Need for Speed: Hot Pursuit ~ Xbox360

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دوستان من مي خوام ركوردام رو براي كسي آپ كنم ، جز استفاده از لايو راه ديگه اي هست ؟؟
يعني بايد از تك تك speed wall ها عكس بگيرم ؟؟؟
يه جا نيست كه ركورد همه ي مسابقه هارو گذاشته باشه ؟؟؟؟
پيشاپيش ممنون
Pls help me !

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
آقا من یک سوال داشتم این درجاتی رو که ما توی آفلاین میگریم اگه بخوایم آنلاین بازی کنیم به کارمون میاد یا درجات آنلاین مستقلی داره؟

دوست عزیز همون درجات آفلاین در آنلاین استفاده میشه
کلا هر چقدر تو آفلاین زحمت بکشی تو لایو نتیجشو میبینی

حتی اگر ماشینی رو unlock نکرده باشی در لایو هم نمیتونی باهاش بازی کنی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یک سوال

کلاس ماشین های Super رو کی میتونم تو بازی بازی کنم؟الان Levele 5 ام

اینطوری نیست که ماشین ها به ترتیب باز بشند....:|
ولی همه ماشین ها تا لول 13 کامل باز میشند...>:d<
برو روی ماشین هایی که قفل هستند یه عددی نوشته...اون عدد میزان امتیازی که باید بگیری تا باز بشه....b-)

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
تو قسمت SETTINGگزینه EXTRASبعد گزینه SHOW CASE CARS همون جایی که فیلم ماشین هارا داره باید چه کار کنی باز شن بره 4..5 تاش بیشتر باز نیست اونم همش پورشه رو نشون میده !!!!باید چی کار کرد که همه باز شن؟؟؟
راستی فیلم هاش HD یه ؟؟؟؟؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
اینجا کسی LIVE بازی میکنه NFS ؟! اگه آره من رو ادد کنیدگیمر تگ من هستش : kavehv
وقتی ادد کردید بهم خبر بدین شبها معمولا NFS بازی میکنم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اینطوری نیست که ماشین ها به ترتیب باز بشند....:|
ولی همه ماشین ها تا لول 13 کامل باز میشند...>:d<
برو روی ماشین هایی که قفل هستند یه عددی نوشته...اون عدد میزان امتیازی که باید بگیری تا باز بشه....b-)

من منظورم این بود که کی میشه از ماشین ها استفاده کرد یعنی تو کدوم مرحله

یک سوال دیگه هم داشتم
بهترین روش برای پیچ زدن چیه؟ترمز رو یکمی بگیرم بعد بپیچوم یا اینکه گاز رو ول کنم بعدش نیترو بزنم؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من منظورم این بود که کی میشه از ماشین ها استفاده کرد یعنی تو کدوم مرحله

یک سوال دیگه هم داشتم
بهترین روش برای پیچ زدن چیه؟ترمز رو یکمی بگیرم بعد بپیچوم یا اینکه گاز رو ول کنم بعدش نیترو بزنم؟

ماشین ها به نوبت هرجی لولت بالا میره باز میشه مثلا الان که من لول 19 هستم هنوز بعضی ماشن ها باز نشده اما اکثر ماشین های هایپر (بهترین هاشون مثل بوگاتی) باز شدند برای پیچیدن هم بهترین حالت ترمز دستی هستش که با x باید انجام بدی وقتی به اول پیچ رسیدی باید x بگیری فقط نباید زیاد نگه داریش چون ماشین به خاطر سرعت بالا از جاده منحرف میشه یکم تمرین کنی دستت میاد :d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دوستان به نظر شما براي دريف سر پيچ ها كدوم م,رد بهتره و سرعت رو كمتر مي ياره پايين :
1.پشت سر هم زدن گار
2.استفاده از ترمز دستي يا همون X

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
دوستان به نظر شما براي دريف سر پيچ ها كدوم م,رد بهتره و سرعت رو كمتر مي ياره پايين :
1.پشت سر هم زدن گار

من که خودم تو 90% موارد دستی استفاده میکردم با اشاره کوچیک راحت میپیچیدم.

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
1.پشت سر هم زدن گار

تو پيچ های خيلی خيلی تند با ماشين های خيلی خيلی سريع ميتونی از ترمز دستی استفاده کنی....(فقط به همين درد ميخوره)
تو پيچ های معمولی فقط و فقط اين کار درسته که فک کنم توی يکی از tips های خودش ميگه......
شما قبل رسيدن به پيچ (بايد خودت حس کنی که کجا بهتره;)) يه نيش ترمز ميزنی و بلا فاصله گاز رو تا ته ميگيری و ميری تو حالت ديريفت و ديگه خودت بايد يه جوری کنترل کنی.....
(اگه درخواست زياد باشه يه فيلم از ديريفت خودم ميزارم:d:db-)b-))

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
باورتون میشه من تو کل بازی یک بار هم از ترمز دستی استفاده نکردم ؟ :D آخه اصلاً به درد نمیخورد، من که فقط دستم رو از روی گاز بر میداشتم، یک نیش ترمز میزدم و بعد هم نیترو، همرو هم گلد کردم.

به نظرم ترمز دستی فقط به درد مواقعی میخوره که Inception پلیس رو دارین انجام میدین و وقتی مجرم یکدفعه تغییر مسیر میده باید ازش استفاده کرد که البته من در این حالت هم از ترمز دست استفاده نکردم :D

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
باورتون میشه من تو کل بازی یک بار هم از ترمز دستی استفاده نکردم ؟ :D آخه اصلاً به درد نمیخورد، من که فقط دستم رو از روی گاز بر میداشتم، یک نیش ترمز میزدم و بعد هم نیترو، همرو هم گلد کردم.

به نظرم ترمز دستی فقط به درد مواقعی میخوره که Inception پلیس رو دارین انجام میدین و وقتی مجرم یکدفعه تغییر مسیر میده باید ازش استفاده کرد که البته من در این حالت هم از ترمز دست استفاده نکردم :D
بابا من اشکم در اومد 3 تاش رو نمی تونم طلا کنم!(از اوناست که خودش ماشین می ده!)
واقعا هم عالی می رم به هیچ جا نمی خورم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر