Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
با نظر شما که گفتین شبیه Burnout هست مخالفم.نسخه Hot Pursuit خیلی شبیه Burnout بود ولی تو این نسخه خیلی زور زدن که شبیه NFS بشه (مخصوصاً کنترل ماشین)تو بازی کاملاً مشخصه و به نظرم موفق هم شدن. به عقیده من سرتر از Forza Horizon هست. و البته بهتر از نسخه های قبلی NFS.

من تا دیروز باهات هم عقیده بودم که این از هورازن سرتر خواهد بود ولی دیروز که هورایزن رو گرفتم دچار شک شدم اخه خیلی خوش ساخت و نو آورانه بود لامصب خلاصه برای بهترین ریسینگ سال شدن خیلی خیلی کارش سخت شده

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من تا دیروز باهات هم عقیده بودم که این از هورازن سرتر خواهد بود ولی دیروز که هورایزن رو گرفتم دچار شک شدم اخه خیلی خوش ساخت و نو آورانه بود لامصب خلاصه برای بهترین ریسینگ سال شدن خیلی خیلی کارش سخت شده

آخه بستگی داره برای انتخاب بهترین ریسینگ چه معیارهایی داشته باشن!:-w

ولی به نظرم MW جایزه بهترین ریسینگ رو با اقتدار میبره...>:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
خب بازی رو گرفتم و بازی کردم همه چیش عالیه چه گرافیکی چه تو گیم پلی(که عین همون HPهست) ولی خب من از فورزا خیلی بیشتر خوشم اومد مخصوصا گرافیکی که یه سرو گردن بالاتره

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خب بازی رو گرفتم و بازی کردم همه چیش عالیه چه گرافیکی چه تو گیم پلی(که عین همون HPهست) ولی خب من از فورزا خیلی بیشتر خوشم اومد مخصوصا گرافیکی که یه سرو گردن بالاتره

یه عکس از منوی بازی بزار تا نمردم حداقل منوی بازی ببینم....:-s

اینقدر کف کردم که فکر نکنم به چند روز دیگه برسم.....:d

مرسی....;)

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
خوب منم از دانشگاه برگشتم دوباره نشستم پای بازی بازی اصلا داستان نداره فقط مسابقه و ماشین رانی هست.با هر ماشینی هم که مقام بیارید در مسابقات می تونید اون ماشین رو ارتقا بدبد

یه چیز خوب هم داره که گاراج نداره دیگه با فلشهای دسته راحت ماشین عوض می کند ماشین کاستومیز می کنید هر ماشین هم مسابقات خاص خودشو داره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
نمای کاکپیت در بازی وجود داره؟
نه!
یه عکس از منوی بازی بزار تا نمردم حداقل منوی بازی ببینم....:-s

اینقدر کف کردم که فکر نکنم به چند روز دیگه برسم.....:d

مرسی....;)
منو که به اون صورت که منو قبل بازی داشته باشه نداره ولی در کل منوهای بازی بسیار بسیار زشت و ساده هست که واقعا جای تعجب داره

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
به معنای واقعی فوق العادس.اگر پول داشتم حتما اوریج بازی رو میخریدم.چون ارزشش رو داره.:| موسیقی و گیم پلی و گرافیک تکنیکی و طراحی محیط و صحنه و چرخه ی شب و روز و طراحی تکنیکیه ماشین ها دیوانه کنندس.تکسچر ها هم به خودی خود حرفی برای گفتن نذاشتن.دیمیج هم از این واقعی تر و دریفت هم از این زیبا تر نمیشه.

آهنگ هارو هم با دکمه ی RB میشه عوض کرد و نیترو هم واقعا عالیه. همونطور که قبلا گفتم بازگشتی دوباره بر سری NFSهستش.

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
فقط تنها مشکلش اینه که بازی اصلاً داستان نداره فقط یک رسینگ سادست مسابقه و دریفت همین من زیاد خوشم نیومد چون بیشتر دنبال بازیهای داستانیم اگر نه از لحاظ گرافیک و فیزیک تصادفات خوبه کلاً اونهایی که مثل من داستان براشون مهمه بیخیال این بازی بشن بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر