Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
تو این نسخه میشه ماشین اسپرت کرد؟
فقط همچین چیزی تایید شده
Car performance Modifications and personalized rollouts is confirmed

خدا کنه بشه اسپورتش کرد

من نصف MW قبلی رو بخاطر اسپورتش دوست داشتم نصف دیگشم بخاطر اپن ورد بودن و گیم پلی و مراحل عالی:x

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
فقط همچین چیزی تایید شده
Car performance Modifications and personalized rollouts is confirmed

خدا کنه بشه اسپورتش کرد

من نصف MW قبلی رو بخاطر اسپورتش دوست داشتم نصف دیگشم بخاطر اپن ورد بودن و گیم پلی و مراحل عالی:x

منظورت از اسپرت اینه که مثلا رینگ ماشین رو عوض کنی و مثلا سپر جلو و عقب رو عوض کنی و اینا؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
نه میشه اسپورت کرد نه داستان درست و حسابی داره.کجاش میشه شاهکار؟:(گیم پلی تنها کافی نیست:(

ماشین رو میشه تقویت کرد ولی امکان تغییر ظاهری نیست که اونم شاید توی بازی باشه ولی اعلام نشده.....;)

داستان داره ولی مثل Mostwanted 2005 توی بازی فیلم نزاشتن.....[-(

حالا چرا شاهکاره!!!

1.گیم پلی بی نظیر
2.گرافیک فوق العاده با محیط ها و فضاهای مختلف و چرخه شب و روز و آب و هوا
3.صدای گذاری عالی
4.طراحی عالی ماشین ها(چه از نظر ظاهری و قدرت و صدای موتور و ...)

دیگه چی از یه بازی ریسینگ میخوای؟

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ماشین رو میشه تقویت کرد ولی امکان تغییر ظاهری نیست که اونم شاید توی بازی باشه ولی اعلام نشده.....;)

داستان داره ولی مثل Mostwanted 2005 توی بازی فیلم نزاشتن.....[-(

حالا چرا شاهکاره!!!

1.گیم پلی بی نظیر
2.گرافیک فوق العاده با محیط ها و فضاهای مختلف و چرخه شب و روز و آب و هوا
3.صدای گذاری عالی
4.طراحی عالی ماشین ها(چه از نظر ظاهری و قدرت و صدای موتور و ...)

دیگه چی از یه بازی ریسینگ میخوای؟

همه ی اینا رو 2005 داشت به جز شب و روز ولی اونجا یه داستان درست و حسابی هم داشت که هیجان بازی رو خیلی بیشتر کرده بود.مشکل من با بازی استفاده از نام Most Wanted هست.یعنی اینا اینقدر خلاقیت ندارن که یه اسم دیگه انتخاب کنن تا ما وقتی که اسم بازی میشنویم بازی رو با 2005مقایسه نکنیم؟من انتظار دیدن Razor و Mia رو دارم:((وقتی اسم Most Wanted میاد.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,164
نام
آرمان
100 درصد متاش از 85 كمتر مي شه

زياد بهش اميدي نيست ، فقط براي طرفداران جذابه ...

واسه ما ها كه فن Forza هستيم ، آشغالي پيش نيست ...

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
اتفاقآ با اینکه فن فورتزا(از نوع درایوینگ سیمولیتورش) هستم به این بازی خیلی بیشتر از فورتزا هورایزن امید دارم. مولتی پلیر هورایزن در مقابل MW شوخیه!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
100 درصد متاش از 85 كمتر مي شه

زياد بهش اميدي نيست ، فقط براي طرفداران جذابه ...

واسه ما ها كه فن Forza هستيم ، آشغالي پيش نيست ...

من خودم با Forza حال میکنم ولی این بازی یه چیز دیگس و من مطمئنم که متا از Forza بیشتر میشه و چند وقت دیگه همه چیز مشخص میشه.....

دلیل اینم که Forza بحث داغ تری داره اینه که یه سری ها میخوان بگن X360 فلان بازی رو داره که شما ندارین و از این حرفا....

این پست ها تاریخش مشخصه و منتظر متای Most Wanted میمونیم.....

---------- نوشته در 09:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

همه ی اینا رو 2005 داشت به جز شب و روز ولی اونجا یه داستان درست و حسابی هم داشت که هیجان بازی رو خیلی بیشتر کرده بود.مشکل من با بازی استفاده از نام Most Wanted هست.یعنی اینا اینقدر خلاقیت ندارن که یه اسم دیگه انتخاب کنن تا ما وقتی که اسم بازی میشنویم بازی رو با 2005مقایسه نکنیم؟من انتظار دیدن Razor و Mia رو دارم:((وقتی اسم Most Wanted میاد.

درسته که داستان 2005 بهتر بود ولی این نسخه گیم پلی بهتر و گرافیک بهتر و صدا گذاری بهتر و تنوع ماشین بیشتری داره.....:bash:

حالا به نظرت فقط به خاطر اینکه داستان مثل Most wanted 2005 نیست باید اینقدر از این بازی ناامید بود.....:boxing:

اتفاقا واسه افرادی که نسخه 2005 رو بازی نکردند این عنوان میتونه Ip بازی Need For Speed رو برای اونها خیلی بزرگ کنه و Ea هم دنبال همین موضوعه که هم طرفدارهای قدیمی رو به سمت بازی جذب کنه و هم طرفدار جدید رو به سمت NFS بکشونه......:welcome:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من خودم با Forza حال میکنم ولی این بازی یه چیز دیگس و من مطمئنم که متا از Forza بیشتر میشه و چند وقت دیگه همه چیز مشخص میشه.....

دلیل اینم که Forza بحث داغ تری داره اینه که یه سری ها میخوان بگن X360 فلان بازی رو داره که شما ندارین و از این حرفا....

این پست ها تاریخش مشخصه و منتظر متای Most Wanted میمونیم.....

---------- نوشته در 09:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

درسته که داستان 2005 بهتر بود ولی این نسخه گیم پلی بهتر و گرافیک بهتر و صدا گذاری بهتر و تنوع ماشین بیشتری داره.....:bash:

حالا به نظرت فقط به خاطر اینکه داستان مثل Most wanted 2005 نیست باید اینقدر از این بازی ناامید بود.....:boxing:

اتفاقا واسه افرادی که نسخه 2005 رو بازی نکردند این عنوان میتونه Ip بازی Need For Speed رو برای اونها خیلی بزرگ کنه و Ea هم دنبال همین موضوعه که هم طرفدارهای قدیمی رو به سمت بازی جذب کنه و هم طرفدار جدید رو به سمت NFS بکشونه......:welcome:

طرفدار جدید که جذب میکنه.ولی حالا که از اسم قبلیه استفاده کردن یه داستان هم مثل همون میزاشتن تا طرفدارای قدیمی رو هم راضی نگه داره طوری میشد؟

اولا بازی مال ۲۰۰۵ بود و گرافیکش زمان خودش خیلی عالی بود نباید بگیم گرافیک بازی ۲۰۱۲ بهتر از بازی ۲۰۰۵ هست.گیم پلی هم که هنوز معلوم نیست ولی چون کرایتریون هست میشه امید داشت بهش.

و مهمتر از همه بازی حبیب زرگرپور رو نداره:((که اگه ایشون سال۲۰۰۵نبودن most wanted ۲۰۰۵هم چیزه مالی نمیشد.همینطور که توی نیدفوراسپیدای بعدی بلک باکس دیدیم.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
طرفدار جدید که جذب میکنه.ولی حالا که از اسم قبلیه استفاده کردن یه داستان هم مثل همون میزاشتن تا طرفدارای قدیمی رو هم راضی نگه داره طوری میشد؟

اولا بازی مال ۲۰۰۵ بود و گرافیکش زمان خودش خیلی عالی بود نباید بگیم گرافیک بازی ۲۰۱۲ بهتر از بازی ۲۰۰۵ هست.گیم پلی هم که هنوز معلوم نیست ولی چون کرایتریون هست میشه امید داشت بهش.

و مهمتر از همه بازی حبیب زرگرپور رو نداره:((که اگه ایشون سال۲۰۰۵نبودن most wanted ۲۰۰۵هم چیزه مالی نمیشد.همینطور که توی نیدفوراسپیدای بعدی بلک باکس دیدیم.

واسه داستان طوری نمیشد ولی کلا کریتریون تا حالا توی هیچ کدوم از بازی ها داستان نداشته و همین که توی این یه داستان کوچیک هم گذاشتن خودش خیلیه....:-"

2005 تازه ایکس باکس عرضه شده بود و این بازی هم از اولین بازی های X360 بود و چون روی ایکس باکس به صورت Hd اجرا میشد گرافیک خوبی داشت ولی گرافیک بازی واقعیت عالی نبود ولی اونموقع رو دستش بازی ریسینگ نبود.....:-bd

بلک باکس هر سال بد تر از پارسال.....:bye:

باز خوب شد Ea دیگه نمیخواد اجازه بده Black Box روی NFS کار کنه و حداقل خیالمون راحته دیگه از بازی هایی مثل The Run خبری نیست....:excited:

البته گیم پلی تضمین شدست و اینهمه تریلر از گیم پلی نشون دادن و همه چیز مشخصه دیگه.....:groupwave:

من شدیدا طرفدار این بازیم و امیدوارم متای بازی بالای 90 باشه که اینقدر فن ها 360 از فورزا الکی طرفداری نکنند......:punish:

اصلا مگه میشه بازی که توی E3 2012 تونسته 18 تا جایزه رو درو کنه شاهکار نباشه.....:bash:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر