Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یعنی واقعا انقدر سیستمم ضعیف

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
بیا خودت نگاه کن، تو Low و رزولوشن 1024*768 بزور تونسته 26 فریم بگیره! شما هم احتمالا 1080 بازی میکنی، 10 فریم با بدبختی میگیره:D
NVIDIA GeForce GT 720M - NotebookCheck.net Tech
پ.ن: من نمیدونم کی به شما گفته لپتاپ برای بازی خوبه؟ پول همین لپتاپ رو اگه PC می خریدی میتونستی رو Medium یا Ultra اجراش کنی!

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
بیا خودت نگاه کن، تو Low و رزولوشن 1024*768 بزور تونسته 26 فریم بگیره! شما هم احتمالا 1080 بازی میکنی، 10 فریم با بدبختی میگیره:D
NVIDIA GeForce GT 720M - NotebookCheck.net Tech
پ.ن: من نمیدونم کی به شما گفته لپتاپ برای بازی خوبه؟ پول همین لپتاپ رو اگه PC می خریدی میتونستی رو Medium یا Ultra اجراش کنی!

داداش لپ تاپ خیلی هم بد نیستا !!! مال خودم Core i7 2.8 + Ram 8 ddr3 + Graphic 2gb geforce gt555m هست مثل مرد میاره بالا خم به ابرو نمیاره !!! :d

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,627
داداش لپ تاپ خیلی هم بد نیستا !!! مال خودم Core i7 2.8 + Ram 8 ddr3 + Graphic 2gb geforce gt555m هست مثل مرد میاره بالا خم به ابرو نمیاره !!! :d

البته امتیاز 555m بالاتر از 720m هستش.555 امتیازش 930 هست و امتیاز 720 حدود 560 هستش.و مقایسه کنید با یک دسکتاپی متوسط gtx 650 که امتیازش 3550 هستش.از طرف دیگه بازی کردن به لبتاب آسیب میزنه و در مجموع خروجی خوبی نمیده و لبتاب برای بازی پیشنهاد نمیشه.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام دوستان عزیز
من سر این DLC چه سختیا که نکشیدم. Koenigsegg Agera One:1
اولش که چون اکانتم رجیون 1 و بازی رجیون 2 بود ، نتونستم دانلودش کنم. البته دانلود میشد و می نوشت منتظر نصب :|

یک چند ماه گشتم دیسک رجیون آل پیدا کردم خریدم، که خوب چون آیدی بازی عوض شده سیو بازی هم پر و دوباره کنترات نشستم پاش
حالا پک رو دانلود و نصب کردم ولی تو لیست ماشینام نمیاد :|

رنک پلیسم 21 و ریسر 3

حالا اساتید بگن مشکل کاری کجاست؟

این همه سختی فقط بخاطر زدن کل nader sirati تو دوربین های سرعت شمار هست، آیدی من هم S995A494 هست. :D

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آقا کسی تونسته این این تروفی ای ک یه جا ۵۰۰ هزارتا رو باید ذخیره کرد رو بگیره؟؟؟

من جر خوردم ۲بار تا ۴۷۰ هزارتا رفتم آخرشم یا ترکیدم یا این پلیسا گرفتنم

کسی راهنمایی چیزی نمیدونه ک چیمار کنیم ک ساده شه؟

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
آسون ترین تروفیشه
یهESF وردار یا Shock wave بعد برو پایین گوشه ی مپ
INTERCEPTOR / Under pressure
اونجا پلیسرو هی بترکون بعد برگرد خودتو آپدیت کن ّبعد دوباره بترکون
15 دقیقه بازی کنی 1000 میلیون تا میگیری

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام
کسی هست جواب منو بده لطفا
من میخوام این بازی بخرم چنتا سوال دارم
من این بازی و که خریدم حتما باید اپدیت کنم؟؟چون اینترنتشو ندارم
فقط برا افلاین میخوام
و اینکه چنتا ماشین داره و چنتا مرحله؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام
کسی هست جواب منو بده لطفا
من میخوام این بازی بخرم چنتا سوال دارم
من این بازی و که خریدم حتما باید اپدیت کنم؟؟چون اینترنتشو ندارم
فقط برا افلاین میخوام
و اینکه چنتا ماشین داره و چنتا مرحله؟
برادر حتما بچه ها پستن رو میخونن اما خب چون مطمئن نیستن جواب نمیدن

فک کنم حتما لازم نباشه برا آپدیت ... ۱.۳۰۰ آپدیت داره ک من همون اول انجامش دادم و دیگه آپدیت نکردم ... الانم آفلاین بازی میکنم
فک نکنم برا آفلابین بدون آپدیت مشکلی پیش بیاد

راجع ب ماشین هم تعداد ماشین ها نه زیاذه نه کم‌‌‌ ... ماشینای پرطرفدار هستن

بازی دوتا مد داره ... پلیس و مسابقه دهنده
اگه بخوای Rank رو ب ۶۰ برسونی توی هر دوتا مد واقعا وقتگیره و تعداد ماموریت ها بالا ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر