Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
گل گفتي گيم پلي بازي هاي Criterion عاليه . واقعا ميدونن بايد چهجوري بازي ريسينگ بسازن
من كه شديدن منتظر اومدن ازي هستم
ولي خدا كنه مثل nfs Run نسخه ي كنسوليش گرافيك پاييني نداشته باشه

NFS Run رو کلا بی خیالش باش و هیچ وقت این عنوان رو با Run مقایسه نکن که افتضاحی بیش نبود....
اینقدر Run بد بود که EA تصمیم گرفت دیگه به این اسدیو اجازه ساخت این بازی رو نده و خیلی از کارکنانش رو هم اخراج کرد.....

گرافیک نسخه کنسولی هم مطمئن باش که عالی و این آخر نسلی یه بازی عالی رو تجربه میکنیم......

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:53 PM ارسال شده بود ----------

خب از الان لیک شدن بازی میره جزو دغدغه های من ایشالا همین فردا لیک شه

آخ گفتی......:x

من مردم از بس انتظار کشیدم و کی لیک بشه من یکم آروم بگیرم....:(

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بی تعصب بگید لطفا :
این یا هورایزن :|؟
اینم چرخه اب و هوا و شب و روز رو داره دیگه ؟
NFS 100% ارکیده ولی هورایزون نه.از لحاظ هیجان NFS و از لحاظ رانندگی حرفه ای و ماشینهای شبیه سازی شده و در کل واقع گرایانه تر ، هورایزون
داشتم دموی E3 NFS رو نگاه میکردم ،بازی از لحاظ سرعت یه چیزی هست مافوق تصور (انگار سوار جت شدیم).البته چون 100% ارکیده پس خوبه واسش

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
بی تعصب بگید لطفا :

اگه یه چیز تو مایه رالی میخوای و میخوای ماشین ها با جزئییات دقیق طراحی شده باشن( صداگذری و شکل ظاهری و...) و بذاری نمای داخل اتوموبیل حال ماشین رو تو کالورادو ببری هورایزن! اما اگه میخوای نید فور اسپید بازی کنی و مولتی پلیر برات اهمیت داره 100%MW!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
NFS 100% ارکیده ولی هورایزون نه.از لحاظ هیجان NFS و از لحاظ رانندگی حرفه ای و ماشینهای شبیه سازی شده و در کل واقع گرایانه تر ، هورایزون
داشتم دموی E3 NFS رو نگاه میکردم ،بازی از لحاظ سرعت یه چیزی هست مافوق تصور (انگار سوار جت شدیم).البته چون 100% ارکیده پس خوبه واسش

البته فورزا هم قرار بود آرکید باشه که این شد....[-(

آدم تکلیفش با بازی معلوم نیست و من اگه بخوام شبیه ساز بازی کنم میرم FMS4 و GT5 رو بازی میکنم یا نهایتا میرم Shift بازی میکنم و دیگه نمیام Horizon بازی کنم.....:-w

در مورد سرعت بازی هم یکی از دلایل اینکه بازی اینقدر سریع به نظر میرسه به خاطر دوربین دینامیک عالی بازی که حس سرعت رو به خوبی به گیمر انتقال میده....:excited:

البته اگه به تریلر E3 نگاه کنی متوجه میشی که ماشین توی سرعت های بالا هم کاملا تحت کنترل هست و این یعنی یه گیم پلی ناب و بی نقص....:bash:

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
یه نکته ی جالبی هست که میگه هرکی هر بازی رو دوست داره میتونه بخره و لذت ببره و خیلی ها هم مثل خودم دوتا بازی رو میگیرن وبا دوتاش به شدت حال میکنن>:)

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
من تو مسابقات mw دو سال پیش نفر اول شدم(بین 43 نفر ) تو شهرستان به شخصه همین حالا شاخ می تلبم :d کسی بود پم بده لایو بزنیم الته بعد از اینکه اومدش
این بازی اگه سبک قدیمیش mw باشه بی نظیره .

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
یه نکته ی جالبی هست که میگه هرکی هر بازی رو دوست داره میتونه بخره و لذت ببره و خیلی ها هم مثل خودم دوتا بازی رو میگیرن وبا دوتاش به شدت حال میکنن>:)

من هم با شما موافقم هردو بازي عالين و هر كدوم يه برتري نسبت به اون يكي دارن و من هم هر دوشو بازي ميكنم و لذت ميبرم

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

بی تعصب بگید لطفا :

هر دوتاشو بگير كه عالين
حيف نيست از بين اين دوتا يكي رو انتخاب كني

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,117
نام
نـــــــویـــــــــد
میگم دوستان عزیز تاپیک مقایسه ی 2 بازی که زده شده برید اونجا بحث کنید خُب بهتر نیست ؟ :d

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
کسی کاور بازی با عکس دیسکش رو داره ؟؟؟؟
رو جلدش رو فقط پیدا کردم
672726_265408_front.jpg

راستی قضیه کینکتش چیه بچه ها؟!!چجوریه؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
رو جلدش رو فقط پیدا کردم
672726_265408_front.jpg

راستی قضیه کینکتش چیه بچه ها؟!!چجوریه؟

این EA اینقدر آدمو تو کف میزاره که همونجا تو کف بمیری....:d

از کینکت برای دادن فرمان های صوتی فقط میشه استفاده کرد و کارهایی مثل روشن کردن ماشین و تغییز زاویه دوربین و عوض کردن ماشین و یه سری تنظیمات دیگه میشه استفاده کرد.....;)

ویرایش:با تشکر از Hercule Poirot عزیز به خاطر دادن لینک های قابلیت های کینکت در بازی:x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر