Need for Speed: Hot Pursuit ~ Xbox360

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من 3 روز پیش همه ی مسابقات را طلا کردم و 200 تا اچیومنت نا قابل را گرفتم خیلی حال داد >:d< :x.
در کل بازی خوبی بود ولی زیادی سختش کرده بود.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بايد دستگاهو بدي بيرون برات رديف كنن +lt مي خواد

بازي اخراش سخت مي شه مي ره رو مخ بديش اين كه 20 كليومتر مي ري اولي دمه خط پايان بدون هيچ دليلي يكي ازت جلو مي زنه

پ.ن: يكي از جالبترين مسابقه هاش مسابقه ي 2 نفري فرد ماستانگ با لامبورگيني هست كاملا برابر:-/

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من بازی رو خریدم ولی اجرا نمیشه اونجا که بازی باید اجرا بشه نوشته play dvd
LT Plus ریختی!؟ اگر ریختی و بازی اجرا نمیشه، بازی پچ نشده است.
اگر LT Plus نریختی و اجرا نمیشه، اگر درایوت هیتاچی یا سامسونگ ــه و LT نداشته باشی اجرا نمیشه، دیسکت خرابه... خلاصه سرتو درد نیارم، اگر LT Plus نداری برو بریز یک بازی پچ شده هم بخر راحت بازی کن.

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
LT Plus ریختی!؟ اگر ریختی و بازی اجرا نمیشه، بازی پچ نشده است.
اگر LT Plus نریختی و اجرا نمیشه، اگر درایوت هیتاچی یا سامسونگ ــه و LT نداشته باشی اجرا نمیشه، دیسکت خرابه... خلاصه سرتو درد نیارم، اگر LT Plus نداری برو بریز یک بازی پچ شده هم بخر راحت بازی کن.

رفتم برام نرم افزاری اپدیت کرد ولی گفت نمیتونی لایو بازی کنی چون بن میشی بعدا هم با بازی های جدید مشکل پیدا میکنی
بعد گفت اگه میخوای بیا سخت افزاری درست کنم برات بهتره دیگه مشکلی نداره

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
رفتم برام نرم افزاری اپدیت کرد ولی گفت نمیتونی لایو بازی کنی چون بن میشی بعدا هم با بازی های جدید مشکل پیدا میکنی
بعد گفت اگه میخوای بیا سخت افزاری درست کنم برات بهتره دیگه مشکلی نداره
آره منظورش همون LT Plus بوده، بده بهش برات درست کنه هم میتونی بری لایو هم دیگه مشکلی نداری...

موفق باشی...

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام دوستان
من یه مشکل ماورایی دارم
یکی از همین ریسها رو که پلیس هستم رو انتخاب کردم هومنی که از زیر ماشین یکدفعه سیم خاردار میندازه تا لاستیک یارو بترکه یکمی که میرم جلو یکدفعه ماشین نیست میشه طبیعت جاده و ماشین هست ولی ماشین درجا کار میکنهو حرکت نمیکنه بعد که میزنم ریس ریستارت بشه صفحه سیاه میشه مجبورم بیام تو داشبورد یکی کمک کنه

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
گرافیک بازی چرا اینقدر پایینه؟ مخصوصا درختها و چمن های اطراف جاده خیلی مصنوعی هستن
راهی هست که بشه گرافیک بازی رو رو اخرین درجه گذاشت؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
گرافیک بازی چرا اینقدر پایینه؟ مخصوصا درختها و چمن های اطراف جاده خیلی مصنوعی هستن
راهی هست که بشه گرافیک بازی رو رو اخرین درجه گذاشت؟
فكر كن شما اشتباه پست داديد اينجا بخش XBOX360 هستش و گرافيكو كه نميشه بالا پايين كرد اونجايي كه گرافو بالا و پايين ميكنن بخش PC هستش
نه بابا اين حرف چيه ميزني خود سازنده ها روي يه سطح مشخص تنظيم و بازيرو ارائه ميكنن كه بايد قابل اجرا و روان و قابل بازي كردن بدون مشكل و افت فريم باشه

vahid_m

کاربر سایت
Oct 12, 2009
33
سلام دوستان
من یه مشکل ماورایی دارم
یکی از همین ریسها رو که پلیس هستم رو انتخاب کردم هومنی که از زیر ماشین یکدفعه سیم خاردار میندازه تا لاستیک یارو بترکه یکمی که میرم جلو یکدفعه ماشین نیست میشه طبیعت جاده و ماشین هست ولی ماشین درجا کار میکنهو حرکت نمیکنه بعد که میزنم ریس ریستارت بشه صفحه سیاه میشه مجبورم بیام تو داشبورد یکی کمک کنه

منم همین مشکلو داشتم ..هر کاری هم کردم نتونستم درستش کنم.... ولی با همین وضعیت تمومش کردم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر