Multi Platform Need For Speed: Most Wanted ( 2012)

07394224301790890854.jpg

Developer: CriterionGames
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing open-world
Platform: PC/PS3/Xbox 360/PS Vita/IOS/ANDROID
Release Date: 30, october 2012

ماشین های پلیسی که در بازی فعلا تایید شدند:
Corvette C6 Z06 Police Interceptor
Dodge Charger SRT-8 Police Interceptor
Ford Police Interceptor Utility
Ford Crown Victoria Police Interceptor
S.W.A.T. Truck
ماشين هاي فعلي :

Porsche 911 Carrera S
[FONT=&amp]BMW M3 Coupé[/FONT]
Lamborghini Aventador LP 700-4
Ford Mustang Boss 302
Subaru Cosworth Impreza STI CS400

• Chevrolet Camaro ZL1
  • Ford GT
  • Corvette ZR1
  • Hummer H1 Alpha
  • Ford F-150 SVT Raptor
  • Marussia B2
  • Chevrolet Corvette ZR1
  • Porsche 918 Spyder
  • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series
    SRT Viper GTS
    Shelby Cobra 427
    Tesla Roadster
    Pagani Huayra
    Mercedes-Benz SLS AMG
    McLaren MP4-12C
    Maserati GranTurismo MC Stradale
    Lexus LFA
    Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante
    Lamborghini Countach 5000QV
    Koenigsegg Agera R (2013
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger SRT-8
    Caterham Superlight R500
    Bentley Continental Supersports
    Audi A1 Clubsport quattro
    Ariel Atom
    Aston Martin V12 Vantage
  • Buggati Veyron 16.4 Super Sport
    BMW M3 GTR
    Bentley Continental Supersports Convertible
    Mono
    Audi R8 GT Spyder
    Alfa Romeo 4C (Concept)

[FONT=&amp]1- در بازي ميتوانيد با 10 [/FONT]Boss[FONT=&amp] يا به قول معروف [/FONT]Blacklist[FONT=&amp] مسابقه دهيد مانند بازي قبلي [/FONT]NFS MW[FONT=&amp] كه 15نفر بلك ليست داشت .2-بازي مانند سري Burnout [/FONT][FONT=&amp] حالت [/FONT]open world[FONT=&amp] دارد و مسابقات را به سبكBurnout [/FONT][FONT=&amp] انجام خواهيد داد.[/FONT]
[FONT=&amp]3- حالت [/FONT]Autolog[FONT=&amp] به بازي برگشته و ميتوانيد با دوستانتان رقابت كنيد مانند [/FONT]Need for Speed: Hot Pursuit[FONT=&amp] 2010[/FONT]
[FONT=&amp]4- ميتوانيد با رقابت با ديگران [/FONT]Speed Points[FONT=&amp] كسب كنيد [/FONT]​
[FONT=&amp]5- بازي از فيزيك خوبي برخوردار است طراحي و نحوه نشان دادن خسارت و تخريب ماشين ها بخوبي مانند [/FONT][FONT=&amp] انجام شده است .[/FONT]
6- اپگريد كردن ماشنين هاي هم كه خواسته طرافداران است نيز در بازي تاييد شده است.7- موتور گرافيكي بازي موتورارتقا يافتهChameleon است كه تو NFS HP 2010 استفاده شده بود.
8-قابلیتی وجود دارد که هر ماشینی که نیاز داشتید رو بتوانید در هرجا که دید با ماشین فعلی خود تعویض کنید.9-مثل پارادایس برای اینکه ماشینی را جزو لیست ماشین های موجود خود بکنید باید ان ماشین را پیدا کرده و در مسابقه نابودش کنید
تریلر
[video]http://e3.gamespot.com/video/6380187/need-for-speed-most-wanted-a-paradise-for-petrolheads[/video]

Minimum System Requirements

• Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Sound card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD
تصاویر

74335439151981640577.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread69830/

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
دیگه نمی تونم دووم بیارم...
خوب می مردی مسیر مسابقه را با فلشی ، تابلویی، کوفتی، زهرماری مشخص کنی؟؟!!
یه چشمم به hud ـه ، یه چشمم به مسیر که نگیرم به در و دیوار و پنجره مردم...
چشمام اینجوری شده:
667cc232955eb572e58aa5767b2937233a8b167a449b57c6751cc1d58beb69961ac6d3d2c922d0ccc23de2474c36faa299a116374.jpg
یک Check داره دیگه
همون کافی نیست؟؟

البته خواستن توی این نسخه یکم به چالش های بازی اضافه کنن
یکیش اینه یکیش هم دست فرمونشه که یکم دیر میپیچه

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
دوستاني كه از نبود مسير مشخص راه مينالن بايد بگم مشكل از خودشونه اول كه اينجوري بازي طبيعي تره دوم اينكه چك هايي كه گذاشته خيلي بهم نزديكن بنابراين اصلا نياز نيست به مپ نگاه كنين كه منحرف بشين
پيشنهاد مي كنم اول paradise بازي كنين تا عادت كنين بعد بياين سراغ nfs

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
من چند صحفه قبلم گفتم؛اینا همش نتیجه اینه که بازی رو دادن به Criterion!
اونم اومده paradise رو به Nfs ارتقا داده!
همین.
حتی بیشتر نقشه بازی همون نقشه paradise هست.
---------------------
این قضیه افت فریم هم مثکه فله ایه!
من رو pc که گرافیکش 5670 هست رو 1080p با بالاترین تنظیمات بدون مشکل بازی میکنم اما رو لب تابم که همه چیزش 2برابره تو همه شرایط افت فریم دارم.

آخرین ویرایش:

sinners_silent

کاربر سایت
Jul 26, 2009
25
بازی رو که شروع کردم فهمیدم چرا خیلی ها دارن ازش بد میگن.
خوب کسی که نمیتونه ماشین رو کنترل کنه دلیل نمیشه بیاد از بازی بد بگه.خیلی به واقعیت نزدیک شده.بازی با هیچ کدوم از سری های نید فور اسپید قابل مقایسه نیست.افت فریم؟؟ما که تا حالا چیزی ندیدیم.
بی انصافیه که بگیم کار ضعیفی بود.من که کلی حال کردم.کنترلش سخت بود اما یکم که بری راه میفتی.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود
بازی رو 2 روز پیش گرفتم بالاخره بازی کردم و اومدم یه نقد سنگین و عجیب واسش بنویسم:d :
اول که بازی رو شروع کردم کلی ذوق کردم و از گرافیک جالبش، طبیعی بودنش، هدایت طبیعی و یه مقدار سختش لذت بردم! اما بیشتر که ادامه دادم دیدم بازی داره جذابیتش رو از دست میده!
بازی به شدت بی بند و بار هستش:d یعنی اینکه شما یه ماشین بر میداری میزنی چند تا پلیس رو میترکونی، پلیسا هم عمرا نمیتونن بگیرنت، در نهایت خودت مستقیم میری داخل دیوار و پلیسای عزیز و زحمتکش از پشت راهت رو میبندن و میگیرنت؛ اما زیاد نگران نباشید، ظاهرا پلیسا هیچ قلطی نمیتونن بکنن، به عبارت دیگه، نقش شیپور رو ایفا میکنن! شما رو میذارن وسط یه جاده و میگن این دفعه رو گذشت میکنیم پسر خوب، فقط دفعه ی دیگه تکرار نشه؛ خسارت اون همه ماشین پلیسی که ترکوندی و خساراتی که به شهر وارد کردی هم دولت متحمل میشه! در نهایت 10 بار دیگه، نه 20 بار دیگه، نه صد بار دیگه میگیرنت و همون آش و همون کاسه! داشتم میگفتم، بعدش شما ماشینتون رو با یه ماشین دیگه عوض میکنید و با اون ادامه میدید!
Tuning بازی که محشره! رودست نداره و نخواهد داشت! اصلا نگران نباشید، شما میتوانید در حال حرکت، هنگامی که پلیس ها شما را دنبال میکنند، هنگامی که چای میخورید و ... ماشین خود را Tune کنید! نگران پولش هم به هیچ عنوان نباشید، زیرا اگه 40، 50 تا ماشین عوض کنید و دوباره Tune کنید، باز هم پول های شما کم نخواهند شد!
پلیس ها به شدت ماست هستند! یعنی اگه پلیس های ایران رو میذاشتن عرضه شون بیشتر از اینا بود! پلیس بیچاره داره روبروت حرکت میکنه، شما هم دارید با سرعت 100 KM/H حرکت میکنید؛ کافیست خود را به اون پلیس فلک زده بکوبید تا به قدرت خدا و Criterion پی ببرید! وقتی Heat Level به 6 میرسه، میدونی چی میشه؟! نمیدونی دیگه، تانک میاد، تانک!!!! مورد قبلی که گفتم در مورد این تانک ها صدق نمیکنه و اگه خودتون رو با سرعت 400 KM/H هم بهشون بکوبید، خواهید دید که با دیوار فرق چندانی ندارند! اما سازندگان بازی لطف کردند و سرعت این پلیس ها رو حدود 20 KM/H تعیین کردند که یه وقت خدایی نکرده شما بهتون سخت نگذره!
اگه من میدونستم Criterion انقدر خلاقیت داره، هر بازی که تابه حال ساخته بود رو پیدا میکردم بازی میکردم؛ دلیلش؟ شما وارد هر مسابقه ای که میشید میبینید که دموی بازی یه رنگ متفاوت هستش؛ یعنی یه مسابقه بنفش و مسابقه ی دیگر آبی و ... . شما هیچ وقت به موقع به مسابقه ها نخواهید رسید، هر وقت میرسید مسابقه شروع شده! مسابقات از یه فرمول محشر پیروی میکنن، اگه شما اول باشید و یا هشتم، هیچ فرقی نمیکنه! اگه Crashed بشید، دقیقا از پشت سر نفر هشتم مسابقه رو ادامه خواهید داد! مگر اینکه خیلی جلو باشید که در اون صورت ششم خواهید شد!
World بیش از حد Open هستش، یعنی شما هرجایی که فکرش رو بکنید میتونید برید!
هوش مصنوعی پلیس ها به شدت بالا هستش!!! یعنی اگه شما از دستشون فرار کنید و به حالت Cooldown وارد بشید، مثل MW 2006 بر نمیگردند! بلکه به راهشون با سرعت ادامه میدن و در بعضی جاها که دو راهی و یا سه راهی هستش پخش میشن!
خلاصه اینکه بازی هیچگونه محدودیتی نداره!

----------------------------------
مطالب بالا فقط نظر شخصی بود و میدونم که کمی هم زیاده روی کردم، اما به منظور شوخی بود؛ در هرصورت بازی زیبایی هستش و نمیشه زحماتی که واسه این بازی کشیده شده رو نادیده گرفت! امیدوارم که کسی نیاد اینجا و شروع کنه به گیر دادن که اونجاش کجاش اینطوری بود، اینجاش کجاش اونطوری بود:d

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من چند صحفه قبلم گفتم؛اینا همش نتیجه اینه که بازی رو دادن به Criterion!
اونم اومده paradise رو به Nfs ارتقا داده!
همین.
حتی بیشتر نقشه بازی همون نقشه paradise هست.
---------------------
این قضیه افت فریم هم مثکه فله ایه!
من رو pc که گرافیکش 5670 هست رو 1080p با بالاترین تنظیمات بدون مشکل بازی میکنم اما رو لب تابم که همه چیزش 2برابره تو همه شرایط افت فریم دارم.
با اینکه من کلا با NFS بودن بازی مشکل دارم :D ولی‌ از حق نگذریم، Criterion بهترین استودیو در اختیار Ea هست برا ساختن بازی Racing در حال حاضر.

بازی کلا از هر جهت خیلی‌ خوب عمل می‌کنه،اگه انتظار‌ها رو در حد MW 2005 بالا نباریم، و به عنوان یه بازی جدا از اسمش بهش نگاه کنیم، خیلی‌ عالی‌ عمل می‌کنه و خیلی‌ سریع هم می‌شه باهاش ارتباط برقرار کرد.

هنوز طراحی مسابقات افتضاح هستن البته :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,926
نام
مهراد
خب به عنوان کسی که از نسخه Underground 2 و قبلتر و بعدتر این سری رو داره دنبال میکنه باید بگم که با 21 سال و تجربه 8 ساله بازی های کامپیوتری و هرچند که این مدت دیگه هیچ بازی نمیتونه منو راضی کنه و اصلا بازی نمیکنم ولی همین یکی دو ساعت هم به نظرم این نقد در خور این بازی باشه :

بازی دارای نور پردازی و گرافیک خاصی هستی یعنی من تو سری بازی های NFS همچین گرافیکی رو ندیده بودم تا به حال اما گرافیک بالا نمیتونه سایر معیار ها رو هم نخوایم در نظر بگیریم.

گرافیک ماشین ها و شهر نسبت به نسخه قبلی تغییرات زیادی داشته و واقعا خوب کار شده مخصوصا رفلکشن بازی واقعا جالب هست به صورتی که در شب و مخصوصا محیط های بارونی میتونید رفلکشن رو احساس کنید کف جاده.

ماشین های متفاوتی درون بازی یافت میشه که هر کدوم سرعت و هندلینگ خاص خودشون رو دارن اما برای اینکه بخواید قدرت اونا رو افزایش بدید باید مسابقات رو برنده بشید.

یکی دیگه از نکات مثبت بازی این هست که صداگذاری و صدازدن ماشین شما توسط بیسیم پلیس جالب کار شده به طور مثال اگر شما ماشین نیسان سفید رنگ داشته باشید توی بیسیم میگه که نیسان سفید ما بهش مشکوک شدیم بعد از بسیم ماشین های پلیس پشت سر شما صدا میزنه که This Guys Is Realy Moving این بچه ها واقعا دارن فرار میکنن یا We Wanna Catch This Car ما میخوایم این ماشین رو بگیریم. در همین ما بین شما وارد تعمیرگاهایی میشید که به سرعت رنگ ماشین شما رو در صدم ثانیه تغییر میدن و ماشین به حالت اولیه بر میگرده اگه تو این حالت پلیس پشت سر شما باشه صدا میزنه که مثلا ماشین نیسان سفید به Suspect is a black Nisan تغییر کرده.و اگه پلیس فاصله اش با شما زیاد باشه در این حالت شما رو گم میکنن.

کات سنس های بازی هم خیلی خوب کار شدن مخصوصا زمانی که به قسمت مسابقه با Most Wanted Car میرید شاهد خلاقیت های جالبی در ضمینه گرافیکی هستید.

و اما نکات منفی بازی : اولین و به نظر من مهمترین نکته منفی بازی موزیک های کار شده در بازی هست که به هیچ عنوان به شما حس رانندگی و یا حس سرعت رو نمیدن به طور مثال یکی دوتا از اونها تم های عربی و ایرانی دارن و بعضی ها هم اصلا صدای ضعیفی دارن.

نکته بعدی هوش ضعیف پلیس های بازی هست که واقعا اعصاب خورد کنی هست یعنی فقط میان دنبال شما و بعدش اگر دستگیر شدید که هیچی اگرم نه و شانس شما زد قاییم میشید و تموم البته در صورتی که دستگیر بشید هیچ فرقی نمیکنه نه پولی از شما کم میشه و نه ممکنه با چند بار دستگیر شدن بازی رو Game Over بشید.

نکته منفی دیگه دوربین بازی در زمانی هست که شما با ماشین ها برخورد میکنید،با سرعت 50 مایل به بالا دوربین سینمایی میشه و ماشین به گونه ای پرتاب میشه که اصلا واقعی به نظر نمیرسه

به هر حال به نظر من نمره این بازی از 10 شاید 8 و نیم باشه و من نسخه NFS HP رو واقعا به این نسخه از نظر گیم پلی جذاب تر ترجیه میدم

ببخشید اگه درست ننوشتم یا قاطی پاتی شد :D

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
این قرمزه:
چه کاریه یه ذره واستی خودش دوباره از پشت میرسه بهت و باید بیوفتی دنبالش.همین

بله دوست عزیز ولی یک نکته رو فراموش کردی بعضی وقتها بعد از اول شدن میای مثلاً از بازی بیرون دفعه بعد از اونجاییکه من صبرم کمه دوست دارم زودتر رقیبم بیاد جلوم و بازی رو ادامه بدم

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
با اینکه من کلا با NFS بودن بازی مشکل دارم :D ولی‌ از حق نگذریم، Criterion بهترین استودیو در اختیار Ea هست برا ساختن بازی Racing در حال حاضر.

بازی کلا از هر جهت خیلی‌ خوب عمل می‌کنه،اگه انتظار‌ها رو در حد MW 2005 بالا نباریم، و به عنوان یه بازی جدا از اسمش بهش نگاه کنیم، خیلی‌ عالی‌ عمل می‌کنه و خیلی‌ سریع هم می‌شه باهاش ارتباط برقرار کرد.

هنوز طراحی مسابقات افتضاح هستن البته :D
من که نمیگم Criterion شرکت بدی هست،هنوز BO Paradise رو رو سیستم دارمش.
ولی انگار توجیحش نکردن که NFS با BurnOut زمین تا آسمون فرق داره!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دوستاني كه از نبود مسير مشخص راه مينالن بايد بگم مشكل از خودشونه اول كه اينجوري بازي طبيعي تره دوم اينكه چك هايي كه گذاشته خيلي بهم نزديكن بنابراين اصلا نياز نيست به مپ نگاه كنين كه منحرف بشين

ما بازی arcade می خواهیم که پامون رو گاز باشه، با سرعت پیج ها را رد کنیم...
اگه دنبال طبیعی بودن بودیم، میرفتیم سراغ simulator
این قدر ها هم بیکار نیستسم به خاطر این بازی بریم burnout بازی کنم، همینش هم وقت ندارم، قسطی بازی می کنم !
-----------------
check هم همیشه در مسیر مستقیم و روبرو شما نیستن، و باید یک جایی پیچید... اون موقع هست که حتما باید حتما map را دید زد...اگه یه کم دیرتر متوجه بشیم، پیچ را رد کردیم رفته...

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
بازیش خیلی خوبه. فقط یه مشکل همش به یه جا بخوری دو ساعت فیلم نشون می ده. یه مشکل دیگش یه کم روندن ماشین سخته

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
اتفاقا یادمه تو paradise وقتی مثلا مسیر دوتا میشه، میتونستیم از اون یکی بریم(البته فکر کنم دقیق یادم نیست) ولی اینجا حتما باید چک پوینت رو رد کنی.کلا. یه مقدار آزادی عمل بیشتر بود تو پارادایس.

یه جورایی داره به ذهنم میرسه که اینا یه چیزایی رو همینجوری الکی اضافه کردن! مثلا 10تا موست وانتد بود و نبودش خیلی فرقی نداره! یه جورایی به نظر میاد که برای این که از شباهت زیاد بازی به Burnout کم بشه یه چیزایی رو اضافه کردن، مثل همین 10تا موست وانتد یا حذف کردن صحنه ی takedown کردن حریف(که تو E3 اینجوری بود).

آقا بازی داره بسیار تکراری میشه! اولش اصلا برام اینجوری نبود ولی حالا که بعد از 10ساعت تقریبا همه ی ماشینا رو گرفتم یه جورایی دیگه برام جذابیت نداره. کاش تیونیگ داشت، فرض کن واسه هرماشین دو-سه تا body kit میذاشتن چقدر بازی تنوع پیدا میکرد! :(
تعداد ماشینا خیلی کمه، فقط 40تا؟!!! Hot Pursuit نزدیک به 60تا داشت، the RUN هم یه 50تایی بود! هر سال داره کمتر میشه، خیلی از ماشینهای بزرگ نیستن! REVENTION - Benz SLR MacLaren - MacLaren F1 - و... . :|

چقدر Busted شدن ضایع ست!!! پلیس میگیرتت بعدش همینجوری ولت میکنن میری از جایی که ماشین پارک شده بوده شروع میکنی:|

41*3 = 123 . اومدن از هر ماشین 3تا گذاشتن تو شهر:| باعث میشه ماشینه رو راحت پیدا کنی، و من اولش فکر میکردم 123 تا ماشین تو بازی هست:| لول. اینجوری پیش بره نظرم از 9 برمیگرده به 8.5. :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر