Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان در مورد گرافیک و گیم پلی صحبت کردند گرافیک بازی خیلی خوبه نور پردازی بازی هم عالی ولی اصلا به فورزا نمرسه
ولی بازی چند تا نکته منفی داره :
1.منوی فوق العاده ساده و مضخرف بازی رنگ بندی منو ها و مخصوصا مپ بازی ادم گیج میکنه.:-/
2.سیستم انتخاب کردن عجیب ماشین ها که نمی تونی مثل قبل همه ماشین ها رو یک جا ببینی هر ماشین که اضافه میشه هم در نقشه بازی نشون میده که وقتی نزدیکش میشی با زدن دکمه Y ماشین ها با هم عوض میشن و هم در حین رانندگی در شهر با زدن جهت راست D-Pad لیست ماشین ها نوشته که می تونی انتخاب کنی .
3.نمی تونی رنگ دلخواهت رو ماشین بذاری! در حین رانندگی در شهر یا مسابقه یه جا هایی تو نقشه با علامت اچار وجود داره که وقتی ماشینتون از توش رد میشه خودش خودکار رنگ ماشین عوض میکنه!!:(
4.تیونگ بازی خیلی ساده است یعنی در حین رانندگی با زدن همون D-pad راست یکسری قابلیت ها به ماشین اضافه میشه!!:|
5.نقشه بازی کوچکتر از hot pursuit.چرا ؟ خب معلومه چون بازی فقط 3.7 گیگ!:-oحجم داره در حالی که hot pursuit حجمش 6.6 گیگ بود ادم از اونجایی حرصش میگیره که بازی افتضاحی مثل 007 legend حجمش 7.8 بود نمی دونم واقعا چرا از کل حجم دی وی دی برای بزرگتر کردن بازی استفاده نکردن مثلا اضافه کردن داستان یا بزرگتر کردن نقشه.
در کل مانورشون بیشتر در مورد گیم پلی و کنترل رون ماشین ها و مسابقات متنوع بوده و پرداخت انچنانی در مورد تیونگ و رنگ ماشین و داستان در بازی نشده.
نمره من به بازی :8.5

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
5.نقشه بازی کوچکتر از hot pursuit.چرا ؟ خب معلومه چون بازی فقط 3.7 گیگ!:-oحجم داره در حالی که hot pursuit حجمش 6.6 گیگ بود ادم از اونجایی حرصش میگیره که بازی افتضاحی مثل 007 legend حجمش 7.8 بود نمی دونم واقعا چرا از کل حجم دی وی دی برای بزرگتر کردن بازی استفاده نکردن مثلا اضافه کردن داستان یا بزرگتر کردن نقشه.
در کل مانورشون بیشتر در مورد گیم پلی و کنترل رون ماشین ها و مسابقات متنوع بوده و پرداخت انچنانی در مورد تیونگ و رنگ ماشین و داستان در بازی نشده.

نقشه HP به این خاطر بزرگتر بود چون همش جاده مستقیم بود و مثل این یه قسمتی بزرگی از بازی توی شهر نبود....o:-)
البته من هنوز بازی به دستم نرسیده ولی شاید باید مراحل رو رد کنی تا نقشه باز بشه!;)

حجم بازی هم ربطی به کیفیت بازی نداره و به نوع ساخت بازیه!:-$

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
میدونید داستان فلسفی MW2005چقدر بچه های بازیسنتر رو معتاد و درگیر خودش کرده...مخصوصآ اون قسمت که میا اسلحه از اونجا دراورد بچه ها تعادل هورمونی بدنشون بهم خورد الان دنبال ادامه ی داستانن که به حالت اول برگردن!
یعنی میخواید از بازی ایراد بگیرید یه چیزی بگید که مضحکه نشید. نسخه ی قبلی چه داستان توپی داشت....یه عده گروه مسابقات زیرزمینی ماشینت رو با ازت میگیرن یکیشون پلیس از آب در میاد بقیه رو دستگیر میکنن تو از شهر فرار میکنی میگم خوبه بدیم کریس نولان فیلمش کنه؟!

خوب اینا هم اگر عرضه دارن همین داستان فلسفی رو میزاشتن تو بازیشون و یه اسم دیگه برای بازی انتخاب میکردن.حتی توی انتخاب اسم هم خلاقیت به خرج ندادن:|.

---------- نوشته در 09:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 AM ارسال شده بود ----------

دوستان در مورد گرافیک و گیم پلی صحبت کردند گرافیک بازی خیلی خوبه نور پردازی بازی هم عالی ولی اصلا به فورزا نمرسه
ولی بازی چند تا نکته منفی داره :
1.منوی فوق العاده ساده و مضخرف بازی رنگ بندی منو ها و مخصوصا مپ بازی ادم گیج میکنه.:-/
2.سیستم انتخاب کردن عجیب ماشین ها که نمی تونی مثل قبل همه ماشین ها رو یک جا ببینی هر ماشین که اضافه میشه هم در نقشه بازی نشون میده که وقتی نزدیکش میشی با زدن دکمه Y ماشین ها با هم عوض میشن و هم در حین رانندگی در شهر با زدن جهت راست D-Pad لیست ماشین ها نوشته که می تونی انتخاب کنی .
3.نمی تونی رنگ دلخواهت رو ماشین بذاری! در حین رانندگی در شهر یا مسابقه یه جا هایی تو نقشه با علامت اچار وجود داره که وقتی ماشینتون از توش رد میشه خودش خودکار رنگ ماشین عوض میکنه!!:(
4.تیونگ بازی خیلی ساده است یعنی در حین رانندگی با زدن همون D-pad راست یکسری قابلیت ها به ماشین اضافه میشه!!:|

ممنون دوست عزیز با این اوصاف فقط:|

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,724
نام
امیر
خوب اینا هم اگر عرضه دارن همین داستان فلسفی رو میزاشتن تو بازیشون و یه اسم دیگه برای بازی انتخاب میکردن.حتی توی انتخاب اسم هم خلاقیت به خرج ندادن:|.

اسمش رو تغییر ندادن چو ن میخوان موفقیت تجاریشون تضمین بشه کاری که کپکام با دویل کرد یا راکستار با مکس پین یا کونامی با کسلوانیا و هزار تا مثال دیگه
من خودم خیلی دوست دارم یه بازی تو مایه های fast and furiousساخته بشه اما قرار باشه داستان در این حد یا در حد Runباشه همون بهتر که نباشه.

نه عزیز جان . کسی به غیر از شما تعادل هورمونیشو از دست نداده ;)

کاملآ مشخصه:)

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

دوست عزیز عنوان بازی به سازنده ربطی نداره و خواسته EA بوده که Most Wanted 2005 ریبوت بشه و اصلا داستان توی سبک ریسینگ واقعا معنا نداره....

بعد هم 4 تا فیلم گرفتن از یه شخصیت مگه کار سختیه که اینا عرزه نداشتن بسازن.....(ساده ترین استدیو ها هم میتونند اونا رو بسازن)

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
تمامی بازی ها نابود شدس دیگه ؟:D Medal resident evil assassin creed 3 حالا هم نوبت Nfs most wanted شده؟!
همون فورزا خوبه!

میشه بگی تعریف تو از نابودی چیه؟:-w

من Assassin باز نیستم ولی فکر نمیکنم که این بازی نابود شده باشه وهمچنان بازی خیلی خوبیه![-x
Most Wanted 2012 هم که شاهکاره و نمیدونم کجاش نابود شده و خبر نداریم....:confused:
Medal هم این همه پیشرفت داشته و درسته یه سری ضعف هم داره ولی مطمئنا نابود نشده و فقط در سطح انتظارات نبوده که مهم ترین دلیلش انتظارات بالا از این بازی بوده.......

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,796
نام
Masoud
من از بازی زیاد سر در نیوردم ...

هر ماشین برا خودش مسابقات خودش رو داره ؟؟؟
آپگرید خودش رو داره ؟؟؟
___
عکس از مپ بازی هست که کل ماشین هارو رو نقشه مشخص کرده باشه ؟؟؟

Samad_sr

کاربر سایت
Dec 17, 2010
50
خوب دیروز بازی رو گرفتم
اول از همه بگم که بازی گرافیکش واقعا پپیشرفت کرده .نورپردازی بازی در یک کلام فوق العادست.نقصی که من همیشه در سری nfs میدیدم و اون هم تعداد کم پلی گان های ماشینها بود در این بازی برطرف شده .رفلکس بدنه ماشینها خیلی بهتر شده به طوری که حتی وقتی ماشین ساکن هستش رفلکس حرکت ابر ها رو بر روی شیشه ماشین خواید دید!یا در صورت رد شدن ماشینها از کنار هم عکس هر ماشین روی دیگری خواهد افتاد.آسفالت در این بازی به بهترین نحو ممکن ساخته شده که نسبت به شرایط آب و هوایی و زوایای نور حالا چه خورشید و چه نورهای مصنوعی دارای رفلکس های متفاوتی هستش و همچنین دارای تکسچر بالا و زیبایی هستش به طوری که به جرات میتونم بگم تا الان هیچ بازیه ریسینگی با این سطح جزییات در آسفالت ندیدم!چیزی که من رو خیلی متعجب میکنه جزییات بسیار بالای محیط با این حجم گرافیکیه و اجرای تموم این پکیج بر روی یک کنسول پیره که 7 سال از عمرش گذشته!جزییات در محیط واقعا حیرت آوره!با هر تصادف سنگین از ماشینها ذرات ریزی به جهات مختلف پخش میشه که واقعا دیدنه .سازنده ها حتی به ساییدن ماشین به دیوار ها و گارد ریل ها هم توجه ویژه ای کردن که باید حتما ببنین که با این اتفاق چقدر زیبا جرقه ها به هوا پرت شده و این چرقه ها ایجاد نور کرده و بر محیط اطرافشون تاثیر میگذارن .تکسچرهای محیط به خصوص کوهها و صخره ها هم تحسین برانگیزه.سایه پردازی هم نمیشه گفت عالیه ولی در کل قابل قبوله.متاسفانه بازی دو دوربین بیشتر نداره و داخل ماشین هم قابل روئیت نیست!صدا گزاری ماشینها و تعویض دنده و صدا گزاری محیط بسیار عالیه صدای برخورد ماشین ها به هم و یا به ابجکتهای مختلف بسیار با کیفیته و صد البته بر روی هیجان بازی تاثیر به سزایی میگزاره.حرکت دوربین و تکانهای دوربین موقع برخورد ماشین به هرچیز خیلی حیجان آور و لذت بخشه .در مورد گیم پلی هم باید بگم که یه چیزی بین run و HP هستش مثل run کنترل ماشین کمی خشک هستش و مثل hp باید برای پیچ زدن ها یه نیش ترمز گرفته بشه به اینصورت شما با سرعت 150 مایل بر ساعت به راحتی بدون بر داشتن انگشتتون از دکمه RT فقط یه نیش ترمز زده و پیچهای سنگین رو پشت سر بگذارین.در این بازی برای تویض ماشین و تیون کردن نیازی به رفتن به یک مکان مشخص نیست و به راحتی بازدن چند دکمه می تونین ماشینتون رو تعویض و تیون کنین که به نظر من این مسئله بازی رو بیش از حد آسون میکنه و از هیجان تعویض ماشین برای بازیباز کاسته میشه.سیستم تیونینگ بسیار سادست و سازنده ها اصلا نخواستن که بازیباز وقتی برای تیون کردن ماشین صرف کنه.چیزی به نام رنگ آمیزی ماشین که در تمام بازیهای ریسینگ متداول هستش در این بازی وجود خارجی نداره و نوع رنگ ماشین به صورت خودکار صورت میگیره که اون هم با گذشتن ماشین از پمپ بنزین ها واقع میشه!برای بدست آوردن ماشینهای جدید هم باید در نقاط مختلف شهر گشت بزنین و با پیدا کردنشون اونها رو به لست ماشینهاتون اضافه کنین و هیچ نیازی به پول جمع کردن برای خریدن ماشینها نخواهین داشت.با این اوصاف گیم پلی این بازی بیش از حد سادست و شما هیچ دقدقه جز مسابقات نخواهین داشت و هیچ چاشنیه دیگه ای مثل خرید ماشین و تیون کردن و رنگ آمیزیه ماشین از طریق رفتن به گاراژها و پینت شاپ ها نخواهین داشت و این مسئله ممکنه در یکنواخت شدن بازی بر روی شما تاثیر بگذاره .در کل با وجود هندلینگ بسیار عام پسند و ارکید گونه (که مستلزم این بازی هستش) وگرافیک خارق العاده و صداگذاری عالی و متفاوت نسبت به بازیهای دیگه من این بازی رو دوست دارم و به شما هم پیشنهاد میکنم

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
میشه بگی تعریف تو از نابودی چیه؟:-w

من Assassin باز نیستم ولی فکر نمیکنم که این بازی نابود شده باشه وهمچنان بازی خیلی خوبیه![-x
Most Wanted 2012 هم که شاهکاره و نمیدونم کجاش نابود شده و خبر نداریم....:confused:
Medal هم این همه پیشرفت داشته و درسته یه سری ضعف هم داره ولی مطمئنا نابود نشده و فقط در سطح انتظارات نبوده که مهم ترین دلیلش انتظارات بالا از این بازی بوده.......

نه منظورم اینه که اینطور که همه شاکی هستن از بازی ها پس همه ی بازی ها باید نابود شده باشه دیگه :D
من با همین مدالم حال میکنم مولتیش رو ندیدم اما سینگلش خیلی خوبه

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
من اول نشستم بازی کردم ، گفتم این چیه!! این کجاش شبیه MW هست؟ کو شخصیت هایه Blacklistش! کو اون خرید ماشین و تیونینگ و ... هیچی نداشت.حتی موقعی که پلیس دنبالتون میاد ، اون مکان هایی که پلیسا رو میترکوندیم هم حداقل تویه Map نبود. اما یکم بازی کردم ، با تمامه سادگیش ، به طور بسیار عجیبی هیجان انگیز و جذابه!! همون کسایی که تو لیست هستند مسابقه دادن با اونا بشدت هیجان انگیزه!! هوش مصنوعی فوق العاده هست و به صورت عجیبی شما رو از دور خارج میکنند :D صداگزاری شاهکاره!! یعنی موسیقی ها که جزوه معدود مواردی هست که به نسخه ی قبل پایبند بوده رو اگه بزاریم کنار ، صداگزاری فوق العاده ی! یعنی تویه تونل که میری اکو شدن صدا اصلا ارضا میکنه تو رو :D جالبه تویه جاهایی که سقف هستند مپ یکم برفکی میشه!! توجه به جزئیات بسیار بالا هست و همین خیلی از چیزا رو هیجان انگیز میکنه! اصلا عجیب بازی حال میده! نمیدونم چجوری Criterion با چند تا قابلیت ساده و فقط Race گزاشتن این بازی رو به شدت جذاب کرده !! ولی سبکه بازی دیگه خیلی خیلی خیلی Arcade شده طوری که من تویه ماشین دیدم دوره موتورم نشون نمیداد ، شاید حتی تعویض دنده هم نداشته باشه ( امتحان نکردم ) ( این خیلی بده ، چون قابلیت مسابقاتیه بازی رو میگیره ، حالا اگه واقعا نداشته باشه میتونه برا MW باز هایه حرفه ای که کمم نیستن بد بشه ، چون دوسته خودم نفره سومه MWیه کشور هست و بعضی وقت ها میگه سره پیش اگه یک معکوس بدی راحت رد میکنی و ... )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر