای این دور نریزه)

http://games.kikizo.com/reviews/xbox360/need-for-speed-undercover-p1.asp
http://games.kikizo.com/reviews/xbox360/need-for-speed-undercover-p2.asp

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
فکر کنم موتور Prostreet رو مخصوص مسابقات جاده ای ساختند
نه برای توی شهر.
اصلا به اینکه موتور رو برای جاده یا شهر ساختن ربطی نداره.یه موتور مثل UE 3 توی هزار جور بازی به کار رفته و توی هیچ کدوم هم مشکل فریم ریت به این صورت نداشته.
اگر فریم خوبی توی اون نمی گرفتین ، توی این یکی هم مشکل دارین،با Patch هم فک نکنم مشکلش حل شه، اما با آپدیت درایور شاید.
اتفاقا من اصلا با ProStreet مشکل نداشتم.درایور هم اپدیت هست کلا مشکل از خودِ بازی و به احتمال 90 % با عرضه پچ تا حدودی رفع میشه.
البته روي 360 بهتره باز يه سري از مواقع اينطوري مي شه
نوژن برای من فریم ریت روی 40 هست اکثرا ولی خب روی 40 بودن یه فاجعه محسوب میشه برای یه بازی مثل این.

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
خوب احتمالا به cpu قوی هم نیاز داره.چون تو این شماره هم از فیزیک pro street استفاده شده و هم از یه محیط بزرگ و ÷ر از آبجکت مثل mostwanted ...

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
من با 7600 pro street بازی کردم با گرافیگ خیلی عالی به نظر من pro street گرافیگ بسیار علی داشت فقط gameplay خسته کننده ای داشت . ولی این under cover واقعا گرافیکش پنچر هست این رندر کردنش در سطح تیم ملیه من فکر کردم گرافیک من کم میاره ولی وقتی پست بچه ها رو خوندم دیدم نه همه این مشکل دارند راستی به طراحی درخت ها تو بازی توجه کردین آدم تو نگاه اول فکر میکنه دو بعدی هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر